Göz makyajı temizleyicisi önerisi olanlar???

mormelodi

O benim dünyam...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
2.089
1.177
Arkadaşlar 26 yaşındayım makyajımı nemlendirici krem ile temizliyorum sonra yüzüme bazen gül suyu filan sürüyorum. fondoten kullanmıyorum, göz makyajı yapıyorum da hangi ürünü kullansam? rimeli kremle temizlemek zor oluyor ve tam temizlenmiyor. sizce hangi ürünü kullansam? göz çevresinde çok kozmetik kullanıp çizgilere de yol açmak istemiyorum.

Arkadaşlar 26 yaşındayım makyajımı nemlendirici krem ile temizliyorum sonra yüzüme bazen gül suyu filan sürüyorum. fondoten kullanmıyorum, göz makyajı yapıyorum da hangi ürünü kullansam? rimeli kremle temizlemek zor oluyor ve tam temizlenmiyor. sizce hangi ürünü kullansam? göz çevresinde çok kozmetik kullanıp çizgilere de yol açmak istemiyorum.
canım hemen internetten araştır ve satın al: bioderma h2 sensibio. kesinlikle mükemmel ötesi. yağsız, kokusuz ve gözleri asla yakmıyor. denediğim en iyi kozmetik ürünlerden. bana dua ediceksin. net:)

bir çok markanın göz makyaj temizleyicisini kullandım fakat neutrogena'dan çok memnunum.

rimel kullanıyorsan özellikle tavsiye ederim. çünkü rimeli krem veya jel tarzı bir temizliyiciyle çıkarmaya çalışırsan hem yeterince temizlenmez hem de kirpiklerini fazla hırpalamış olursun. :KK48:

neutrogena-goz-makyaj-temizleyici-162ml.jpg

acı badem sütü kullanan var mı peki ?
Ben bir ara Acıbadem sütü kullandım, iyiydi . Zararını görmedim ama şuan diadermine hassas gözler için olan göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum. Bundan çok memnunum. Kalıcı makyajı bile gayet iyi temizliyor

Ben bir ara Acıbadem sütü kullandım, iyiydi . Zararını görmedim ama şuan diadermine hassas gözler için olan göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum. Bundan çok memnunum. Kalıcı makyajı bile gayet iyi temizliyor
Diadermine aldım şimdi,iyi temizlediğini yakmadı umarım böyle gider.

Bioderma Sensibio H2O'yu tek geçerim cildimde hiçbir hassasiyete, kızarıklığa neden olmayan tek temizleyici diyebilirim.
Suya dayanıklı göz makyajımı çıkarmak için de Yves Rocher'ın çift fazlı temizleyicisini kullanıyorum çok memnunum.

Loreal kullandım,niveanınkini kullandım şimdide diadermin kullanıyorum hepsindende memnun kaldım

acı badem sütü kullanan var mı peki ?
BEN AVONUNKİNİ ALMIŞTIM BERBAT CNM GÖZÜM ŞİŞTİ ,ABLAMA VERDİM AYNI ETKİ HANGİ ARKADAŞIM KULLANDIYSA ÇOK RAHATSIZ edici ben babek diye bir markanın acı badem sütünü kullandım memnunum canım.

Garnıer markasının göz makyaj temz kullanıyorum çift fazlı bir ürün,göz çevremi kurutmuyor hemde çok iyi temizliyor bana göre,deneyebilirsin fiyatıda çok uygun

DÜN YAZARKEN AKLIMA GELDİ GÖZÜMÜN ŞİŞLİĞİ SABAH SOL GÖZÜM ŞİŞTİ O KADAR TİSKİNMİŞİM AVONUN ÜRÜNLERİNDEN

Ben de diadermine hassas kullanıyorum.

Önceden nivea kullanıyordum ama artık maalesef çift etkili yaptılar,yağlı oluyor.
O yüzden vazgeçtim,diadermine e döndüm.

<p>
<span style="font-family: Arial;"><span style="color: #0059b3;">Arkadaşlar 26 yaşındayım makyajımı nemlendirici krem ile temizliyorum sonra y&uuml;z&uuml;me bazen g&uuml;l suyu filan s&uuml;r&uuml;yorum. fondoten kullanmıyorum, g&ouml;z makyajı yapıyorum da hangi &uuml;r&uuml;n&uuml; kullansam? rimeli kremle temizlemek zor oluyor ve tam temizlenmiyor. sizce hangi &uuml;r&uuml;n&uuml; kullansam? g&ouml;z &ccedil;evresinde &ccedil;ok kozmetik kullanıp &ccedil;izgilere de yol a&ccedil;mak istemiyorum.</span></span>
</p>
<p>&nbsp;</p>

X