Gülmeyin...

kleshtina

Bir kedim bile yook...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
333
1
37
--------------------------------------------------------------------------------

Aslında hiç önemli değil benim için ama size kayınvalidemle aramızda geçen diyalogları aktarıcam ne demek istediğimi anlarsınız..Kayınvalidem 45 yaşında görseniz 35 dersiniz genetik piyango anlıyacağınız...
'Aman aman kayınvalideciğim beni düşünürmüş..
'Ben senin kaynanan değilim kaynana olarak görmüyorum kendimi.(Önce ne güzel abla kardeş gibi oluruz diyorsunuz..
Toplantılara gideriz görenler inanmıyor tabi ilk başta gelin kaynana olduğumuza ve ben bilindik cümleleri tekrar duyuyorum .:bbo:
'Aa senin gelinin mi gerçekten mi..(Ve kayınvalideciğim özellikle bastıra bastıra sorar istediği cevabı duyabilmek için
'Aa neden şaşırdın ki..El cevap;Çok genç duruyorsun söylemesen inanmazdım...Ben de evet çok genç gösterir falan filan hep gülerdim ama o kadar sık olmaya başladı ki valla kaynanamı kıskanmaya başladım onun yanında maşşallah gelinin ne güzelmiş derler bi tebessüm eder oysa ben onun hakkında iyi birşey söyledikleri zaman tasdikler birde ben tekrarlarım evet öyledir diye...
Vee nereye gidersek gidelim nerede olursak olalım aynı konu açılıyor bebek mevzusu ne yapıor ne ediyor lafı oraya getiriyor ve insanlara şu cümleleri söyletiyor'
'Sende gençsin yapsana bir çocuk daha...
Kendime kzıyorum bunumu kafaya takıyorsun diye evet takıyorum neden yalan söyleyim siz söyleyin tekrar böyle bir ortam olduğunda ne yapayım çünkü anı ortamı tekrar oluşturacağını biliyorum... fisfisfis

kaynananız kendini beğenmişin biri desene...
herzaman o ortamda bulunmak ve tasdik etmek zorundamısınız?

aman gül geç ne yapıcaksın biraz daha yaşlanmasını beklemekten başka yapacak bişeyin yok kanımca delikafadulden

gelın kaynanaya çekermış, benımde bu fıstık gıbı halım, guzellıgım demek bundanmış DEMı ANNE? dersın mecburen senı över... kendını överken yanındakı ne kadar sıkılıyormuş duygusunu yaşamasını ıstıyorsan bu sözcuklerı bol bol tekrarlarsın belkı hatasını anlar.

vahim hemde çok vahim deyeceksinki niye
kadın gençlik hastalığına yakalanmış bu şimdi aniden bi çöküş yaşasa kafayı yer
kendine güven en başta
bizim insanımızda pek sever yağcılığı zaten
bidaha yanında olunca içinden beşe kadar say bide gene tabi içinden topunuz yalakalık yapıyosunuz de gül geç

2 kere aÇılmıŞ bunu sılsenız kafalar ve mesajlar karıŞmaz dıymı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…