Bölgesel İncelme greyfurt için kızlar en sağlıklı yağ yakıcı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
hiçte sevmem ama çok sağlıklı birşey gerçektenkaydirigubbakcemile3.
başlıyorum bende yarın inşallah ha gayrett:lepi:
armoni çok saol canıma.s.

hiçte sevmem ama çok sağlıklı birşey gerçektenkaydirigubbakcemile3.
başlıyorum bende yarın inşallah ha gayrett:lepi:
armoni çok saol canıma.s.

hiç önemli değil canım umarım faydası olur,olmazsa da cvitaminikaydirigubbakcemile2
Ablacım niye şaşırdın :) portakal da aç karnına içiliyo kahvaltıda içmiyomusun kola değil greyfurt bu yaw :))
Valla ben kafaya koydum içcem zayıflıcam inşallah iyi gelir artık son çare tutamıyorm kendimi yiyiyorum valla greyfurtt yardım et bana :))) Babam da içiyo aç karına kandaki yağ oranı yüksek diye.

internette araştırdım faydalarını şu yazıyordu;
Yağlı yemeklerin ardından içilen greyfurt suyu yediklerinizin ağırlığını giderir; (1 adet greyfurt=50 kalori) :uhm:
Yağ eritici:Aç karnına yenirse kandaki yağı yakıp atar.
Sabah aç karna yenildiğinde karın yağlarını eritir.

canım portakal suyunu da herkes içemiyor yanma ve gaz yapıyor e greyfurt portakaldan çok daha keskin,ekşi ve asitlip yüzden şaşırdım ama tabi herkes farklı nasıl uyuyuosa öyle için.

arkadaşlar bende greyfurt geçen sene uyguladım kolestrol tligriseridi düşürdü ama son 1 hafta ilaç alıyodum bende safım greyfurtuda ilaçtan hemen sonra içiyodum 3 gün bişi yoktu sonra 3 günden sonra midemden ölüyodum dr filan gittik ilaçlar erimemiş allahtan kusmuşsun dedi yoksa kalan ilaçlar ilaç zehirlenmesine neden olcakmış demişti dikkat edin greyfurt ilacı eritmiyo midede saklıyo içtikçe birikip intahar etmiş gibi oluyosun greyfurt faydaları diye google yazın zararlarını okuyun

ben ogluma hamile iken o kadar cok greyfurt yedimki,haddi hesabi yok,
simdi yazilanlari okuyunca gene canim cekti,yarin ilk isim greyfurt almak olucak...cokacimcoook

yani zayıflayacağım derken mideyi haşat etmeyelim.ilk 1 hafta 10 gün etkilerine bak,ne bileyim biraz tuzu da azalt.babam boğazına çok düşkündür diyet falan yapamıyor,onda etkili oldu azaltarak devam etti.sen de bi izle,baktın değişme var,2,3 gün de bir hep devam et.ben de selülit için içiyorum bakalım nolcaksengözlerimebaksanab

ya ablacim tuzuda azalt derken neyani greyfurt suyuna tuz dami atiliyorki yasakkelime

ya ablacim tuzuda azalt derken neyani greyfurt suyuna tuz dami atiliyorki yasakkelime

:1rolleyes: hayır canım olur mu tuzla içilmiyor,yani genel diyet programı içinde özel diyet yapmıyorsan bari tuzu azaltın anlamında söyledim;çünkü tuz bir eşiktir bağımlılık yapar giderek daha tuzlu yemeye başlarsn her defasında az gelir eklersin e tabi bu sefer içtiğin sular yada meyve suları vücutta tutulur,parçalanan yağları idrar yolu atamazsın o anlamda dedimkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bende greyfurt geçen sene uyguladım kolestrol tligriseridi düşürdü ama son 1 hafta ilaç alıyodum bende safım greyfurtuda ilaçtan hemen sonra içiyodum 3 gün bişi yoktu sonra 3 günden sonra midemden ölüyodum dr filan gittik ilaçlar erimemiş allahtan kusmuşsun dedi yoksa kalan ilaçlar ilaç zehirlenmesine neden olcakmış demişti dikkat edin greyfurt ilacı eritmiyo midede saklıyo içtikçe birikip intahar etmiş gibi oluyosun greyfurt faydaları diye google yazın zararlarını okuyun

ilaç konusunda hakısın ne melem şeydir ki ilacın parçalanmasını önlüyormuş,aman kızlar dikkat zayıflayacağız derken başka işler açmayalım başımıza,ben en baş mesajımı da düzenleyeyim,buraları okumayanlar ilaçla içmeye başlamasın.doğum kontrol hapında yan etkisi yokmuş öyle okudum ama yine de doktorunuza soruna.s.

yaa bende az önce okuyup sevgilime haber ettim onun kilolarıyla ilgili az biraz sorunu var sabah akşam spor yapıyor erimediğini düşünüyor bunu da deniyelim inşallah bu defa güzel sonuçlar verir... paylaşımın için teşekkürler...a.s.

üç ayda 6 kilo almışım ve minyon tipli biriyim resmen bunalıma girdim dün tartıldığımda şu an her yolu denemeye razıyım yarından itibaren bende başlayacağım=( paylaşım için teşekkürler

Merhaba arkadaşlar..ben geçen sene her sabah aç karnına 1 su bardağı taze sıkılmış greyfurt suyu içmiştim.gerçekten yağ yakıcı bir özelliği var..kesinlikle kilo için çok yardımcı bişey..kesinlikle (tabiiki ilaç kullananlar hariç,onlar doktor tavsiyesi ile alsın) herkese tavsiye ederim.hemde bütün kış hiç hastada olmamıştım..grip gibi yanii..sizlere birde biberiye ve yeşil çayı düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ederim.her gün 1 fincan biberiye ve 1 fincan yeşil çay için sonuçlarını mutlaka alıcaksınız..ben birde bol bol yürüyüş yapıyorum..bunuda ekleyeyim..yerimseniben

ya greyfurt tansiyon düşürüyormuş ben içmeye başladım sabahları zaten bünyem çok zayıftı sürekli baş dönmesi oldu:bbo: ama etkisinide tam göremedim sanki aksine yağlanma oldu gibi geldi :kahve: bu greyfurt nekdar sürede etkisini gösteriyor..

greyfurtdun cok faydasi var seker hastaligina da iyi geliyor yag yakici da oldugu kesin.cok tsk canim

>Greyfurt suyu hakkında bir vatandaşın uyarısı
>> >
>> >Merhaba,
>> >
>> >Mutlaka aklinizda bilmeniz gereken bir olaydan bahsedecegim.
>> >
>> >Bundan Yaklasik 1.5 yıl önce esim çok ciddi bir bas dönmesi yasadi.
>> > >Aylarca sürdü.
>> >
>> >Bas dönmesi o kadar kötüydüki oturdugu yerden yere düsüyor.
>> >
>> >Tv ile izleyemiyor hicbir seyi okuyamıyor.
>> >
>> >Tekbasina yuruyemiyordu.
>> >
>> >Hatta uyukusunda bile yataktan dusebiliyordu.
>> >
>> >Ruyasinda bile basinin dondugunu söyledi.
>> >
>> >Bu bas donmeleri sonucunda da surekli kusuyordu.
>> >
>> >Bir sürü farklı doktor gezmemize ragmen care bulamadilar. Tum
>>doktorlar klasik 1-2 bas donmesi ilaci verdi o kadar. Ama hicbiri
>>care olamadi.
>> >
>> >Sorun 2-3 ay sonra bas donmesi gecerek tekrar eski haline geldi. >
>> >Sonra cok arastirdim. Neden boyle olmustu ?.
>> >
>> >Sonra bunu bulmayi basardim arkadaslar. (google sagolsun) Problem
>>GREYFURT idi.
>> >
>> >Esim hasta olmadan 1 hafta once cok agir grip olmus ve doktor bir
>> >suru
>>ilac yazmisti yaninda da Greyfurt suyu icmisti C vitamini takviyesi
>>diye.
>> >
>> >Grip gectikten sonra da bu bas donmeleri baslamisti.
>> >
>> >GREYFURT icilen ilaclarin karacigerde parcalanip atilmasini
>> >engelleyen
>>dunya daki tek meyveymis.
>> >
>> >Boylece greyfurt ile ilac aliyorsaniz ve ilaca 1 hafta boyunca devam
>>ederseniz tum ilaclar sanki bir kere de yutulmus gibi vucutta
>>duruyormus. Bu ilaclarin turune gore olumler bile olabilmekteymis. Biz
>>Bas donmesi ile kurtardik. Sizlere de bu uyariyi yazmak istedim.
>>Birkac yerde bununla ilgili mesajlar gormeye basladim ama cogu insan
>>hala bilmiyor.
>> >
>> >Lutfen ilac kullanirken GREYFURT yemeyiniz veya suyunu icmeyiniz.

alıntı
arkadaşlar nette buldum lütfen ilaç kullanlar içmesin kaş yapım derken göz çıkarmayın ve çevrenize tavsiye ederkende bu uyarıyı söğleyin lütfen..
bende pazardan alır almaz eğer tadına dayanabilirsem içicem...

Son düzenleme:
kıslar greyfur faydasının yanında tam anlamıyla vücuda zarar veren asit deposu...hangi doktora sorduysanm uzak dur dedi ve karaciğere zararıda yararındaan fazla.bence yinede dikkat edin ve araştırın derim salıcakla kalın

Kızlar merhaba.benimde kilolarımla başım dertte.3 gündür greyfurt yemeye başladım.yalnız elma sirkeside içiyorum.greyfutla elma sirkesi içmenin bir zararı olurmu.bilginiz varmı.cevap verirseniz sevinirim.

ben greyfurt mevsiminde sürekli içerim aç karına çok faydasını gördüm yağ yakımını kolaylaştırıyo ve sivilcelenme gibi bişey kesinlikle yaşamadım..:1no2:

merhaba.a.s.ben bir haftadır günde bir tane ,bazen 2 tane greyfurt yiyiyorum.yediklerime dikkat ediyorum.akşama kadar 11 saat oturarak çalışıyorum.bazen akşamları 1 saat yürüyüş yapıyorum.ve 1,5 kilo vermişim.:dance:greyfurtun yağ yaktığına inandım. sandoloz sakızını denedim,2 gün çiğneyebildim.:1no2:elma sirkesini 15 gün içtim kilo veremedim.:1no2:greyfurt etkisini gösterdi sanırım.deneyin derim.:eek:bunun yanında limonda etkili.

X