Göz Makyajı göz kalemi yerine kına sürmek?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

banugokhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
43
0
33
merhaba bi yerden duydum yani gözün içine siyah kalem çekiyoruzya onun yerine siyah kına hint kınası sürdüğümüzzde kalıcı siyahlık oluyormuş kalem sürmüş gibi deneyen varmı?
ve sizce mantıklımı?
bide kına kirpiğe sürülürmü?

bence tehlıkelı
gozun ıcıne kına kacarsa bı etkısı olabılır
surme bıle gozumun ıcıne kactıgında tedırgın oluyorum ben

yok canım ya bence de cok tehlıkelı nıhayetınde göz bu aman kıymetını bil ben 17 senedir gözlük kullanıyorum ve cok degerlı gözlerım benım ıcın ama karar senın tabe

merhaba bi yerden duydum yani gözün içine siyah kalem çekiyoruzya onun yerine siyah kına hint kınası sürdüğümüzzde kalıcı siyahlık oluyormuş kalem sürmüş gibi deneyen varmı?
ve sizce mantıklımı?
bide kına kirpiğe sürülürmü?

nerden duydun cnm kaynağı nedir zarar vermesin sonra bende hergün sürerim göz kalemi doğruysa yaparım valla kolaylık olur benim için bak bekliyorum yazılarını kaydirigubbakcemile2

kızlar yarın alıyorum kına ve sürdüğüme haber vericem hemen sizde deneyim kazanmış olursunuz hem. ya hani şu kaş kirpik boyaları varya onun yorumlarını okurken görmüştüm, biri hafif gözlerin içinede geçiyo kına demişti göz kalemi sürmüş gibi oluyo demişti. neyse ben önce bi eneyeyimde ondan sonra haber vereyim dimi =)

arkadaşlar arkadaşımın bir akrabası gözleri iş yerin de kaynak etkılıyo oda kulakdan duyma gözlerine kına sürüp bağlayıp yatıyo şu an gözleri kör kınayı sakın denemeyelim kına yakıcı elimize bile yaktığımızda eli nasıl pişiriyor sakın sakın uzak durun allah korusun

o ne demek arkadaşım yaa kına hiç göze sürülür mü bunu onun da düşünmesi lazımdı çok üzüldüm vallahi ama akıl var mantık var yani bilemiyorum...

arkadaşım maalesef doğal kına satılmıyor hçbir yerde içerisinde mutlaka bi kimyasal madde vardır.hem doğal olsa bile göz bu canım nasıl deneyim tecrübe olur dersin!!!
her duyduğunuzu yapmayın lütfen,zahmet edin 1-2 dk da çekin kaleminizi sürmenizi..

göze zararlı canım sakın deneme yani yakar gözünü

ya şu kadınların güzellik uğruna yapamayacağı şey yok.burdan yüz dolgusu alıp kendi enjekte edenden, pearcingini kendi delip takana kadar okudum ne cesaret bu kadar ucuz mu sağlığınız.bu bence cahillikten başka bir şey değil.bakımlı olmak güzeldir ama lütfen uzmanlara danışmadan yapmayın heleki onların uzmanlık alnı olan konuları onlara bırakın evde evcilik oynamaya kalkmayın.

güzel olmak adına böyle saçma şeyler yapanları anlayamıyorum. biraz "mantık"

X