Göz Makyajı Gözlerim ne renk ? ve nasıl makyaj önerirsiniz ? (resimli )

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

_M_e_R_v_E_

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
212
3
Arkadaşlar gözlerim normalde kahverengi ama güneşte , ağlayınca yada başka kıyafetler giyince makyaj yapınca. .falan rengi değişiyo fotoğaftakiler gibi . Ela göz tam olarak nasıl oluyo bilmiyorum sanırım bi kaç değişik çeşiti var o yüzden emin olamadım size sormak istedim sizce ela mı _?. Yardımcı olursanız sevinirim. . Bide ne tür makyaj önerirsiniz ? Ve hangi renkleri önerirsiniz _? ben genelde siyah kalem rimel likit kullanıyorum farlarım var bir sürü ama hiç denilecek kadar az kullanıyorum. .
Şimdiden teşekkürler. . :KK34:

Eklentiler

• $532696_4038309125919_1721143112_n - Kopya.jpg
    $532696_4038309125919_1721143112_n - Kopya.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 580
  • $598421_4038399888188_186156279_n - Kopya.jpg
    $598421_4038399888188_186156279_n - Kopya.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 431
  • $Fotoğraf0075 (3)yuy - Kopya.jpg
    $Fotoğraf0075 (3)yuy - Kopya.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 387
  • $Fotoğraf0462 (2) - Kopya.jpg
    $Fotoğraf0462 (2) - Kopya.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 510
  • $Fotoğraf0624 - Kopya.jpg
    $Fotoğraf0624 - Kopya.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 526
Son düzenleme:
gözlerimizin rengi aynı canım benımde böyle oluyo.. ela degil bal rengi diyorlar bizim gözlere. ela biraz yeşil barındırır ıcınde :KK3: far olarak yeşil ve mavi tonları yakısır canım sende kullanabilirsin ya da göz rengini ortaya cıkarmak için güzel sedefli bej - kahve tonları hoş duruyor..

Son düzenleme:
gözlerimizin rengi aynı canım benımde böyle oluyo.. ela degil bal rengi diyorlar bizim gözlere. ela biraz yeşil barındırır ıcınde :KK3: far olarak yeşil ve mavi tonları yakısır canım sende kullanabilirsin ya da göz rengini ortaya cıkarmak için güzel sedefli bej - kahve tonları hoş duruyor..

Canım bal rengi olması için sürekli sarı gibi olması gerekmiyomu fotoğraflarda sarı gibi çıkmış ama aslında 1 2 tanesi yeşil fotoğraflardaki belli olmamış yakınlaştırınca anlaşılıyo :KK66: benim genelde kahverengi ama ışıklı yerlerde ağlayınca fln sarı yerine daha çok yeşil oluyo bazende dediğin gibi bal rengi gibi oluyo :KK66:
Bide çocukken böyle değildi gözlerim 2 3 senedir renk değiştirdiğini farkettim insanların zamanla göz renginin değişebildiğini duymuştum :)
Dediğin tonları deniycem canım makyajda teşekkür edrim önerilerin için. . :)

Canım bal rengi olması için sürekli sarı gibi olması gerekmiyomu fotoğraflarda sarı gibi çıkmış ama aslında 1 2 tanesi yeşil fotoğraflardaki belli olmamış yakınlaştırınca anlaşılıyo :KK66: benim genelde kahverengi ama ışıklı yerlerde ağlayınca fln sarı yerine daha çok yeşil oluyo bazende dediğin gibi bal rengi gibi oluyo :KK66:
Bide çocukken böyle değildi gözlerim 2 3 senedir renk değiştirdiğini farkettim insanların zamanla göz renginin değişebildiğini duymuştum :)
Dediğin tonları deniycem canım makyajda teşekkür edrim önerilerin için. . :)

benımde hemen hemen aynı oluyo işte arada sapsarı oluyo sonra aglayınca yeşilimsi bi renk falan saçma bi renk yahu :KK70: rıca ederım ne demek internetten arastır far renklerinin kime yakıstıgını ünlü makyözler daha iyi bilir :KK16:

benımde hemen hemen aynı oluyo işte arada sapsarı oluyo sonra aglayınca yeşilimsi bi renk falan saçma bi renk yahu :KK70: rıca ederım ne demek internetten arastır far renklerinin kime yakıstıgını ünlü makyözler daha iyi bilir :KK16:

Ainen saçma bi gözümüz var :KK70: tmm canım bakıyorum zaten :KK66: Peki ela göz nasıl oluyo herkes başka şekilde tanımlıyo _?

Ainen saçma bi gözümüz var :KK70: tmm canım bakıyorum zaten :KK66: Peki ela göz nasıl oluyo herkes başka şekilde tanımlıyo _?

benım en yakın arkadasımın gözü ela onunkı baya baya yeşil gibi uyanınca gri oluyo sabahları ortası yeşil sarı kenarları acık kahve gözü bazen tam yeşil oluyo gözleri dolunca falan :KK70:

benım en yakın arkadasımın gözü ela onunkı baya baya yeşil gibi uyanınca gri oluyo sabahları ortası yeşil sarı kenarları acık kahve gözü bazen tam yeşil oluyo gözleri dolunca falan :KK70:

Ya bak işte herkes farklı tanımlıyo sanırım bikaç çeşit ela göz var mesela gözleri mavi gri sarı tonlarına gönenlerede ela diyolar benimkinede ela diyolar sanırım renk değiştiren her göze ela diyolar bende anlamadım tam olarak nasıl bi göz ela :KK70:

Ya bak işte herkes farklı tanımlıyo sanırım bikaç çeşit ela göz var mesela gözleri mavi gri sarı tonlarına gönenlerede ela diyolar benimkinede ela diyolar sanırım renk değiştiren her göze ela diyolar bende anlamadım tam olarak nasıl bi göz ela :KK70:

göz görüyorsa sorun yok arkadaşım boşver :KK70: :KK70:

X