Gozu daha iri gostermek icin

S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Arkadaslar gozumu daha iri gostermek icin ben soyle bir makyaj yapiyorum.sizinde bildiginiz gozu iri gosterme makyaj taktikleri varsa paylasin benimle :)

1.Once tum goz kapagimdan kasimin baslangicina kadar tenimle ayni renk fondoten suruyorum.
2.Sadece goz kapagima cok acik renk lila far suuruyorum.
3.Alt goz kapagimin icine beyaz kalem kirpik diplerine ise siyah kalem suruyorum.
4.Ust goz kapagimin yan kismina dudak parlaticisi suruyorum.
5.Sadece ust kirpigimi bol bol maybelline rimelle rimelleyip sac kurutma makinasiyla kurutup bir kat daha rimelliyorum :)

vallah benim zaten yeterince gözlerim iri tşkler paylaşımın için

selmacım hepsi iyi hoş fakat fondoten yüzün diğer bölümleri içindir asla göz çevresine sürülmemeli göz çevresi için özel üretilen concealar var yani kapatıcı ve aydınlatıcı bence göz çevresi gibi hassas bir bölgeye asla fondoten sürme.Hem niye gözle alakası olmayan şeyleri gözüne sürme ihtiyacı duymuşsun anlamadım dudak parlatıcısı gibi ,ve fönü nasıl gözüne tutuyorsun göz en hassas organlarımızdan biri fön tutacağına bir kaç dk. kurur zaten biraz beklesen.Kusura bakma fikrimi söylemek istedim amacım seni eleştirmek yada kırmak değil kesinlikle

ben sadece gözleri iri göstermek için göz içine beyaz kalem çekildiğini biliyorum...veya göz altına siyah kalem...yani alt kirpik altına....türkan şoray misalisengözlerimebaksanab

çok uzun ismis
ne kadar vaktini aliyor bu senin...
evlendiginde eniste beyi çok bekletirsin sen bu sekilde arabalarda falan... :roflol::roflol:
saka bir yana paylasim için tskler...
benimde gôzlerim yeterince iri oldugundan denersem yerinden firlayacak gibi olur o yüzden ben almayayim...
hadeee hatunlar size kolay gelsin...

BENCEDE COK VAKTINI ALIYOR OLMALI :) BEN ESMER TENLIYIM SACLARIMDA ACIK KAHVE TONU.CILDIME AYNADAN BAKTIGIMDA NASIL BIR MAKYAJ YAPACAGIM KONUSUNDA COK KARARSIZ KALIYORUM GERCEKTEN BAZI INSANLAR BANA KOYU RENKLER TERCIH ETMEM GEREKTIGINI SOYLUYORLAR AMA BEN BUNU UYGULADIGIMDA GERCEKTEN COK DAHA KOTU OLUYOR YANI NASIL YAPMAM GEREKTIGI KONUSUNDA BIRAZ KARARSIZIM AMA BENCE BENIM ICIN EN UYGUNU ACIK RENKLER
YARDIMCI OLABILCEK BIRI VARMI ATRKADASLAR SOZ KONUSU MAKYAJ OLUNCA BENIM ICIN COK ONEMLI OLUYOR benneyaptımki

gozun bebeginin daha parlak gorunmesini sagliyormus seninle siye dergi vardi orada okumustum.

uzun ama etkili bi yolsa denemeye değer...

dudak parlatıcısını neden gözüne sürüyosun anlamadım.. bide yapış yapış olmuyomu.lisedeyken arkadasım rolon seklindeki parlatısıcını sürerdi gözüne sonra yapıs yapıs oldugundan acıp kaparken tuhahaf bi ifade verirdi o geldi aklıma =) bide göz içine sürülen beyaz kalem cok patlatabilio bakısları.. sürmeden önce bikac kez deneme yapmak lazım her kücük göze uygulanamıyo gözün yapısıda önemli..

çoğu yanlış hareketler..
gözünüze saç kurutma makinesini nasıl tutyorsunuz anlamadım..
ayrıca cidden dudak parlatıcısnın gözünüzde ne işi var.adı üstünde dudak için o...
Allah muhafaza göz çok hassastır başınıza iş açmayında..

benim de gözlerim kücük,ben göz cevreme kapatici kullaniyorum ve genelde koyu renk far tercih ediyorum göz cevremede siya kalem veya eyeliner kullaniyorum ama kesinlikle gözümün icine degil ( dahada kücük gösteriyo) alt kiprik diplerine ve olabildigince ince cizgi halinde. illede gözümün icine de sürme cekeceksem disina da sürüyorum biraz olsun büyüyor:CüvCüv:

Canım göz çevresindeki deri ince olduğundan kırışmaya çok yatkındır. Fondoten sürmek, hele hele parlatıcı sürmek bu süreci çok hızlandırır. Ben far sürerken bile abartmıyorum deri nefes alsın diye. Ayrıca rimel zaten kirpikleri döker, bir de sıcak hava uygulamak iyice döker.
Benim sana tavsiyem gözün içine beyaz(kireç beyazı) kalem çekip kirpik dibine siyah kalem çekmen. Bundan sonra da kirpikleri uzun gösteren rimellerden sür. Gerçekten işe yarıyor.

göz içine beyaz, kirpik altına siyah kalem sürmek ve rimelle kirpikleri yukarı kaldırmak yeterli bence
gerisine gerek yok diye düşünüyorum..

ben gözlerim büyük gözüksün diye iç kısmı da dahil bol bol siyah kalem sürüyodum hata mı yapıyorum acaba?

büyük gözlerde iç kısma siyah kalem cekmek göz ölcüsünü yüzle orantılar ama kücük ve özelliklede hem kücük hem yuvarlak gözlerde içe siyah kalem cekilmesi gözü daraltır ve daha da kücültür..

arkadaşlar bence bunlar uzun iş göz kapağının üstüne dipliner altınada kirpik altındanda dipliner sürerseniz aynı işi görür en azından bunu her makyajda uygulayabilirsiniz

kızlar ya ben flormarın beyaz göz kalemini aldım okadar yaglıki gözümde durmuyo güzel sürülmyo bide gözümün içine kacıyo ne yapmalıyım

Beyaz göz kalemini bende denicemm valla nasil duruo merak ettm

aynen katılıyorum. büyük gözlerin dışına kalem çekmek iri gözleri daha da iri ve itici gösterir.küçük gözlerde işe yarar. küçük gözlerin içine kalem çekmek daha da ufak gösterir

kızlar ya ben flormarın beyaz göz kalemini aldım okadar yaglıki gözümde durmuyo güzel sürülmyo bide gözümün içine kacıyo ne yapmalıyım

bende de var flormarın beyazı, ama asansörlü olanından. bi arkadaş daha söylemişti yağlı falan diye asansörlü olanı aldı memnun kalmıştı.makyajın bitince en son çek istersen çünkü göz sulanıyo içine kaçıyo bulaşıyo. çok yağlı ise bi süre beklet buzdolabında daha sert olur sanırım. aklıma başka gelmediŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…