Göz makyajınızı hangi ürünlerle çıkarıyorsunuz ?

kelebecik

HERŞEY GÜZEL OLACAK...
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
911
3
Kızlar, makyaj temizlerken en dikkat edilmesi gereken yer gözler sanırım. Ben birçok marka ürün kullandım. En son olarak Lancome'un Befasıl'ını, Cılınıque, ve Oley'in krem tarzı temizleyicisini kullanıyorum. Yinede çok kuvvetli rimelleri çıkarmakda çok yeterli gelmiyorlar bana göre. Lancester'ın bir ürünü vardı krem tarzı ve harika temizliyordu, onuda artık piyasada bulamıyorum.
Sizler göz makyajınızı hangi ürünlerle temizliyorsunuz? sositososito
Yada evde hazırladığınız bir karışım varmı mesela bazı kişiler badem yağıyla filan siliyorlarmış, bu konuda bilgisi olanlar varmı :uhm:
Memnun kaldığınız ve kalmadığınız ürünleri paylaşalımmı buradan kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

Bir hata yaptım diadermine göz temizleyici aldım. Hiç çıkarmıyor makyajı. Normalde Loreal makyaj temizleme mendiliyle cıkarıyorum.

ben bu forumların birinde okumuştum.Acı badem sütü çok güzel temizliyor diye. Gittim aldım.Gerçekten çokiyi çıkarıyor.

ben neutrogena makyaj temizleme kremini tüm yüz makyajımı çıkarmak için kullanıyorum.(ambalajında göz içinde kullanılır yazıyor zaten) en önemliside hem lens kullandığım için hemde gözlerimi hiç yakmadığı için çok memnun kaldım..hiç yağ hissi bırakmıyor diyemem ama kısa bi süre içinde emiliyor... daha önce niveanın makyaj temizleme jelini kullandım. (araştırıp soruşturmadan bi tavsiye üzerine) yüzümü mahvetti.. zaten kuru olan cildim daha da bi kurudu.. gözlerimi feci derecede yaktı ve nerdeyse 3-4 defa üstüste yıkamama rağmen makyajı tamamen çıkarmıyordu. demek ki neymiş öyle her duyduğuna sazan gibi atlamamak gerekirmiş:))

Bir hata yaptım diadermine göz temizleyici aldım. Hiç çıkarmıyor makyajı. Normalde Loreal makyaj temizleme mendiliyle cıkarıyorum.

aynı hatayı bende yaptım:nazar: diadermine asla göz makyajını çıkarmıo.hiç memnun kalmadım.yenide aldım kullanmaya çalışıom.boşuna para verdimbenneyaptımki

ben vıchynin toniğiyle çıkarıyorum, o aynı zamanda makyajı temizliyor ve göz çevresinde de kullanılabiliyor....

aynı hatayı bende yaptım:nazar: diadermine asla göz makyajını çıkarmıo.hiç memnun kalmadım.yenide aldım kullanmaya çalışıom.boşuna para verdimbenneyaptımki

Ben de kullandım bitene kadar; hemen bitti zaten. Hiç çıkarmadığından bol bol döktüm pamuğa. Neutrogena deneyeceğim bakalım.

Neutrogena makyaj temizleme kremini aldım gayet rahat kolay çıkartıyor. Memnun kalacağım sanırım.

çıkartmıorum ki kaydirigubbakcemile3 zararlı olduğunu biliorum ama makyajım akana kadar çıkartmıyorum yüzümden akmaya başlayınca da elimi yüzümü suyla yıkayıp ıslak mendille rutuş atıyorum temizlenior :kahve::icecream:

ben avonun besleyici makyaj temizleme kremini 3 yıldır kullanıyorum,memnunum..

çıkartmıorum ki kaydirigubbakcemile3 zararlı olduğunu biliorum ama makyajım akana kadar çıkartmıyorum yüzümden akmaya başlayınca da elimi yüzümü suyla yıkayıp ıslak mendille rutuş atıyorum temizlenior :kahve::icecream:

Sana inanamıyorum, nasıl rahat edebiliyosun bikere.. Hem çok zararlı, zaten kozmetik ürünlerinde zararlı maddeler var bırakda barim sabaha kadar cildin rahat etsin.
Lütfen bu alışkanlığından vazgeç olurmu a.s.

Evet canım ama yalnızca göz için değil tüm yüz için. Bundan:
1114buyukzt8.jpg

w250.png

ben avonunkni kullanıyorumm işimi görüyor ama gözüme kaçınca yakıo biraz...
yüz makyajıda yapmadıgım için gerek kalmıoo..
en fazla fondöten sürersem onuda gül suyu ile temizliyorumm

X