Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sağlık açısından bir zararı varmı aceba bu tür uygulamaların?

Bende istiyorum bendeee ama ben sadece göz kalemi ve eyeLiner oLsun istiyorum yinede çok çekiniyorum ya sıkıLırsam ya bir yanLışlık oLursa kaLıcı sonuçta çok tedirginim çok cesaret edip yaptıran abLamıza heLaL oLsun gerçekten güzeLde oLmuş maaşaLLah

hayatınıza mal olacak hata lar yapıyorsunuz ..
sızden oncekılerın yas gıttıkce ne hale geldıklerıne bır bakın..

abdest konusu bana görede şaibeli zaten şüphe duyduğun şeyden kaçınmasılın bunun dışında sıkılırım yahu :) hergün aynı makyaj

Bence cok gereksiz bisey bi gözde gece gündüz ayni makyaj ..Gerci tercih meselesi ben olsam asla yaptirmam

her yerde her konuda abdest gecer mi bence saibeli, keske yaptirmasaydin yaziyorsunzu. bi düsünün acaba herkes abdest aliyor mu diye... :) o yüzden bence direk böyle sorular sorulmasi dogru degil. size göre abdest gecmiyorsa gecmiyordur ama birakin millet tadini cikarsin

Ben de hiç beğenmedim Doğal durmuyor bence,yani yeşil renk far mı sürdürttünüz? Yani kalıcı makyaj deyince,benim arzuladığım,bakışlarımı anlamlaştıran,kirpik diplerinin,kirpiklerin böyle karar kara gözükmesidir.Ama herhangi bir makyaj olduğu belli olmayacak,sanki Allah vergisi gibi :)Dudaklar da düşünebilir.Şöyle hafiften çok doğal bir tonda çerçeve mesela

çok guzel olmuş verdıgın parayada degmıs gule gule kullan benım annemde yaptırdı hıcte sıkılmıyor ınsan kendını bılır annem 20 yıldr sıyah eyelıner çeker ve sıyahta yaptrdı ohh denızde heryrde gayet rahat .

Merhaba,

Ben de gözümde kalıcı eyeliner uygulaması yaptırdım. Sadece üst kısma yaptırabildim çünkü ancak o kadar dişimi sıkabildim. Çok acıyor öyle böyle değil ve 4 gün boyunca kıpkırmızı şişik gözlerle dolaştım. Kabuklandı kaşındı ve kabuk attı, şuanda iyiyim. Sadece ince bir eyeliner olarak yaptırdığım için 5-8 yıl kalıcılığı olduğu söylenmişti,kullanımda problem yaşayacağımı sanmıyorum. Ama far ve komple makyaj yaptırmak gerçekten çok cesurca, yıllarca aynı yüz, aynı makyaj çok riskli.
Ben çok makyaj yapmayan biri olduğum için şuan bu eyeliner oldukça kullanışlı geldi. Sabahları yüzümü yıkayıp nemlendiricimi sürüp evden çıkıyorum.
Şimdi bir daha yaptırırmıydın diye sorsalar, kolay kolay yaptırmazdım, çok acıdı.

arkadaşlar sıkıntım büyük ( kızıl saçlıyım kaşıma renk kahve olsun dediler ama siyah oldu renk. benim kaşlarım kestane rengi olmalı.ikinci rötuşa gideceğim 2 ay geçti 1.nin üzerinden.kaş için birde bej renk var ..ikinciye bej renk yaptırsam olmaz mı kahvenin üzerine???..böyle bişey olabilir mi? kaş için hangi renkler oluyor ayrıca??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…