Bölgesel İncelme greyfurt için kızlar en sağlıklı yağ yakıcı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Kizlar biz ailece bir ara sürekli greyfurt tüketiyorduk, bir gün gazetedeki bir yaziyi okudum ve yazi da greyfurtun 35-40 yas üzeri kadinlar icin meme kanseri yapabiliyormus diye yaziyordu... O yüzden yemeden bence bir kere daha düsünmelisiniz...

Levotrion kullananlar yani troidinde sorun olanlar için sakıncalı greyfurt

toh mevsimi de geçti yaa... keşke önce görseydim

Merhaba Arkadaşlar
Ben sabahları greyfurt-portakal içmeye başladım. her gün de bir tane yemeğe çalışacağım. bakalım ne olacak?
Haberdar ederim sizi..

arkadaşlar greyfurt yiyenler kilo verebildimi sonuçları lütfen bizimle paylaşabilirmisiniz ??kafamçokkarıştı

greyfurt cok yararlı ama zararaıda var arkadaslar mesela benim tansiyonumu düşürüyor.

uzun bir aradan sonra merhaba. ben bu yazıyı ilk okuduktan sonra greyfurt suyu içmeye başladım. ve inanın çok faydasını gördüm. araştrdım sordum soruşturdum. evet greyfurt özellikle karın yaglarını yakıyor ve gerçekten zayıflatıyor. ben hafif bir diyet diyetimde özellikle et yyerek beslendim. hafif spor ve her sabah kahvaltıda içtigim ve akşam içtigim greyfurt suyu ile birlikte 76 dan 62 ye düştüm 2 ayda. greyfurt suyu çok destekledi diyrum çünküü bu diyet ve egzersizi daha önce yaptıgımda bu kadar hızlı vermemiştim blginize. çok faydasını gördüm çokkkk

bi de greyfurt kansere de yatkınlık yapıyormuş arkadaşlar.. çok masum değil.. yan etkilerini de düşünmek lazım

benimde düşük tansiyon sorunum var.aslında bu yaz 15 gün kadar kullandım ve forumu okumamıştım hatta ebru şallı bir röportajında söylemişti spordan sonra 1 su bardağı taze çekilmiş greyfurt suyu yağların yakımını hızlandırıyor diye.bende bunun üzerine 2-3 hafta tükettim sonra bulamamıştım.hiç araştırmak aklıma da gelmemişti.şimdi okuyunca çok şaşırdım.bence de dr a danışmalı herkesin bilmediği belki bir rahatsızlığı vardır.

selülitede mannak etki yapıyor bu sengözlerimebaksanab
aNtiOkSiDaNnNnNsengözlerimebaksanabşakkıdı

ya ben haftada 2 defa ılac kullanıyorum.hıpofız adenomu nedenıyle.acaba ıcsem bı zararını gorurmuyum karar veremedım.

arkadaşlar ben yaklaşık 2 haftadr kullanıorum basen ve belimden 2 cn incelme oldu.şimdilik bu kadar bilmiorum güngeçtkçe faydasını görürmüyüm.ama benmde en az 4 kilo kadar fazlam var.ve bir an önce vermem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…