Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

• Ankete Katılan
    407
  • Anket Kapalı .
4numarali uyenin makyaji tam benlik digerleride guzel ama ya hafif ya agir geldi bana herkese bol sans

Bence kaşlar ve gözler çok güzel ama oyumu konsepte en uygun adaya yani 10 numaraya verdim kendimce
7 ve 10 numara arasında kaldım ama 10 numaraya verdim sonuç itibariyle
Başarılar diliyorum.

ben hiçbirini beğenmedim yahu..

6 numaranın gozlerının rengini çok beğendim bıtek..

oyuzden boş oy kullanıyorum..

7 numara gerçekten muhteşem bir renk seçmiş. Ayrıca sonuçlar açıklanınca video çeksinler. Benim yapmak istediğim makyajlar var çünkü.

Bakıyorum bakıyorum sadece 1 numaraya takılıyorum, tam karşıdan çekilseymiş resim, bence tam olurmuş, baya işcilik var gibi geldi bana özellikle ayelıneri makyajı bozmadan böyle düzgün sürmek çok başarılı bence, sadece bana mı böyle görünüyor bilemedim keşke ona oy verseymişim dermişim Çok geç

Ben oyumu 1 numaraya verdim, çok güzel bi renk seçimi, çok şık durmuş. Tabi 10 numaraya gidip geldim ama kararım 1den yana oldu

ben hiçbirini beğenmedim yahu..

6 numaranın gozlerının rengini çok beğendim bıtek..

oyuzden boş oy kullanıyorum..
Hiç birini beğenmedin mi? Daha iyisini yapsana merak ettim senden ne iş çıkar :) arkadaslara saygisizlik yapiyosun bence oturmuslar emek harcamislar hepsininki cok guzel olmus ellerine saglik

Hiç birini beğenmedin mi? Daha iyisini yapsana merak ettim senden ne iş çıkar :) arkadaslara saygisizlik yapiyosun bence oturmuslar emek harcamislar hepsininki cok guzel olmus ellerine saglik
herkes 7 ve 10 nu beğenmiş.. Niye demiyorsun dıgerlerıne saygısızlık etmeyın,hepsini beğenin..begenmek zorundamıydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…