Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Guava meyvesi !

Kololove

H'erseyin farklı ♥
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
1.305
0
Kızlar daha 5 dakika önce haberlerde gösterdi.
Ajda Pekkan guava meyvesi yiyormuş. Bu meyve göğüsleri dolgunlaştıp büyütüyomuş.
Güzel bir görünüme sahip olunuyomuş. Türkiye'de bulunan bir meyveymiş fakat biraz pahalıymış.
Haberlerde de verdiklerine göre doğruluk payı var anlaşılan.
Hatta şöyle dedi haberde "daha büyük göğüslere sahip olmak isteyen genç kızların şu sıralar gözdesi bu meyve"
Siz ne diyorsunuz?

:18::KK54:

bızım meyverlerın suyumu cıkmıs dıyorum :KK52:
bu ajda da sasırttı vala ya nerden bulcaz bız bu meyveyı pahalıymıs bı de baksana cnm ya püüüfff :KK14::KK14:

şimdi netten baktım da 2 siteye girdim ikisindede boyle bişi yazmıyo çok bilinen bi etkisi olsa yazarlardı sanki, bana reklam kokuyo gibi geldi çünkü yeni bi iş alanı olarak Türkiye'ye meksika tarafından getirtilmiş yanlış anlamadıysam, bu meyveyi duymadıgımıza göre demekki satmamış satmak için piyasa için reklam gibi geldi bana, tabi kullanmak isteyen olursa sonuçlarını bekleriz :KK16:

Son düzenleme:
kızlar bole pahalı meyveye gerek yok ben netten baktım vısne elma muz da buyutuyomus bu arda sarımsak da buyutuyomus masaj yapın falan dıyodu sarımsagı esıp
muzuda her gun bı tane yıyın dıyo elmayıda dılımleyıp dekoltenıze koyun dıyo corek otu yagı portakal mersın yagı da cok ıyımıs

ben de görsellerde fotolarına baktım ve müthiş canım çekti :KK1:
tadı nasıldır acaba?
gerçi papila meyvesini de çok merak edip yemiştim ve tam bir hayal kırıklığı olmuştu, hiç benim damak tadıma uygun değildi :KK14:
$Guava_meyve.jpg
ay kütür kütür yiyesim geldi deli miyim neyim :KK53::KK53:
:KK1:

heryeri estetik hiç sanmıyorum büyüttüğünü bencede reklam kokan hareketler bunlar

bende almak istiyorum bi umut.ama ben nette aradmda sipariş verecek biyer bulamadm.aktarlarada hemen gelmezki.sipariş vereceğiniz biyer bulursanız söylerseniz sevinirim.

Arkadaslar tamamen reklam kokuyor bu haber.
Bulundugum ulkede cok var bu meyveden ve cok ucuz Turkiye'de fiyatlar nasil bilmiyorum.
Eger gogus buyutecek etkisi olsaydi buradaki herkesin gunluk yedigi meyve butun kadinlain gogusleri dolgun olurdu.
Cunku neredeyse burada yasayan kadinlarin gogus standartlari Turk kadinlarina oranla daha minik.
Ama tadina gelecek olursak harika bir tadi var ve kokusu cok guzel mesela yerken butun odayi bu meyvenin kokusu aliyor.
Diyecegim o ki bu haberlere pek inanmayin...
Ilgi gormediyse yada pahaliysa insanlari bu sekilde almaya yonlendiriyorlar..

ben de görsellerde fotolarına baktım ve müthiş canım çekti :KK1:
tadı nasıldır acaba?
gerçi papila meyvesini de çok merak edip yemiştim ve tam bir hayal kırıklığı olmuştu, hiç benim damak tadıma uygun değildi :KK14:
Eki Görüntüle 356826
ay kütür kütür yiyesim geldi deli miyim neyim :KK53::KK53:
:KK1:

Çalıştığım hastanenin bahçesinde yetişiyor. İdareciler ne olduğunu anlamamış, zehirli mi değil mi öğrenmek için Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümüne götürüp sormuşlar. (Sivas)
Onlar da "Bunu siz nerden buldunuz, bu Türkiye'de yetişmez" demişler. Hastaneye koyun gübresinin içinde gelmiş.
Her yıl Eylül'de idare toplatır, yemeleri için personelin odasına koyar.
1 hafta önce toplantıda iken memurumuz koca bir tepsi dolusu guava getirdi, masaya koyup açıklama yapmadan gitti. Baktık, baktık hiç bir meyveye benzetemedik.
Eski müdürümüz açıklama yaptı.
Tadına baktık, hayal kırıklığı.
Bedava olsa yemezsiniz.
Ama ben buzdolabına koydum. Soğuk olarak güzel yeniyor.
Belki yerken üzerine biraz pudra şekeri atılabilirse daha güzel olur.
Bunun kapsülü satılıyor internette, göğüs büyütme için, denemeyi düşünüyorum.
Türkiye'de şişelenmiş suyu da satılıyormuş veya satılacakmış.
Göğüslerim küçük. Daha önce göğüs geliştirici krem kullanmıştım, çok güzel kokusu vardı. Eşim ve kızım göğüslerimin büyüdüklerinin farkına vardı.
Ama hangisiydi hatırlamıyorum.
Bi dakka az bir şey kalmıştı, bakayım.
Tamam baktım. Themra.
Eşim de Themra'nın epimediumlu macununu kullanıyor.
Gecelerimiz daha zevkli ve renkli geçiyor.
Aslında ilk evlendiğimizde 2 ay kadar sorun çıkmıştı.
Başka bir kızı sevdiği için unutamamış, böyle olunca pskolojik olarak sorun çıkıyormuş.
Unutamadıysa da alıştı sanıyorum.
Konu dağıldı, daha fazla dağılmadan bitireyim.

Selamlar...

Son düzenleme:
Çalıştığım hastanenin bahçesinde yetişiyor. İdareciler ne olduğunu anlamamış, zehirli mi değil mi öğrenmek için Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümüne götürüp sormuşlar. (Sivas)
Onlar da "Bunu siz nerden buldunuz, bu Türkiye'de yetişmez" demişler. Hastaneye koyun gübresinin içinde gelmiş.
Her yıl Eylül'de idare toplatır, yemeleri için personelin odasına koyar.
1 hafta önce toplantıda iken memurumuz koca bir tepsi dolusu guava getirdi, masaya koyup açıklama yapmadan gitti. Baktık, baktık hiç bir meyveye benzetemedik.
Eski müdürümüz açıklama yaptı.
Tadına baktık, hayal kırıklığı.
Bedava olsa yemezsiniz.
Ama ben buzdolabına koydum. Soğuk olarak güzel yeniyor.
Belki yerken üzerine biraz pudra şekeri atılabilirse daha güzel olur.
Bunun kapsülü satılıyor internette, göğüs büyütme için, denemeyi düşünüyorum.
Türkiye'de şişelenmiş suyu da satılıyormuş veya satılacakmış.
Göğüslerim küçük. Daha önce göğüs geliştirici krem kullanmıştım, çok güzel kokusu vardı. Eşim ve kızım göğüslerimin büyüdüklerinin farkına vardı.
Ama hangisiydi hatırlamıyorum.
Bi dakka az bir şey kalmıştı, bakayım.
Tamam baktım. Themra.

Selamlar...

Pardon arkadaşlar, guavanın tadı ok güzelmiş.
Sadece olgunlarını ve buzdolabında bekleterek yemek gerekiyormuş.
Bugün 20 tane yemişimdir.
Satılırsa alırım.
Arkadaşım marmelatını yapmış, "parmaklarınızı yersiniz" diyor.

çok reklam kokuyo ama yine de merak ettim:S memnun kalmazsanız paranız iade deniyor..

X