Göz makyajınızı hangi ürünlerle çıkarıyorsunuz ?

bildigimiz sac sampuaniyla yikiyorum cokta memnunum kirisik olusmasini engelliyor bu arada:lepi:

ama göz doktorları bunu şiddetle yasaklıyorlar. sonuçta şampuanların üzerinde gözle temastan kaçınınız ve bolca suyla çalkalayınız diyor. bebe şampuanı bile olsa göz için kullanmak çok yanlış görme bozukluğu ya da herhangi birşeye özellikle de kronik kuruluğa sebep olabilir. kullanma derim yerimseniben

eskiden avonun makyaj temizleyicisi ile cıkarıodum gayet memnundum şimdi de nemlendiricili yüz sabunumla yıkıyorum sonrada göz kremimi sürüorum.hiç bişey olmuo

tn31102009139.jpg

Benim asla değiştirmediğim makyaj temizleme ürünlerim...

M.A.C yağ yoğun siyah rimel ve yoğun siyah kalem kullandığımda kullanıyorum...
Body shop papatya özlü waterproof rimellerim için kullanıyorum...
Sephora çift bazlı yoğun gözmakyajı yaptığımda kullanıyorum...
Ve tabiki asla vazgeçilmezim bebak acı badem yüzümdeki fondoten allık v.s temizzlemek için kullanıyorum...
Aklınıza olsun arkadaşlar ürünlerin önemi olduğu kadar pamuğunda önemi vardır... Organik koton pamuk kullanıyorum sizde deneyin farkı farkedeceksiniz....Hiç bir makyaj kalıntısı ve yüzde pamuk artıkları kalmıyor...

ben dalin bebiş şampuanıyla yıkıyorum..kalıntılarıda yves rocher göz mak temizleyicisiyle temizliyorum

Bebak acı badem sütüyle temizliyorum. Gayet de güzel temizliyor. KK sayesinde öğrendim bunu da bayanssulusmile

cildimde yağ bezeleri oluşmuştu, bunun için doktora gittim.Bunların yanlış ürün kullanımından kaynaklandığını söyledi. Bütün cilt bakım ürünlerini bıraktım.Şimdi sadece acı badem sütüyle temizliyorum. sonra gülsuyuyla siliyorum, bu da tonik yerine geçermiş. Nemlendiriciyi tamamen bıraktım.Onun yerine su içiyorum bol bol. Ama göz çevremin kuruduğunu hisssettiğimde neutrogenanın göz kremini kullanıyorum. Yağ bezelerini temizletmiştim daha önce.Şimdi ise çok az var. Mümkün olduğu kadar da doğala yönelmenizi tavsiye ederim:)

cildimde yağ bezeleri oluşmuştu, bunun için doktora gittim.Bunların yanlış ürün kullanımından kaynaklandığını söyledi. Bütün cilt bakım ürünlerini bıraktım.Şimdi sadece acı badem sütüyle temizliyorum. sonra gülsuyuyla siliyorum, bu da tonik yerine geçermiş. Nemlendiriciyi tamamen bıraktım.Onun yerine su içiyorum bol bol. Ama göz çevremin kuruduğunu hisssettiğimde neutrogenanın göz kremini kullanıyorum. Yağ bezelerini temizletmiştim daha önce.Şimdi ise çok az var. Mümkün olduğu kadar da doğala yönelmenizi tavsiye ederim:)

canım neyle temizlettin o yağları?

margherita, güzellik salonuna gittim. Rutin cilt bakımı sırasında siyah noktalarla beraber o yağ bezelerini de iğneyle çıkarttılar. O bölgeye şimdi yağlı hiçbir krem vs. sürmüyorum. Yenileri de çıkmıyor artık.

önceleri niveanın pembe olan mendillerinden almıştım herhangi bir zararı olmadı
sonra o bitince yine niveanın göz ve dudak için olan kremini aldım gözümü feci şekilde yaktı hemde güzel çıkarmadı.
dün neutrogena yağsız yüz ve göz için temizleme mendili aldım ve kullandım memnun kaldım.

Çok fazla makyaj yapmama rağmen ve göz kremi kullnamam rağmen bir tane yağ bezesi oluştu neden kaynaklandığını bilmiyorum.

X