Grand Akca'ya giden varmi?

SevdaCicegii

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2014
599
809
Merhabalar,

ben eylülde ailemle tatile gitmek istiyorum. Tesettürlü oldugumuz icin bayanlarla, erkeklerin ayri oldugu oteller tercih ediyoruz. Bir cok otele baktim ama fiyatlari baya yüksek. En uygunu Grand Akca geldi.
Acaba aranizda grand akca'ya gidenler varmi? Varsa tavsiye edermisiniz ve Memnun kaldinizmi? Veya uygun fiyata olan baska güzel ve temiz bir otel tavsiye edebilirmisiniz?

Birde ben hep internetten arastirdim. Telefonla arasam daha uygun bir fiyat verirlermi?

Hic kimse gitmedimi? Lütfen yorumlarinizi bekliyorum. Bazi yorumlari okuyunca, cok kötü oldugunu söylüyorlar. Giden bilen biri varmi?

Merhabalar,

ben eylülde ailemle tatile gitmek istiyorum. Tesettürlü oldugumuz icin bayanlarla, erkeklerin ayri oldugu oteller tercih ediyoruz. Bir cok otele baktim ama fiyatlari baya yüksek. En uygunu Grand Akca geldi.
Acaba aranizda grand akca'ya gidenler varmi? Varsa tavsiye edermisiniz ve Memnun kaldinizmi? Veya uygun fiyata olan baska güzel ve temiz bir otel tavsiye edebilirmisiniz?

Birde ben hep internetten arastirdim. Telefonla arasam daha uygun bir fiyat verirlermi?

canım ben gazipaşalıyım. merak ettiklerini sorabilirsin. elimden geldiğince yardımcı olurum. grand akça geçen yıl açılan bi otel. gayet güzel, mütevazi. rahat edeceğinizi düşünüyorum. deniizle arasında sadece yol var diyebilirm

canım ben gazipaşalıyım. merak ettiklerini sorabilirsin. elimden geldiğince yardımcı olurum. grand akça geçen yıl açılan bi otel. gayet güzel, mütevazi. rahat edeceğinizi düşünüyorum. deniizle arasında sadece yol var diyebilirm

Tesekkür ederim Canim :)

Ben Ailemle gitmek istiyorum, fakat resimlerde bir odada 4 yatak var. Acaba tüm odalarmi öyle, yoksa bir ailenin rahatlikla kalabilecegi ayri odali Aile Odalari varmi? Birde Bayanlar icin olan havuzun etrafi sanki cok dar gibi? Bayanlar havuzu nasil?
Birde plaj cok dolu oluyormu? ve Hijyen olarak otel nasil?

Biliyorum cok fazla soru sordum, kusura bakma ama bunlari cok merak ediyorum. Ailem icin tatili ben planladigim icin, bir süprizle karsilasmak istemiyorum :)
Cevaplarsan coooook sevinirim :KK36: Simdiden cok tesekkürler :KK24:

X