Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytc Krem

anelia

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
644
74
touch me breast firming krem kullananlar varmı aranızda yada duyan arkadaşlar paylaşsınlar lütfen

Son düzenleme:
ben 3 gün önce aldım kullanıyorum canım.inşallah işe yarar.kullanmış ve sonuçlarını görmüş kimse var mı acaba ??

bu krem salyongoz sabunu hedıyelımı cnm ben aktarda gordum kadın cok etkılı kullananlar guzel sonuc aldı dedı ama ınanmadıgım ıcın almadım ben eger sen fayda gorursen bende kullanırım hem bulmak da kolay yanı netten falan zor ıs yaa benneyaptımki

bu kremı kullanan arkadaslar faydasını gordunuzmu acıklama yapın lutfen yaa bende almayı dusunuyorum cunku hem kolaylıkla bulabıldıgım bı krem umarım ıse yarıyodurkafamçokkarıştı

arkadaşlar ben kullandım etkisini gördüm sizede tavsiye ederim benim amacım reklam deil sadece bunu paylaşmak istedim

bnde bugün aktarda öylesine bakınırken gözüme çarptı.50 liraydı fiyatı ama emin olmadan almak istemedm.kullanan yok mu acaba hiç!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…