Göz Makyajı göz kalemim ucu kötü oldu neyle açabilirim acil yardım kızlar:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sebboyyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
1.381
5
ben aşağı yukarı bisenedir kullanıyorum kalemi ucu kötü anca göz altıma sürebiliyorum üste süremiyorum kalemin ucunu nasıl açabilirim yardım edermisiniz kızlar:) makyaj konusunda yeniyim bir senedir var bende mazemeler ama arada yapıyorum özel günlerde acil yardım kızlar:)

birde bişi daha sorucam ama gülmeyin kızlar lütfen acemiyim arkadaşım bir makyaj malzemesi göndermiş rimelmi yoksa eyelirmi ayırt edemedim:) sormayada utanıyorum şimdi kıza:) üstünde colortrend total cur! Madein Poland yazıyor bu nedir sizce:)

rimelle arkadaşımın gönderdiğinin uçlarını karşılaştırdım ikiside aynı ama arkadaşımınki biraz daha şişko bu rimelmi oluyor şimdi ay kafayı yicem:)

acemi ötesisin galiba :-)))ürünün üzerinde ne olduğuda mı yazmıyor.şimdi yeni maskaralar çıktı ufak fırçalı olanlardan.şimdi karıştırdım diyorsun ya.belki onlardandır

$4-20.jpg

ucu böyle miydi.bunlar yeni çıkanlardan sayılır.

acemi ötesisin galiba :-)))ürünün üzerinde ne olduğuda mı yazmıyor.şimdi yeni maskaralar çıktı ufak fırçalı olanlardan.şimdi karıştırdım diyorsun ya.belki onlardandır

acemi ötesiyim cnm aynen öle:) eski benimki sanırım kullandığını yollamış arkadaşım ucu böle değildi cnm:)

canım bende daviseye'ın böyle kalemleri var
ama bir tarafın ucunda kendi kalemtraşı var
böyle bir kalem edinebilirsin

ya da
kozmetik satılan dükkanlarda buna uygun uçlu kalemtraşlar var
kalın uçlı kalemtraş deyip isteyebilirsin
:KK34::KK34::KK34:

canım bende daviseye'ın böyle kalemleri var
ama bir tarafın ucunda kendi kalemtraşı var
böyle bir kalem edinebilirsin

ya da
kozmetik satılan dükkanlarda buna uygun uçlu kalemtraşlar var