Göz makyajınızı hangi ürünlerle çıkarıyorsunuz ?

burada başka bir topicte okumuştum...makyaj temizlemek için halis zeytinyağını kullandığını söylemişti arkadaşımızdan biri....deneyen ve memnun olan var mı?...veya zararını gören var mı?...

Benim cildim karma, yanaklar normal, alın ve t bölgesi yağlı, hatta butonlar filan oluyo arada bir. Doktora gitmiştim bir ara çok bozulunca cildim. Bioderma hydrabio verdi göz çevresi temizliğine. Aslında yüz temizleyicisi ama göze de kullanılabiliyormuş. Ondan önce de clinique kullanıyordum. Daha öncesinde de loreal, lancome, biotherm vs nin o iki katmanlı ve tek katmanlı göz temizleyicilerinden kullandım. clinique daha az göz yakıyor. ama yağlılık hissi aynı. uzun süre geçmiyor.

Bn acı badem sütü kullanıyorum. Hem çok güzel çıkarıyor hem de fiyatı uygun. Gözleri hiç yakmıyor. Ayrıca diğer ürünlere göre daha sağlıklı diye düşünüyorum.

Garnier almıştım,yarıda şuan çok çok iyi diyemem,tamam çıkartıyor hemde hemen ama gözlerimi yoruyor,gözlerimde yorgunluk hissediyorum..Bitsin kesinlikle bionike alıcam:umursamaz:

bende neutrogena oil free kullanıyorum..fena sayılmaz
lorealden iyi ama,yine de yüzümü yıkama jeliyle yıkıyorum ardından
ama asıl merak ettiğim bir ürün var lancome bi-facil
kullanan varmı arkadaşlar,güzel şeyler duydum hk.

Clınıque diğerlerine göre bana daha çok uyuyor sanırım en azından yaz dönemi için. Evdeki bitti ama yine almayı düşünüyorum. Bu arada kozmetik shoplarda acı badem sütüne baktım ama üzerinde yüzünüzü temizleyin göz çevresi hariç diyor. Bu durumda nasıl gözü temizleyebiliriz acaba? Arkadaşlar tavsiye etmişti ama kafam karıştı almadım :uhm:

Lancome-Bifacil.. kesinlikle başkasına değişmem.

Ağır göz makyajı yaptığım zamanlarda göz makyajımı dağıtmadan temizleyen tek ürün.

en buyuk kutu buydu bunu aldim cok iyi temizliyorum fiyatida 6 dolardi valla cok guzel gozumdeki surmeyi rimeli hemen cikariyor hemde kucucuk bi damla ile daha fazlasina para vermeye gerek yok bence

vichy den cok cok memnunum..birde niveanin makyaj temizleme mendilini kullaniyorum oda guzel cikariyor..ikisinide tavsiye ederim..hihoyyyt

Eklentiler

• $693.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 70
Eyeliner ve rimelden ibaret göz makyajımı, acıbadem sütüyle çıkarıyorum.
Göz çevresi hassas ve en kırışmaya meyilli bölge olduğu için bakım yapmak gerekiyormuş, acıbadem sütünü düzenli kullanmam şimdilik yeterlidir sanırım. (Yaşım 18)

Benim cildim de çok yağlı bebakla çıkarıyorum göz makyajımı ama sakın göze uygulma arkasından cildini neyle temizliyorsan onunla yıka bişeycik olmaz canım.

ben pek anlayamadım
göz makyajını bebakla çıkarıp nasıl ama sakın göze uygulama??

kızlar benim gözlerim de aşırı hassas ve ben çareyi maybelline de buldum yakmadan çıkaran tek ürün, ve ikinci olarakda pek tercih etmesemde avonun makyaj çıkarıcısı da gerçekten güzel CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…