Bölgesel İncelme greyfurt için kızlar en sağlıklı yağ yakıcı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

armoni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
230
2
Kızlar benim babam yılllar önce doktor tavsiyesi ile greyfurt içerek zayıfladı.Araştırırsanız hem full c vitamini,hem sıkılaştırıcı ve inceltici.Babamın o türk kası diye endilerini avuttukları göbeği erimişti ve yılların yağı düşünsenize-tatlicadiarzu-

Ancak ilaç kullananlar ve kemoterapi tedavisi görenler hariç,çünkü ilacın parçalanmasını önlüyormuş tehlikeli bir durum,kemoterapide de tedaviyi etkisiz hale getiriyormuş,bu şartlara uymak kaydıyla deneyecekler denesin,sakata gelmeyelim,a.s.sevgiler

Son düzenleme:
evet greyfurt yiyerek ve icerek ben de zayiflamistim. hala her sabah mutlaka icerim. ama sunu da belirtmek lazim, ilac kullananlar varsa ozellikle kalp ve tansiyon kesinlikle greyfurt yiyip icmemeli cunku greyfurt kandaki dozaj miktarini arttiriyor ve vucuttan atilamadigi icin olume bile yol acabiliyor. ilac kullananlara tavsiye edilmiyor.

hmmmmm bende baslasam iyi olcak
yalniz okudugum kadariyla bugün baska bi baslik altinda kanser hastaligi olan vede bazi ilaclar kullananlar yapmamaliymis ölümcül olabiliyomus ozaman.............

greyfurtu ilaç kullanıyorsanız asla kullanmayın Allah korusun sağlığınızdan hayatınızdan olursunuz

ve greyfurtu yalnız kullanmayın sakın, mutlaka portakalla ya da mandalinayla birlikte için ya da yiyin

Yalan olmasın ama sanki babam tansiyon hapıyla içiyordu:uhm:hatta tansiyon düşürüyor gibi biliyorum ama tabi yanıltmaylım.Kemotererapi görenler kesinlikle içmemeli çünkü tedaviyi etkisiz hale getiriyormuş onu duymuştum ama bu gibi sorunlarınız yoksa için çok faydalı gerçekten.

ne kadar süre içti greyfurt suyunu greyfurt yersekte aynı etki olur mu acaba bide sabah mı akşam mı yoksa sürekli mi içiyordu bide hazırlarıda aynı etkiyi gösterir mi acaba

ne kadar süre içti greyfurt suyunu greyfurt yersekte aynı etki olur mu acaba bide sabah mı akşam mı yoksa sürekli mi içiyordu bide hazırlarıda aynı etkiyi gösterir mi acaba

canım 15 gün her gece yemekten 1- 2 saat sonra 1 su bardağı içiyordu,içine portakal suyu da katabilirsin ya da 1 gece sade,1 gece portakal sulu iç,babam genelde sırf greyfurt hatta içine yarım limon suyu sıkarak içti.Yani mide ve şişmanlık durumunuza göre ayarlayın.Babam severek içiyordu.sonra azalt 1-2 gece de bire in.
Yersen de faydalı hatta posasını da yiyeceğin için bağırsaklara yararı var ama 1greyfurtu yemek bana zor geliyor çünkü acı ve zor yutuyorum suyu daha pratik.Hiçbir şeyin hazırı doğalı gibi olmaz en azından asidi kaçmış olur,o zaman da amacına ulaşmaz.umarım yardımcı olmuşumdur:enbuyukkk:

sağol canım benim 15 günden sonra 2 günde 1 içeyim değil mi paylaşım için çoooookkk tşkler

sağol canım benim 15 günden sonra 2 günde 1 içeyim değil mi paylaşım için çoooookkk tşkler

yani zayıflayacağım derken mideyi haşat etmeyelim.ilk 1 hafta 10 gün etkilerine bak,ne bileyim biraz tuzu da azalt.babam boğazına çok düşkündür diyet falan yapamıyor,onda etkili oldu azaltarak devam etti.sen de bi izle,baktın değişme var,2,3 gün de bir hep devam et.ben de selülit için içiyorum bakalım nolcaksengözlerimebaksanab

Benim babam her sabah ac karnına bir bardak içer sağlığı için amacı yağ yakmak değil :)
Aradığım şifa Evimdeymişş yuppi :) ama çok acııı :çok üzgünüm:

Teşekkürler bilgi için canımm

ya ben ıkı yıl once yaklasık bır ay gunde 3 kez 1 bardak ıcmıstım.hatta arkadasları esımle dalga gecıyordu kasa kasa greyfurt tasıdıgı ıcın ama bır kılo bıle verememıstım.acaba benım bunyemdemı bır sorun var yahu.ne yapsam veremıyorum kılomu.

aç karnına mı:1shok:canım midesi delinir ya dikkat etsin,evet gerçekten etkili deneyinhihoyyyt

hadi ya ciddi misin,alala:uhm:şaşırdım gerçekten içindeki asit herkese etki etmiyor demek ki .

aç karnına mı:1shok:canım midesi delinir ya dikkat etsin,evet gerçekten etkili deneyinhihoyyyt

Ablacım niye şaşırdın :) portakal da aç karnına içiliyo kahvaltıda içmiyomusun kola değil greyfurt bu yaw :))
Valla ben kafaya koydum içcem zayıflıcam inşallah iyi gelir artık son çare tutamıyorm kendimi yiyiyorum valla greyfurtt yardım et bana :))) Babam da içiyo aç karına kandaki yağ oranı yüksek diye.

internette araştırdım faydalarını şu yazıyordu;
Yağlı yemeklerin ardından içilen greyfurt suyu yediklerinizin ağırlığını giderir; (1 adet greyfurt=50 kalori) :uhm:
Yağ eritici:Aç karnına yenirse kandaki yağı yakıp atar.
Sabah aç karna yenildiğinde karın yağlarını eritir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…