Göz Makyajı göz içinde göz kalem kalıntıları=(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

shekercix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
617
0
kızlar özellikle son zamanlarda daha bi dikkatimi çekmeye başladı göz kalemi kullandıktan sonra burna yakın olan iç kısımlarında yani göz pınarının oldugu yerde içerde birikirdi göz kalemi , ama şimdi alt göz kapagının içinde falanda oluyo kalıntılar bugün pamuk çubuguyla denedim temizledim hafifce tahriş etmeden ama anlamıyorum neden öyle oldugunu.. son zamanlarda gözümde göz kalemi sürdüğümde.. ki göz kalemimin çokk çokk iyi olmasa da, kötü adi oldugunu da sanmıyorumm. önce flormar ultra black kullanıyordum , çok da kullanmadım bikaç kullanımdan sonra gözümde acıma yapmaya basladıgını farkettim, şimdi youngblood mineral göz kalemi kullanıyorum çok iyiydi rahat ediyordum şimdi oda gözümü acıtmaya basladı gözümü,gözümün içinde buluyorum kalıntıları fln..
sizde de oluyormu ne yapmak lazımm gözüme bişi olcak die korkuyorum valla:26:

kızlar kimsede olmuyormu böyle bir sorun? bakanlarda bişi yazmıo en azından bende de oluyor yada olmuyor diye yorun yapın tek miyim degilmiyim bileyimm:44:

herkes nasıl sorunlarını sorularını yazıp sizinle paylaşıyorsa bende yazdım.aklıma ciddi şekilde takılmaya başladı,gözlerimi acıtıyor kullandıgım kalemlerde mi yanlışlık yapıyorum başka bişide mi hata var ne önerirsiniz yada bu sorunu benden başka yaşayan kimse varmı ne yapalım die açtımm bu konuyu ama anlaşılan burda bi konu açılcaksa aldatma topiğine açmak lazım ordakiler ilgiye boguluyor maşallah! çok saolun gerçekten ihtiyacımız oldugunda çok yardımcı oluyorsunuz

göz kalemini tavsiye etmem sağlık bakımındanda göze en fazla bakteri sokan şey göz kalemidir...dipliner veya eyeliner kullanmanı tavsiye ederim..

aynı sorunu ben de yaşıyorum.göz makyajımı çıkardıktan sonra gözün alt kapağının iç kısmında kalıntı oluyo neden oluyo bilmiyorum ama gözüm acımıyo

göz kalemini tavsiye etmem sağlık bakımındanda göze en fazla bakteri sokan şey göz kalemidir...dipliner veya eyeliner kullanmanı tavsiye ederim..

eyeliner tarzı şeleride göz kapagımın üst çizgisine güzel sürüyorum da alt kısma kirpiklerden dolayı süremiyorum yamuk yumuk oluyo.. :26: siz içinede mi eyeliner kullanıyosunuz? onlarda da akma sorunu oluyo hemde mürekkepli gibi oldugu için daha kötü gözü boyuyo diye biliyorum ama..:44:

aynı sorunu ben de yaşıyorum.göz makyajımı çıkardıktan sonra gözün alt kapağının iç kısmında kalıntı oluyo neden oluyo bilmiyorum ama gözüm acımıyo

benimde eskiden olurdu canım ama önemsemezdim.. ama son zamanlarda gözümde acıma batma hissediyorum..
hatta yanılmıyosam geçen senelerde bi arkadasıma göz doktoru 1 ay falan göz kalemini yasaklamıstı,arkadasım gittim doktor kulak temzleme çubugu gbi bişiyle temzledi ne biçim pislik çıktı demişti,1ay falan kullanamadı kalem-göz makyajı..

Bence bir göz dr. una muayene olsanız iyi olur belki gözünüze alerji yapıyordur.Benim annemde eskiden makyaj yapardı gözünde kaşınma yanma oluyordu dr. a giti son 3 yıldır dr. hiçbir makyaj malzemesi kullanmayacaksın dedi.Gözün çok hassas en kaliteli makyaj malzemeside olsa kullanma dedi.Eyeliner gözün içine sürülmez içine sürmüyordurGözün içine kalem yada hiçbir makyaj ürünü kullanmamanı tavsiye ederim alemi kirpik dibine sürüp hafifçe parmağınla dağıtabilirsinama içine sürme.....

ınglot eyeliner kullanıyorum canım ben kalıcılıkta 1 numara onun fırçasıla surduğünde hiç boş yer kalmıyo
ayrıca gözün içinede bazen onu sürüyorum inan hiç akma yapmıyo

haklı olabilirsin cnm bi ara fırsat bulabilirsem gideyim.. bide bnm gözm normaldede kurudur doktor daha önce baktıgında akış az falan demişti,zararlı olcak derecede deil ama kuruluk olurdu arada damla kullanırdım anlıcagınız.. şimdi bide roaccutane kullanıyorum oda ztn kuru olan gözlerimi iyice kurutuyor oyüzden de olabilirmi acaba diyorum bu gözümdeki acıma..

ınglot eyeliner kullanıyorum canım ben kalıcılıkta 1 numara onun fırçasıla surduğünde hiç boş yer kalmıyo
ayrıca gözün içinede bazen onu sürüyorum inan hiç akma yapmıyo

nasıl bişi cnm tam adını ve fyatını yazablrmsn bakym bi

bende de oluyordu kalıntı vs
artık hiç kalem kullanmıyorum göz kapağıma eyeliner sürüyorum sadece
bazen alt kısma da sürüyorum içine bişey sürmüyorum
özel günler dışında
en sağlıklısı bu bence

aslnda içinede sürünce daha bi güzel oluyor,bde daha kolay geliyor ama en güzelini yapıyorsun canım saglıgımızdan olmaktansa süsümüzde azıcık eksik olsun..

bu fırçası ve eyeliner ı canım fiyatlarını inan hatırlamıyorum ama sana şunu diyim 1 yıldır her gn kullanıyom ustü sıyrıldı o kadar çooook uzun süre gider çnkü gram fırçaya alman yeterli oluyo
bn çok araştırmalar yapmıştım ve doru yolu buldum...
inglot magazasına git gözüne sürdür ve ertesi gün karar ver anlıcaksın dediğimi

cnm sanki zormuş gbi duruyo yaa nebiliyim ugrastrıcı gibi sanki , gözüm korktuu
bide bi blogda görmüştüm de bi kaç ay sonra kurumayaa başlıyo fln diyolar o açıdan kullanıssızmıs ama...:44:

Aynı şey bende de oluyor
Önceden hiç yaşamazdım ama doktora gittim meğerse ben de göz kuruluğu varmış,sürme ve kalem kesinlikle yasak dediği halde hala kullanıyorum
acıma yok tahriş olmamışsa ama o çapaklanma gibi şey bende de oluyor göz içinde.

hmm acaba göz kurulugundan mı oluyor bu... belkide kuruyor batıyor die çok sıkıyoruz kırpıştırıyoruz yada oynuyoruz bilmiyorum oyüzden olabilirmi ki....

cnm sanki zormuş gbi duruyo yaa nebiliyim ugrastrıcı gibi sanki , gözüm korktuu
bide bi blogda görmüştüm de bi kaç ay sonra kurumayaa başlıyo fln diyolar o açıdan kullanıssızmıs ama...:44:

bu dediğini duymıyım sana ne dedim 1 yıldır kullanıyom kullanışsız olsa nasıl yapm bunu...kuruyo diyen her kimse biraz cahil kalmış....duraline diye bi icat var farları eyeliner olarak bile kullanabiliyosun bunu mesela kurudumu tek damla akıtıyon eski halini alıyo....

karar senn seçim senin ama ben düğünlerde makyöz olarak biçok kişinin makyajını yapan biri olarak sölüyorum ki bundan güsel icat yok

bi iki blogda görmüştüm cnm resmini koyup tek kötü yanı o falan demiştide ondan dedim :):)
tmm tatlmm ben bakıyım bii .. olmadı buara beni idare edicek bşi alıyım,öğrenciyim harcamalarım fazla aştı bu ara ,daha sonra öle pahalı bişiye yöneliyim :)

ama o bu deilde büyük konusmayayım ama artık gözümün içine sürmicem göz kalemi kör kalmaktan iyidir..
son günlerde rimel sürünce kirpiklerimde dökülüo farkediorum avon un bi rimelini kullanıyorum normalde rimellerini severim ama kurumaya basladı heralde artık ondan mı bilmyorum da böle gderse kirpiksiz kör bi kız olup çkıvercem allahım korusunn:26:

bende öğrencii paramla almıştım onu ama 20 liraya adığın şey bitiyo yada bozuluyo buna para veriyosun ama yıllarca kullanıyosun

max factor rimellerini önerirrim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…