Göz Çevresi Bakımı Gözlerimin altındaki damarlar:(

Direk Google'a yazınca çıkıyor insta sitesi.Hesabınızın olmasına gerek yok aslında. Türkiyede de Beşiktaş tatto yapıyor sanırım.

Bu bahsettiğiniz durum bende de var, göz altlarım değil ama göz kapaklarımda yoğunlukta, onun dışında her yerimde aynı, bacaklarım hele komple içim görünüyor sanki. Barışık olmak en kalıcı ve en sağlıklı çözüm sanırım, damarlarımız yüzeye çok yakın olduğu için böyle muhtemelen. Ve aşırı ince beyaz ten... :rolleyes:

Valla geçen bende epilasyondan çıkıyordum Bitane kadın lazer bu odada mı yapılıyo diye sordu evet dedim. Gözaltılarınız için geldiniz demi diyince neden diye sordum gözaltınızdaki belirgin kılcal damarları sildirme işlemi için dedi (galiba kendi göz altı damarlarını lazerle tedavi ettiği sildirmeyi düşünüyodu)
Ama inanın benim göz altımda kılcal damar yok gözükmüyor. Bildiğim halde geldim aynada baktım yok yani. Kadın ne gördüyse artık. Yani insanlara takılmayın

Valla geçen bende epilasyondan çıkıyordum Bitane kadın lazer bu odada mı yapılıyo diye sordu evet dedim. Gözaltılarınız için geldiniz demi diyince neden diye sordum gözaltınızdaki belirgin kılcal damarları sildirme işlemi için dedi (galiba kendi göz altı damarlarını lazerle tedavi ettiği sildirmeyi düşünüyodu)
Ama inanın benim göz altımda kılcal damar yok gözükmüyor. Bildiğim halde geldim aynada baktım yok yani. Kadın ne gördüyse artık. Yani insanlara takılmayın

Ama benim var :KK43: maalesef şuan bileğinize bakın, nasıl görünüyor ya mavi damarlar o şekilde görünüyor..
Gözlerimin altı çok beyaz..
Bu yüzden direkt görünüyor şeffaf bir şekilde.
Öyle bir kusurum olduğu İçin zaten üzüldüm öyle deyince.
Ben alışveriş yaparken insanların suratını incelemem işimi halledip çıkarım ama herkes bir değil işte, o an çok kötü hissettim. Ve artık kapatıcı kullanmaktan bıktım :KK43:

Ama benim var :KK43: maalesef şuan bileğinize bakın, nasıl görünüyor ya mavi damarlar o şekilde görünüyor..
Gözlerimin altı çok beyaz..
Bu yüzden direkt görünüyor şeffaf bir şekilde.
Öyle bir kusurum olduğu İçin zaten üzüldüm öyle deyince.
Ben alışveriş yaparken insanların suratını incelemem işimi halledip çıkarım ama herkes bir değil işte, o an çok kötü hissettim. Ve artık kapatıcı kullanmaktan bıktım :KK43:
Onu diyorum işte insanlar Bi tuhaf. Hiç kafana takma. Ve göz çevrenle ilgili her türlü operasyondan kaçın risk binde bir daha olsa göze almaya değmez. Allah korusun göz sağlığınız bozulur falan.

Onu diyorum işte insanlar Bi tuhaf. Hiç kafana takma. Ve göz çevrenle ilgili her türlü operasyondan kaçın risk binde bir daha olsa göze almaya değmez. Allah korusun göz sağlığınız bozulur falan.

Haklısınız .. zaten hep tereddüt ediyordum,şimdiye kadar durdum o yüzden..
Bazı tv kanallarında Falan çıkan ünlü bir dr var, hayati Akbaş diye bilmem biliyor musunuz, Samsun’da .
Oraya gidip ona güvenebilmeyi gözüme kestirmiştim bir ara :)

Merhaba aradan baya zaman geçmiş. Ben de sizin gibiyim göz altlarim full damar. Yaşınız kaç benm 34 bunca yıldır bulamadım bir çözüm siz bulabildiniz mi

Merhaba kızlar,

Size bir konuda danışmak istiyorum. Genel olarak insanlar tarafından güzel bulunan biriyim, fakat Benim kafama taktığım bir sorun var kendimle ilgili..
Çok beyaz tenliyim, ve bundan dolayı gözlerimin altında mavi damarlar görünüyor, yani hani koyu halka, siyahlık değil, aksine gözlerimin altı beyaz, ve damarlar yüzeye çok yakın görünüyor..
Bileklerde görünen damarlar gibi aynı.
Ve ben concealer kullanmadan dışarı çıkamıyorum:KK43:
Ve zaman zaman o da tam anlamıyla kapatmaya yetmiyor..
Normalde gözlerimin çok güzel olduğunu söylerler , ama o kusurdan dolayı bana hiç öyle gelmiyor :KK43:
Geçenlerde markette geziyordum, bir kadın beni durdurdu, daha önce ben seni bir yerde gördüm mü dedi? Bilmem ben haritırlayamadım dedim, gözlerinin altındaki şeyden dolayı öyle hatırladım dedi ve o an çok üzüldüm..

Sormak istediğim, konu hakkında bilgisi olan var mı? Dolgu vs , bir çözümü var mı kalıcı olarak böyle bir sorunun, bilen var mıdır ,ömür boyu kapatıcı kullanmak istemiyorum :KK43:
Şeffaf sabunu denediniz mi?

X