Göz makyajınızı hangi ürünlerle çıkarıyorsunuz ?

Evet canım ama yalnızca göz için değil tüm yüz için. Bundan:
1114buyukzt8.jpg

w250.png

Bunu hiç görmemiştim bi bakıym bende a.s.

ben de cok yogun makyaj yapmayanlardanim. ozellikle fondoten ve pudra kullanmiorum hicbir zaman. o yuzden sadece goz. onun icin de illaki suda rahat temizlenen rimel kullaniyorum. ya dalin bebe sampuaniyla ya da zeytinyagli sabunla yikiorum butun cildimi. sonra da acibadem sutu suruorum. o kadar.acibadem sutunu pamukla surmek ve o sekilde cildimi temizlemek canimi yakti. o yuzden once su ve sabun ile sonra aci badem sutu.

ben göz makyajimi yillardir bademyagi ile temizlerim pamugu islatip biraz bademyagi döküyorum ve göz makyajimi temizlerim sonra üzerinden islak pamukla tekrar silerim. herkese tavsiye ederim

396buyuk1qw6.jpg

işte buda benim göz makyajı temizleyicimm
yeni aldım ama memnunum gayet güzel çıkartıyor makyajı gözümüde yakmıoo

ben yüz makyajımı juvenayla göz makyajımıda cliniquele temizliorum ikisindende çok memnunum özellikle göz için cliniqe tavsiye ederim çok kolay temizliyo

396buyuk1qw6.jpg

işte buda benim göz makyajı temizleyicimm
yeni aldım ama memnunum gayet güzel çıkartıyor makyajı gözümüde yakmıoo

Canım ben bu ürünüde denemiştim ama hiç memnun kalmamıştım, göz farını çıkarıyor ama kuvvetli rimel kullananlar için çok iyi olduğunu düşünmüyorum :1no2:

ben göz makyajimi yillardir bademyagi ile temizlerim pamugu islatip biraz bademyagi döküyorum ve göz makyajimi temizlerim sonra üzerinden islak pamukla tekrar silerim. herkese tavsiye ederim

Badem yağı gözünü yakmıyor mu? Bende tatlı badem yağı var da, kirpiklerimi güçlendirsin diye sürmüştüm, gözüme kaçmıştı ve çok yakmıştı.

en başta mavi kutuda nivea krem kullanıyodum pamukla, pamuk gözlerimi rahatsz etmeye başladı,
bi ara avon kullandım gözlerim öyle yandı ki kör oluyom sandım:1shok:
nivea makyaj temizleme mendili kullanıyom ( özellikle pembe ambalajlı olan ) çok çok memnunum:lepi:

Neutrogena nın krem temizleyicisini kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır, değiştirmeyi düşünmüyorum çok memnunum =)

bebak acı badem sütü ve nemlendiricisini kullanabilirsin.doga bi ürün.hemde ucuz.badem yagıda etkili gerçekten zaten kirpik ve kaç uzamasınada yardımcı oluyor.

Normalde niveanın makyaj temizleme mendillerini kulanıyodum ama bugün garnier aldım göz makyajı temizleme icin cok begendim cok rahat cıkarttım en güzelide gözlerimi yakmadan rahatca silebilmiş olamam tavsiye ederim.yerimseniben

ya ben de avon kullanıyorum ama aglyorum resmen gözümü cok yakıyor

canım nasıl siliyosunki yaa anlamadım,göze kaçırmamak lazım yoksa bütün ürünler yakar zaten,ben elimin üzerine biraz alıp pamuğa yediriyorum sonra pamukla gözümü temizliyorum hemen temizleniyo zaten,ama direk pamuğa döküp gözünüze sürerseniz yakar doğal olarak bence buna dikkat et.

X