Göz Makyajı Gözlerin Altına Çekilen Bu Şey Tam Olarak Ne?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

taskiran

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2013
12
0
Kızlar gözlerin altına dümdüz siyeh çektikleri bu şey ne? Sürme desem kalem sürmelerden başka bir şey bildiğim yok. Oraya eyeliner sürecek halim de yok. Nasıl böyle dümdüz bir çizgi çizebiliyorlar. Bilen biri yardımcı olsun lütfen.
$Eye-Makeup-Ideas-to-Play-with-the-Look-of-Your-Eyes-4.jpg

Son düzenleme:
Kızlar gözlerin altına dümdüz siyeh çektikleri bu şey ne? Sürme desem kalem sürmelerden başka bir şey bildiğim yok. Oraya eyeliner sürecek hlalim de yok. Nasıl böyle dümdüz bir çizgi çizebiliyorlar. Bilen biri yardımcı olsun lütfen.
Eki Görüntüle 1151822

güzel soru canım bende çok merak ediyorum:KK9::KK9:
baloda kadın bana da böyle makyaj yaptı ama o heyecandan nasıl neyle çekti hiç anlamadım :KK43::KK43:
ben jel eyeliner aldım fırçası ince olduğu için alt kısma da çekilir diye düşünüyorum ama hiç denemeye fırsatım olmadı
ayrıyetten farlar var toz far değil de krem gibi onlardan olabilir diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Bence elindeki eyeliner fırçası ve jel eyeliner sürüyor .

Kızlar gözlerin altına dümdüz siyeh çektikleri bu şey ne? Sürme desem kalem sürmelerden başka bir şey bildiğim yok. Oraya eyeliner sürecek hlalim de yok. Nasıl böyle dümdüz bir çizgi çizebiliyorlar. Bilen biri yardımcı olsun lütfen.
Eki Görüntüle 1151822

Canim bu krem eyeliner.. kucuk cam sisede kremden biraz daha kati oluyor ve eyeliner fircasini batirip ole cekiyorsun gozlerine

___dega___

peki bu krem eyelinerda gözyaşı ter gibi durumlarda akma oluyor mu acaba? Tabi burada kalite de önemli ama yine de bir sorayım merak ettim. Tecrübesi olanlar varsa lütfen yardım etsin :)

peki bu krem eyelinerda gözyaşı ter gibi durumlarda akma oluyor mu acaba? Tabi burada kalite de önemli ama yine de bir sorayım merak ettim. Tecrübesi olanlar varsa lütfen yardım etsin :)

Hayir canim akmaz kuruyor zaten ama oncesinde mutlaka o kisma fondoten ve kapatici pudra surersen sabitlersin :)

___dega___

canım onlar sağlam oluyo bence jel eyelinerı göz kapağıma uygularken fırçada kalan fazlalığı elime sürdüm dedim nasıl olsa geçer diye
gittim yıkadım ovaladım bi türlü çıkmadı bide düğüne gidecem elim mahvoldu resmen
makyaj temizleme sütü vardı onla temizledim hemen çıktı
sudan falan çıkmıyo ancak temizleme ürünleriyle çıkıyo
o yüzden sürerken de çok dikkatli sürmek lazım

canım onlar sağlam oluyo bence jel eyelinerı göz kapağıma uygularken fırçada kalan fazlalığı elime sürdüm dedim nasıl olsa geçer diye
gittim yıkadım ovaladım bi türlü çıkmadı bide düğüne gidecem elim mahvoldu resmen
makyaj temizleme sütü vardı onla temizledim hemen çıktı
sudan falan çıkmıyo ancak temizleme ürünleriyle çıkıyo
o yüzden sürerken de çok dikkatli sürmek lazım

o zaman temizleme sütü de şart bana bir tane :)
hem sürerken de çok dikkat ederim.
teşekkürler bilgilendirme için.

o zaman temizleme sütü de şart bana bir tane :)
hem sürerken de çok dikkat ederim.
teşekkürler bilgilendirme için.

diğer makyaj temizleme ürünleriylede çıkar canım ama temizleme sütü biraz daha yumuşakça temizlediği için kullanıyorum tavsiye ederim

diğer makyaj temizleme ürünleriylede çıkar canım ama temizleme sütü biraz daha yumuşakça temizlediği için kullanıyorum tavsiye ederim

normalde badem yağı ile göz makyajı temizliyordum ama. acaba krem rimel de badem yağı ile rahatça çıkar mı? Çıkmazsa mecburen alacağım temizleme sütü.

normalde badem yağı ile göz makyajı temizliyordum ama. acaba krem rimel de badem yağı ile rahatça çıkar mı? Çıkmazsa mecburen alacağım temizleme sütü.

benim cildim zaten yağlı bi yapıya sahip olduğu için yağ kullamıyorum canım
yağı dikkatli kullanmak lazım sonra beyaz nokta çıkartıyo

çok uzun zamandır yağ kullanıyorum..Yaklaşık 3 yıl gibi bir süreç. Her hangi bir zararını görmedim. Zaten sağ gözümün altında bir beyaz nokta var.Ama o önceden vardı.. Hafif sivilce gibi şişkin ama küçük.Yani leke gibi değil de yuvarlak minik bir şey. Onu alıyorlar mı bilginiz var mı?

çok uzun zamandır yağ kullanıyorum..Yaklaşık 3 yıl gibi bir süreç. Her hangi bir zararını görmedim. Zaten sağ gözümün altında bir beyaz nokta var.Ama o önceden vardı.. Hafif sivilce gibi şişkin ama küçük.Yani leke gibi değil de yuvarlak minik bir şey. Onu alıyorlar mı bilginiz var mı?

dediğin şey yağ bezesi sanırım canım alıyorlar diye biliyorum

jel eyelinerın üzerine toz farla hafifi bir geçiş yaparsanız hem buğulu hem kalıcı olur. Bugün bir videoda izledim de paylaşayım dedim

aynen dipliner adı bunun MAC de var, hatta fırçası da vara ama çok pahalı fırçası, yılbaşı seyahat boyu kampanyası falan var, istersen bi incele

Kızlar marhaba bişey sorucam bende.. Göz altlarına göz pınarlarına sürülen simli ama hafif pırıltılı bise istiyorum far gibi veya aydınlatıcı ama bulamadım hher markada sedefli var siz biliyomusunuz önerebilceğniz bi marka varmı?

X