Göz Makyajı göz makyajı temizlemede son buluşum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
bayanlar geçenlerde gözüm mikrop kapmıştı bizim hastanedeki göz doktoru gözlerini bebe şampuanıyla yıka dedi o günden beri makyajımı da dalinle çıkarıyorum hem gözlerim yanmıyor hem de tertemiz oluyor hem de mikrop kapmasını engelliyor tavsiye ederim

ahh ahh biz kadınların hızına yetişmek imkansız birşeyler buldum sanıp buralara yazdım ama baktım ki zaten çok varmış bebe şampuanı kullanan:))
bari bayanlar soruma cevap verin uzun vadede sıkıntı yaratır mı devamlı kullansak ne olur bilginiz var mı??

ahh ahh biz kadınların hızına yetişmek imkansız birşeyler buldum sanıp buralara yazdım ama baktım ki zaten çok varmış bebe şampuanı kullanan:))
bari bayanlar soruma cevap verin uzun vadede sıkıntı yaratır mı devamlı kullansak ne olur bilginiz var mı??

canım benim uzun vadede kirpik diplerin kuruyabiliyor,dikkatli olursan sevinirim :)

banada bir doktor önermişti arpacık çıktığında 1 senedir kullanıyorum bende ama hergün değil

bende acıbadem sütü kullanıyorum ama en pratik makyaj temizleme mendili oluyor.zaten bitek göz ve dudak makyajı yapıyorum.bebek şampuanını nasıl kullanıyorsun pamuğa damlatıp mı yoksa direk yüzüne mi uyguluyorsun

az bişey elime damlatıp köpürtüyorum genelde göz makyajım için kullanıyorum inan hiçbir kalıntı bırakmıyor eğer çok ağır makyaj yapmışsam sonrasında bende acibadem sütüyle temizliyorum

X