göz kapakları görümeyenlere özel makyaj

meltemgalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
218
0
Malesef bu tür insanların göz kapakları açık olan ,nsanlara göre çok avantajsızdırlar göz için yapabilecekleri seçenekleri çok az dır sürdükleri far belli olmaz bn şimdi o arşive bir tane daha eklemek istiyorum kaşlarınızın hemen altına beyaz far sürün çok belli olm<ayacak ve doğal duracak bir şekilde inanın etkisini göreceksiniz ve özellikle çok az kaç bayasını kalında olsa kaşları incede olsa kullanmalarını tavsiye ederim

benım goz kapaklarım gozukmez cekık gozluyum ve bu sebeple hep golgelı makyaj yaparım o zaman cok sık durur goz kapagıma rengın kouyusnu kas ve goz kapagı arasında kalan kısımada acık tonlarını surerım hem cok cekıcı oluyor hemde cok sık duruyo
bıde gumuz rengı farlarla goz altına v goz ustune suruncede cok sık duruyo

bence o tür gözlerde makyaj çok çekici duruyor..ben şiş gözlüyümdür mesela ama göz kapaklarım gözükür .. doğru makyaj yapıldığında çok hoş oluyor gerçekten..

evt canım haklısın ama ben yinede göz hkapakları açık olanlar kadar avantajlı olmadığını düşünüyorum senelerdir amatör ve profösyenel makyaj yapan biri olarqak tabiki göz kapağının alt yani az görünen yerine işi olmayan noktasına sakın ha sakın koyu resnk eürmeyin göz kapakları kapalı olan hanımlar yoksa dayak yemişe dönersiniz ama tabiki açık tonları yukarıdaki koyu tonlarla çekici cazibeli özel bir makyaj haline getirebilirsiniz

X