Makyaj Ürünleri Gözü kapali güvendiginiz kozmetik markasi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
max faktor ben çok begeniorum ürünlerini.kirpiklerim düz ve seyrek sadece o işe yarıyor bende

MAC ürünlerine gözüm kapalı güveniyorum. Nivea, Avon gibi ürünler bana pek de iyi gibi gelmiyor. Çünkü yurtdışında bu makyaj ürünlerinin esameleri okunmuyor:26::18:

Hiç bir ürüne gözü kapalı güvenemiyorum.Dermokozmetik ya da mineral makyaj ürünü olması bile onu zararsız yapmıyor çünkü.Herhangi bir ürün almadan önce ilk önce içindeki maddeleri inceliyorum daha sonra almaya karar veriyorum.

özellikle cildimize direk sürdüğümüz için çok dikkat etmeliyiz bide kapatıcıdan önce mutlaka nemlendirici ve güneş koruyucu kullanın,deri altına geçmio ne sürerseniz
en iyi kozmetik markası bence mac...

Aynen hiçbir markaya gözüm kapalı güvenmiyorum,

Artık kozmetik ürünlerimi içeriğine bakıp alıyorum zaten,

Hayvanlar üzerinde test yapmayan The Body Shop ürünleri kullanıyorum şu an,

Ve ww.cosdna.com adresinden alacağım ürünün içeriğine bakıyorum,zararsızsa alıyorum,yoksa hangi

ünlü marka olursa olsun almıyorum,

Marka adı altında ne dolaplar çeviriyolar,içine neler koyuyolar haberimiz yok çünkü,

Size de tavsiye ederim,o adresten bakın görün kozmetiğinizin içerdiği maddeleri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…