Gündelik Hayat Motivasyonu

Motivasyon olmak icin konuyu acip devam ettirebilecek motivasyonu bulamayan ben, konu sahibi😆😆😆
macke-smesne macke-smesne slike zivotina-zivotinje01.jpg

bence oluruz yaaa
sabahları bir 10 15 dakika erken kalkmak ve evi toparlayıp çıkmak
abur cubur yememek ve ev temizliğini, kişisel temizliği aksatmamak da mottomuz olsun bari :KK70:

bence oluruz yaaa
abur cubur yememek ve ev temizliğini, kişisel temizliği aksatmamak da mottomuz olsun bari :KK70:
Bu tabloda hicbir kisim bana uymadi😆😆😆 evdeyim,gidecegim bir isim yok😶 her gun kendime soz verip yine dayanamayip buzdolabindaki cikolatayi ve dondurmayi arakliyorum😶 ev temizlenecegi vakit ilham gelmesini bekleyip surekli ertesi gune iteliyorum😶 kisisel temizlige gelince epilasyona her defasinda usenip bi dahaki sefere etek giyerim diyerek yine emektar pantolonuma donuyorum😆😆😆

Saka bir yana icinizde sosyal medya kullanmayi birakan var mi? Ben bir kere denedim.uc gun surdu😀😀 uzak kalmak istiyorum artik.

bence oluruz yaaa
Özellikle kişisel bakım. Düzenli krem vb kullanmak . İki-üç gün yapıyorum . Sonra hurraaa, aksatıyorum bikaç gün . Sonra hoop başa sarıyor .
Bu tabloda hicbir kisim bana uymadi😆😆😆 evdeyim,gidecegim bir isim yok😶 her gun kendime soz verip yine dayanamayip buzdolabindaki cikolatayi ve dondurmayi arakliyorum😶 ev temizlenecegi vakit ilham gelmesini bekleyip surekli ertesi gune iteliyorum😶 kisisel temizlige gelince epilasyona her defasinda usenip bi dahaki sefere etek giyerim diyerek yine emektar pantolonuma donuyorum😆😆😆
Saka bir yana icinizde sosyal medya kullanmayi birakan var mi? Ben bir kere denedim.uc gun surdu😀😀 uzak kalmak istiyorum artik.
Ben çok fazla girmiyorum ama bırakamıyorum da...

yaaaaa Lizz Lizz böyle yapmak yok
valla işe gitmesem bi sürü şey yapardım
yıllar önce çalmayı bıraktığım ve şimdi tamamen sıfır kaldığım gitara başlardım
orgumu bilgisayara bağlayıp çeşitli şarkılar yapardım
kesinlikle ingilizce alt yazılı dizi izlemeye devam ederdim -çok ilerletmişti beni- o la başlayan bir site unuttum şu an ama istersen bulurum
tabi ki tüm netflix dizilerini izlerdim :KK70:
kitaplarım birikti derya oldu onları okurdum ahhh ahhhhh

Özellikle kişisel bakım. Düzenli krem vb kullanmak . İki-üç gün yapıyorum . Sonra hurraaa, aksatıyorum bikaç gün . Sonra hoop başa sarıyor .

Ben çok fazla girmiyorum ama bırakamıyorum da...

ya sırf şu kişisel bakım için bile hangi kremleri kullandığımızı yazabiliriz
çünkü ben de aynıyım bu konuda :KK70:

yaaaaa Lizz Lizz böyle yapmak yok
valla işe gitmesem bi sürü şey yapardım
yıllar önce çalmayı bıraktığım ve şimdi tamamen sıfır kaldığım gitara başlardım
orgumu bilgisayara bağlayıp çeşitli şarkılar yapardım
kesinlikle ingilizce alt yazılı dizi izlemeye devam ederdim -çok ilerletmişti beni- o la başlayan bir site unuttum şu an ama istersen bulurum
tabi ki tüm netflix dizilerini izlerdim :KK70:
kitaplarım birikti derya oldu onları okurdum ahhh ahhhhh

ya sırf şu kişisel bakım için bile hangi kremleri kullandığımızı yazabiliriz
çünkü ben de aynıyım bu konuda :KK70:
Anlaştık , başlayalım yarından . Ertelemeyip başlayalım dicem de , gün bitti :KK30:

yok olur mu tam zamanı
akşama marka verebiliyor muyuz loreal saf kil maskesiyle yüzümü yıkayacağım burun bandı yakıp göz çevresi ve yüz nemlendiricimi ve vücuduma da nemlendirici süreceğim.

yok olur mu tam zamanı
akşama marka verebiliyor muyuz loreal saf kil maskesiyle yüzümü yıkayacağım burun bandı yakıp göz çevresi ve yüz nemlendiricimi ve vücuduma da nemlendirici süreceğim.
Marka sorun olmaz, reklam amacı yok zaten . Geç geldim eve, krem olayı yattı. Bu dediklerini yaptın mı?

Günaydın!!!!!!
Evi toparlayıp çıkıcam.👍🏼
Kahvaltıda poğaça yemeyeceğim 👍🏼
Vücut nemlendiricisi👍🏼
Namaz kılıcam👍🏼
Kuran👍🏼
Bol su içicem 👍🏼
Daha vitaminli besleneceğim 👍🏼
El kremimi süreceğim 👍🏼
Lavabo ciflenecek👍
Bakalım hangileri yapılacak 👍🏼

Marka sorun olmaz, reklam amacı yok zaten . Geç geldim eve, krem olayı yattı. Bu dediklerini yaptın mı?

ah yok yapamadım çünkü annemle gezdim eve çok geç geldim ama yaptıklarımız yazıyorum
ev temiz, düzenli bırakıldı :nazar:
lavabolar ovuldu :nazar:
diyete uygun hem kalorisiz hem de sağlıklı şeyler yenildi, kaçamak yapılmadı :nazar:
günlük spor hareketleri yapıldı :nazar:

akşama buna bir de şu cilt bakımını kesinkes eklemem lazım.

Sabah sağlıklı bir kahvaltı yaptım
Peynir , zeytin , h. Yumurta , az ekmek
Su içmeye daha çok gayret ediyorum
Öğlen kıymalı yumurta yedim , az ekmekle
Yanıma gün içinde yemek için erik aldım biraz
Bu arada sabah evi toparlayarak çıktım

Aslında böyle bölük pörçük olmuyor
Yapılacaklar listesi yapıp, her gün tik atalım
Yapamadıklarımıza da çarpı atarız
Gördüm diğer forumlarda var

Aslında böyle bölük pörçük olmuyor
Yapılacaklar listesi yapıp, her gün tik atalım