Göz Makyajı göz içinde göz kalem kalıntıları=(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende öğrencii paramla almıştım onu ama 20 liraya adığın şey bitiyo yada bozuluyo buna para veriyosun ama yıllarca kullanıyosun

max factor rimellerini önerirrim canım

rimel olarak golden rose yeni btane çkarmıs adını hatrlamıorm altın sarısı bşidi... onu merak ediorm ilk olarak onu alıcam max factörü bundan sonra denerm cnm saol ynede
eyeliner knusunda da haklısın aslnda ama fırçası fln derken bayagı tutuyo sanki bilemedm oysden gözüm korktu valla...
ecotools ün frça setini alcm heralde allk frcasına ihtyacm var. onun içndeki frça olurmu acaba bu eyelinerde?
bde son olarak mac in de öle bi eyelineri varmıs onunla kıyas yapablcekmisin hangsi dha güzel. mac in yapsı braz dha yumusakmıs sanrm

kime sorarsan sor cvp inglottur...mac kötü demiyorum ama kalıcılık maximum istiyosan inglot seç...eyeliner fırçasını başka yerlerdende temin edebilirsin ben avon ve inglotun eyeliner fırçasını kullanıyom avonunki 5 milyon mu ne hatta...

Bende de aynı sorun oluyo,gözlerim yanıyo hatta bazen gözlerim kızarıyor o derece yani,jel eyeliner deneseniz likit eyelinera göre kullanımı daha kolay en azından...

Bende de aynı sorun oluyo,gözlerim yanıyo hatta bazen gözlerim kızarıyor o derece yani,jel eyeliner deneseniz likit eyelinera göre kullanımı daha kolay en azından...

ay çok ilginç valla bu siteden ne kadar çok şey ögreniyorum böyle... jel eyelineri ilkkez burda duydum.. hatta baska yerde duysamda uff bunla ugrasılırmı nekdr zor die denemesdm bile ama burda yorumlar çok iyi herkes çk daha rahat oldgnu sölüyor.. aslnda önce daha uygun bi ürünle denemeye baslayıp sonra inglot fln yapmak daha mantıklı olcak sanrm bnm için...

Ben sürme kullanıyorum.Çokta memnunum.Ne akma oluyo nede göz pınarında birikinti oluyo.
Bazende alt kirpik altına Diplener kullanıyorum.Kalıcı oluyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…