Göz makyajınızı hangi ürünlerle çıkarıyorsunuz ?

Ben de ilk olarak Avonun beyaz kremli göz makyajı temizleyicisini kullanmıştım. Biraz yağlı bırakıyordu göz çevremi ama iyi temizliyordu. O bitince değiştireyim dedim Loriel' inkini denedim o da güzel çıkarıyor pek yakmıyor gözü.Yağlı veya kuru bırakmıyor. şimdi onu kullanıyorum. Asıl Oley' in makyaj temizleme mendillerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. mendil karşıdan daha insanın gözlerini yakıyor nasıl bir madde kullanmışlarsa.Suda çıkmayan maskarayı bile çıkarır yazıyor üstünde ama içindekiler bence zararlı maddeler o kadar göz yaktığına göre.

ilk önce garnıerin göz makyajı çıkartıcıını kullanıyordum,küçük bir kutu 8 lira idi
şimdi daha ucuz olan gül suyunu kullanıyorum..

Ben yeni ve haliyle acemi üyelerden biriyim. Önceleri siteyi okumakla yetinirdim. Nihayet adımımı atabildim. Temizleyici kullanımı benim de sorunum. Gözlerim kirpiksiz ve küçük. Çok açık tenliyim. Heyhat ki makyaja alerjim var. Her rimeli denedim. Yok olmuyor. Sonuçta Almay aldım. Evet şahane değil ama hiç olmazsa alerjide idare ediyor. Lakin iş temizlemeye geldi mi mahvoluyorum. Üç gün gözlerim ağrı içinde geziyorum. Clinique kullanıorum. Ne yapmalıyım?
Ne olur yardım edin kızlar...

vichy tavsiye ederim..inan hissetmiyorsun cikartirken..
arkadasimda neutrogena kullanmistim gerci bikez ama onuda sevmistim..

Vichy Demaquillant ıntegral 3 ü 1 arada makyaj ve göz temizleme kremi kullanıyorum uzun süredir
Kesinlikle tavsiyemdir.

royal sales melkfett krem göz makyajını çok güzel çıkarır.olay markasıda makyaj temizliyicsi olarak sper

arkadaşlar bi uzmandan dinlemiştim tv de.. makyajınızı önce yıkayın daha sonra temizleyici kullanın diyordu..direk temizleyici cilde yediriyormuş makyajı.. kuru ciltler için de gül suyuyla temizlemeyi önermişti

Arkadaşlar Clinique nin sıvı pembe bir şişede göz temizleyicisi ürünü acayip güzel..1 noktacık damlatıyosunuz yetiyor ve gözünüzde sanki kuş tüyü hissi veriyor...Tavsiye ediyorum mutlaka deneyin...

ben gülsuyuyla temizliyorum makyajımı en iyi makyaj temizleme mendilinden bile iyi temizliyor valla:lepi:

ben de şu gülsuyundan alsam iyi olacak.her yerde olumlu yorum görüyorum(kuru ciltler için tabi)

arkadaşlar kozmetik ürünlerle hiç boşa vakit harcamayın derim. göz doktorum kirpiklerimde akıntı olduğunu ve normal makyaj temizleyicilerin temizleyemediği kalıntıların buna sebep olacağını söyledi. oysa ki ne ürünler kullanıyordum sırf göz makyajım için. sonra bana bi ürün önerdi, LıD-CARE adında bir kirpik ve göz temizleyici yazıyor üzerinde. yani gözümüze makyaj yapmasak bile illa ki o gün gözlerin temizlenmesi gerektiği anlamına geliyor bu. fiyatı 28 tl ve malesef sigorta karşılamıyor. ha bu arada içinde kendi ped pamukları var. oldukça kullanışlı. çok bahsettim çünkü göz sağlığında çok önemli bi rolü olduğunu öğrendim tavsiye ediyorum :))

evet canım,doktorda bana ondan yazdı uzun süredir kullanıyorum..içinde pomadları da var. gerçekten temizlendiğini hissediyosun.benmde gözlerim lensten ve makyajdan ötürü mikrop kapmıştı bunu yazdı

demek sen de kullanıyorsun :) çok iyi bir ürün ve istiyorum ki herkes farkına varsın çünkü kullanınca anlıyorsun ki eskiden asla tam manasıyla çıkaramamışsın göz makyajını, göz sağlığı oldukça büyük bi önem taşıyor ve gözlerin bakımlı olması da şart sonuçta insanlarla ilk buluşma noktan. kirpiklerimiz falan dökülürse zamanla; naparız? :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…