gülümün,bebeğimin kalbi durmuş

Allah sabır versin demekten başka yapacak birşey yok.
ben de 21 haftalıkken bebeğimi kaybettim.ve benimki detüp bebekti.
bu dünyada kısmeti yokmuş yavrularımızın.
Rabbim inşallah en kısa zamanda kucaklarımızı doldurur.

Allah sabır versin demekten başka yapacak birşey yok.
ben de 21 haftalıkken bebeğimi kaybettim.ve benimki detüp bebekti.
bu dünyada kısmeti yokmuş yavrularımızın.
Rabbim inşallah en kısa zamanda kucaklarımızı doldurur.

inşallah canım....meleklerimiz cennette bizi bekliyor olacaklar inşallah...senin ne kadar oldu acını tazelemek istemem ama ...

Allahım sabır versin canım.
bende aynı acılşarı 16 haftalıkken yaşadım bebeğimde.şimdi ikinci bebeğime hamileyim.
Allahım tez zamanda en sağlıklıısnı en hayırlısını nasip etsin inşallah sana:Saruboceq:
bol bol dua et nolur:teselli:

Allahım sabır versin canım.
bende aynı acılşarı 16 haftalıkken yaşadım bebeğimde.şimdi ikinci bebeğime hamileyim.
Allahım tez zamanda en sağlıklıısnı en hayırlısını nasip etsin inşallah sana:Saruboceq:
bol bol dua et nolur:teselli:

canım benim inşallah rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekildi bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah...dualarımz seninle canım benim...:ecrin_bebek::nazar:

bu cuma 3 hafta olacak.acım hala taze...
unutmuyor insan sadece bununla yaşamayı öğreniyor.
hele bir de kıpırtılarını hissettikten sonra kaybetmek çok acı..
Allah başka evlat acısı, hasreti vermesin bana da hiç kimseye de...

bu cuma 3 hafta olacak.acım hala taze...
unutmuyor insan sadece bununla yaşamayı öğreniyor.
hele bir de kıpırtılarını hissettikten sonra kaybetmek çok acı..
Allah başka evlat acısı, hasreti vermesin bana da hiç kimseye de...

inan bana canım o kadar iyi anlıyorum ki ..rabbim kimseye kimseye vermesin böyle acılar...umudumuz kaybetmeyeceğiz canım...kendimizi toparlayıp tekrar kaldığımız yerden devam edeceğiz..rabbim yüzümüzü güldürecek ...verecek olan yine rabbim ona döneceğiz yüzümüzü..inşallah dualarımz kabul olacak canım..

allah kısmet ederse eğer ağustos gibi tekrar denemeyi düşünüyoruz tüp bebeği

gebeyken gittiğim dr tekrar gebe kalmak için 6 ay beklemem gerektiğini söyledi.3 adet sonra ben tüp bebek dr uma gidicem.bakalım ne diyecek.ben de ona göre bakıcam artık.
ben de herhalde başka bir sorun çıkmazsa mayıs- haziran gibi düşünüyorum.

gebe kalmayı eskisinden daha çok istiyorum.İnşallah rabbim dualarımız kabul eder.

gebeyken gittiğim dr tekrar gebe kalmak için 6 ay beklemem gerektiğini söyledi.3 adet sonra ben tüp bebek dr uma gidicem.bakalım ne diyecek.ben de ona göre bakıcam artık.
ben de herhalde başka bir sorun çıkmazsa mayıs- haziran gibi düşünüyorum.

gebe kalmayı eskisinden daha çok istiyorum.İnşallah rabbim dualarımız kabul eder.

bende yarın gidecem kontrole..bakalım ne diyecek daha bu konuları henüz göüşmedik..ama benim bildiğimdi ikinci bir deneme için 6 ay beklemek gerekiyor..rahmin kendini toplaması lazım..sağlıklı bir gebelik için

merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım.12 günlük bekleme ardından beta hcg için hastaneye gittik sonuç pozitifti,iki gün sonra tekrar gel dediler iki gün sonra yine artmıştı.böyle iki gün arayla bir hafta boyunca hep bakıldı hcg ye..sonuçlar hep olumlu çıkıyordu.doktorum 15 gün sonra gel kalp sesi bakacağız dedi..6+4 günlükken kalp atışına bakıldı kalp sesi gelmiyordu doktorum umudunuzu kesin dedi pek olumlu değilmiş.,bir hafta sonrasına randavu verdi .bir hafta boyunca hep dua ettim ne olursun yarabbim yüzümüzü güldür diye..bir hafta sonra gittiğimizde bebeğimizin kalbi atıyordu ilk defa onu gördüm ultrasyonda..maalesef babası göremedi.. ama 7+4 olması gerekirken 6,1 gözüküyordu..endişelerim bitmek bilmiyordu bir türlü.15 gün sonrasına tekrar randevu verdi doktorumuz bu sefer gittiğimizde 9+5 günlüktü ama malesef bir hafta önce kalbi durmuş bebeğimizin o çoktan ayrılmış aramızdan haberimiz olmadan....

doktor bir hafta bekleyelim dedi bir hafta içinde kendiliğinden belki düşer dedi,düşmezsebir hafta sonra alacak bebeğimizi..şuan düşmesini bekliyoruz maalesef...benim anlamadığım tüm gebelik belirtilerim devam ediyor hala,düştü düşecek diye beklemek daha bir acı...yaklaşık iki buçuk aydır zorunlu ihtiyaçlar ve doktor kontrolü haricinde yerimden bile kalkmıyordum aman bişey oldu olcak diye,zaten doktorda yasaklamıştı tüp bebek tedavisi olduğu için o kadar sakındıktan sonra şimdi düşmesini bekliyoruz

elinizden uçup gidiyor çırpınıyorsunuz ama hhiç bişey yapamıyorsunuz.Allah'tan sabır dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden..:a015:

senağlamadicek birşey bulamıyorum. allah dahada güzel dahada sağlıklı bebekler wersin inşallah. hepimizin yüzü gülsün

X