Göz Farı Allık Olarak Kullanılabilir mi?

Ahnina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2009
169
3
Sizlere sormak istediğim başlıktan da anlaşılacağı üzere Pembe ya da kahve tonlarında tekli göz farları allık olarak kullanılabilir mi? Geçenlerde terracotta bir farı allık olarak yüzüme sürdüm hiçbir allıktan elde edemediğim hoş bir rengi elde ettim. Şimdi bunun zararlı olup olmadığını merak ediyorum. Bu şekilde bir kullanım yapan var mı? Göz farı yanaklara herhangi bir zarar verir mi?
Şimdiden teşekkürler:1rolleyes:

ıyi bir markaysa ve cildinizde alerji yapmadıysa kullanılabilir diye düşünüyorum :eek:

bazen her iki kullanım için üretilmiş ürünlerle karşılaşıyorum ama bu amaçla yapılmayanları kullanmanı pek tavsiye etmem canım...CADIARZU

bende düşündüm şahsen bu fikri ama bence kullanılmasa daha iyi o yüze göre diğeri göze göre ne bileyim içerği farklıdır yani benım içim rahat etmezdi

bence kullanabilir.çünkü göz çevresi çok hassas bir bölge,zarar vermiyorsa göz çevresine yüze de kullanılabilir,gerçi ben de hiç denemedim ama iyi fikir sanki:)

Belki 10 tane birbirinden farklı allığım var, ama dediğim gibi hiçbirinden elde edemedim bu tonu. Birkaç gün üstüste deneyip de bir değişiklik olup olmadığına dikkat etmem gerekecek sanırımCADIARZU

ben bir kere ruju denedim süper bi pembeydi öyle allık bulamamıştım çok tatlı oldu ama yüzümü bir yıkadım kıpkırmızı alerji yapmış mafoldumben ilaç sürdüm hatta dikkat edin bence

X