Günde kaç kez konuşuyosunuz veya mesajlaşıyosunuz

Sevgiliyken de,nişanlıyken de,evliyken de çok az mesaj yazarız birbirimize.
Yine sevgiliyken,nişanlıyken ve evliyken günde en az 3 defa telefonla konuşuruz.
Hiç bir değişiklik olmadı bizde:1rolleyes:

sevgiliykende evliykende uzun konuşanlardan değiliz. nişanlılık dönemimizde ayrı şehirlerde olduğumuz ve malum düğün hazırlığında olduğumuz için günde bir kaç sefer uzun uzun konuşurduk. şşimdi gerekli oldukça ve kısa kısa konuşuruz yada haber vermek için mesajlaşırız. eeee bedava değil dimi???

sevgiliyken...günde altı yedi ortlama..
nişanlıyken...neredeyse dakika başı....
evlenince...mesaj kalmadı,telde çok nadir:)fakat bu genelde birarada olduğumuz için...ayrı düşersek yine ararız birbirimizi....

eee sen anlat neden merak ettin bu konuyu?

biz sözlümle ayrı şehirlerdeyiz ve farkettim ki devamlı aynı saatte konuşuyoruz öğlen ve akşam. gece yatarken ve sabah da mesaj. bugün c.tesi mesela aradım saat 13.00 de açmadı. muhtemelen arama saatimiz değil diye tel.nu yanına almadı. Saat 14.00 konuşma saatimiz gelince o beni aradı. Akşam da konuştuk bitti. Rutine döndük ne yapmalıyım bilmiyorum.

Bizim belirli bir kıstasımız yok..
İkimizde yoğun olduğumuzda sadece öğle arasında konuşabiliyoruz,birde akşam eve geçerken..
Ama değilsek,gün içinde bir kaç kere olabiliyor bu..
:nazar:

şöle bi çözüm buldum rutinlikten kurtulmak için o aramadıkça aramıyorum bakalım ne olcak

Belirli bir sayi yok,kafamiza göre...
Ama günaydin ve iyi geceler mesaji mutlaka olur..

her dakika mesajlaşırızkafamçokkarıştı (bazen ellerim ağrır onlara mola veririmlaelaelaelaelae)

Valla konuşmamızda baya sürer kulaklarımın pası gidiyor sayesinde:1closedeyes::asigim:

Yine siz iyiymişsinizzz....biz de ayrı şehirlerdeyiz ve bizim de rutine girdi arama saatlerimiz mesaj saatlerimiz on un için net sayı verebilirim...tabi arada istisnalar olur ama şöyle:
günaydın, iyi geceler mesajı
ve akşam ya da yatmadan önce yapılan ortalama 20 dakikalık konuşma!!!!
Bunu çok delmeye çalıştım ama olmadı karşılıklı olması lazımmmm,ne kadar anlatsam da bundan sıkıldığımı aynı şekilde devammm
İnanılmaz sıkıcı bir çift olduk sanırım uzatmaları oynuyoruzzzz...

bazen günün çooooook büyük ni kısmını konuşarak geçiriyoruz mesela dün sabah 6 ya kadar konuştuk :eek: çok mesajlaşmayız diycem ama bazı günler de sabahtan akşama kadar mesajlaşıyoruz. bugün hiç konuşmadık mesela ama nette konuşuyoruz akşam üzerinden beri (bu arada 6.5 yıldır çıkıyoruz ve dün fark ettik 9 yıldır tanışıyoruz :eek:) bazen gün içinde sadece 5 dakika konuşabiliyoruz :KK43: hiç bi düzenimiz yok yani açıkcası

Standartlara bağlamadık hiç bi zaman telefon görüşmelerimizi, ne flört ederken, ne nişanlıyken ne de evlilikte. Ama genel itibariyle günde en az 2-3 kez görüşürüz. Söylemek istediğimiz özel bişey varsa daha sık olur bu. Bazen de sadece seni seviyorum demek için telefon açarız birbirimize. Ama çoooook nadir mesajlaşırız, ikimiz de sevmiyoruz mesajı. Birbirinin sesini duymak gibisi var mı hiç:asigim:

X