Pudra, Fondöten, Kapatıcılar gözaltı kapatıcım

y_aprk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
45
0
33
arkadaslar yardımınza ihtiyacım var göz altımda morluk oldugu için sıkıştırılmış toz pudra kullanıyordum cathery arley 2 numara kullandım ama göz altımı sanki daha bi yaşlı ggöstermeye başladı kırışmaya başladıı ne yapmam gerek sizce nasıl onarabilrim göz altımı ve ne kullanabilirim :çok üzgünüm:

Sabah aksam uygun bir gozalti kremi ile baslayin.Yasiniza ve ihtiyaciniza gore mutlaka bulursunuz.Ara sira cok yagli bir kremi,kalin tabaka seklinde surup-bekletin,sonra silin.Onemli olan goz bolgenin devamli nemlendirilmesidir.Goz alti kapaticinizi(concealer)pudra seklinde degil-likit olarak secin.
Begenerek kullandigim urunler- Amway ve Maybelline. sengözlerimebaksanab

clinique 'in ,air brush concealerını, kullanıyorum. çok memnunum. likit ,fırçalı.01 fair. tonu.en açık rengi.
ayrıca besliyorda göz altını....

Clinique kapatıcının fiatını öğrenebilir miyim? Bi de 01 olanın ne kadar açıklıkta rengi?

maybellıne nın kapatıcısını kesınlıkle onerırım esteden hıc memnun kalmadım arada cok buyuk fıyat farkı olmasına ragmen maybellıne cok daha ıyı bı aydınlatıcı..bunun kalıcı bı cozumu oldugunu sanmıyorum arkadaslar bende bu konuda sıkıntılıyım ama bole kapatıcılarla ıdare etcez artık:KK70:

X