Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Gözde üveyt hakkında bilgisi olan lütfen yazsın

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
34
:a015:ARKADAŞLAR ERKEK ARKADAŞIMDA yaklaşık 3 ay önce göz arkASında üveyt die bişey çıktı doktor sag gözün kör olabilir dedi bilgisi olan varsa LÜTFEN YAZSIN çok üzülüyorum bu konuya

canım benim ablamda üveyt hastası onun bir gözü görmüyor
üveyt vücuttaki bir mikrobun veya bir sorunun herhangi bir yerden özelliklede göze vurmasıyla ortaya çıkarmış ablamın mesela akciğerinde sarkoidoz diye bir sorun varmış
o göze vurmuş o yüzden üveyt hastası olmuş arkadaşın nereye gidiyor dr a muhakkak
araştırma hastanesine gitmesi gerekiyor bu konuda en iyi olanlar çapa ve cerrahpaşa
ablamın sorununu cerrahpaşanın prof dr u buldu eğer arkadaşın kotrollerini aksatmazsa
inşallah birşey olmaz

oda cerrahpaşaya gidio ama hala gidio tedavi felan yok araştırmalar devam edio hiç bir hastalık çıkmadı sadece üveitsin demiş doktor geçmiş olsun senin ablanda üveitten sonramı bir gözü görmez oldu

Benim babamda aynı hastalığa sahip. Hem de 24 yıldır. Hatta bir gözü neredeyse hiç görmüyor. Diğer gözü de oldukça hasarlı. Ama babamın bu sonuca ulaşmasındaki sebep tedavisini tam ve zamanında yapmaması. Arkadaşın eğer tedavisini sürdürürse kesinlikle böyle sonuçlarla karşılaşmaz. Bu hastalık için en iyi hastane cerrahpaşa. Çok geçmiş olsun.

cerrahpaşada bildiginiz göz uzmanı varmı iyi bir doktor adını yazarsanız sevinirim

canım dr un adını bilmiyorum cerrahpaşanın profuymuş şişlide özel muayenehanesine gitti
ablam 250tl alıyormuş 3 ayda bir kontrole çağırmış ablam bir günde gözünü kaybrtti üveit teşhisi ondan sonra koyuldu doktorların 3 senedir söylediği kontrollerin aksamaması

çok üzüldüm yaa Allah kolaylık versn ablana senn ABlana gewç teşhis konuldugundanmı gözünü kısa sürede kaybetti hiç bir belirtisi yokmuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…