Günde 5 dk bi haftaya taş gibisin. :)

bacakmı kalınlaştrıyor yani
eritmek için değil dimi
bende bacaklarımın inceleiğinden yakınıyorum

canım ben de varım valla ben de bacaklarımın yanlarındaki garip yağ kütlesinden şikayetçiyim çok güzel hareketler var burda daha önce duymadığım her gün deneyeceğim bakalım kaç günde etkisini göstericek çok sağol tatlım :)

mükemmel bi paylaşım eline sağlık bende başlayayım spor yapmak mutluluk hormonu salgılıyor hep çikolataya saldırdık mutlu olalım diye :roflol::roflol:

bana gerek yok ben çok yürüyorum doktor bile bacaklarıma amma kas yapmışsın herangi bi sporla uğraşıyomsn demişti

ben 3 gündür yapıyorum 10-15 gün sonra etkisini görürüm herhalde ama kesinlikle toparlanma oldu.

Bende 1 haftadır bazı hareketler yapıyorum..
Bide bunları yapalım bakalım zaten artık iyice alıstım yapmadan rahat duramıyorum..

Göğüs ve koL için oLan diiL de diqerLerini yaptıım feci terLetti ya ben bunu dayanabiLip yapsam saten bi sorunum kaLmass

dewam etcem bakaLım diqer qünLerde yapmaya,aLışık diiLim fasLa harekete ondan yordu teşekkürLer payLaşım için

bacaklarınız yumuşamadan istedğiniz kadar egzersiz yapın yine de incelmez, sadece sıkılaşır. Önce dietle yumuşatmanız gerekir, daha sonra egzersiz yapıp inceltebilirsiniz

teşekkürler paylaşım için aslında gayet basit hareketler..bende bugün başladım bakalım etkileri ne olacak ??

bende 4 aya yakın aerobik salonuna gittim 7, 8 kilo verdim. basenlerimden şikayetçiydim halada istediğim gibi olmadı.
basenler için bacaklarla daire çizmek dışardan içeri 50 tane içeriden dışarı 50 tane çok işe yarıyo. iç bacak içinde ayağı dışa çevirip bacakları yana açmak çok işe yarıyo.
haydin kolay gelsin

bu hareketler mutlaka bacağin incelmesine yardımcı oluyordur ama bence daha çok sıkılaştırmaya toparlamaya yarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…