Göz Çevresi Bakımı Göz Çevresi kırışıklıkları için Bakım Önerileriniz?

dryfc

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
2.568
1.628
34
Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım gülünce göz çevremde kırışıklıklar oluyor. Normal midir bu yaşta bu kadar çok kırışıklığın olması? Bu tür sorunlar için kullandığınız bakım ürünleri var mıdır önerebileceğiniz?

Güleryüzlü biriysen evet normal :) yaşın genç daha ama yavaştan krem kullanmaya başla istersen. ileriki yıllarda kırışmasını engellersin.
Bende 29 yaşındayım, bendede var o gülme kırışıklıklarından. ne kullanayım bilemiyorum. hindistancevizi yağı dediler. yağ bezeleri gibi şeyler çıktı bi iki tane.
var mı önerisi olan arkadaşlar?

Güleryüzlü biriysen evet normal :) yaşın genç daha ama yavaştan krem kullanmaya başla istersen. ileriki yıllarda kırışmasını engellersin.
Bende 29 yaşındayım, bendede var o gülme kırışıklıklarından. ne kullanayım bilemiyorum. hindistancevizi yağı dediler. yağ bezeleri gibi şeyler çıktı bi iki tane.
var mı önerisi olan arkadaşlar?
:) güleryüzlü olmakla ilgili mi bilmiyorum ama yaşlandığımı düşünüyorum gördükçe :))) hiç de öneri gelmemiş ya

Ben de 18 yaşındayım ben de bile var :KK70: yani bu kırışıklıklar her insanda olur bence problem etmemelisin

bende 16 yaşındayım bendede var hatta geçen hafta makyaj malzemeri almaya gittiğimde ordaki kadın bile dedi bu yaşta normal değil diye ne yapsam bende bilmiyorum bazıları böbreklerinde sorun olabilir diyor bazıları bol su iç diyor bilemiyorum :KK43:

Arkadaşlar yüz yogası yapın derim ben ve tek geçerim. Göz altı torbaları ve göz çevresi için özel yüz yogası teknikleri var. Yüz yogasını her gün düzenli bir şekilde yaparsanız etkili olacaktır. Günde 5 dakikanızı ayıracaksınız sadece. Ben şahsen yaptım ve göz çevresi kırışıklıklarım vardı, tümden gitti bitti. Bi deneyin derim. Link de veriyorum buraya işinize yarayacaktır, buyrun: Göz ve Göz Altı Torbaları İçin Yüz Yogası Hareketleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Oriflame' in Optimals Oxygen Boost gündüz ve gece kremleri tüm yaş grupları kuru / hassas cilt için öneririm.

***** Ekim ayında harika bir de kampanyası bulunmaktadır, Gündüz kremi alana gece kremi yanında hediye Fiyatı sadece 25tl

Cildin nem oranını %33 arttıran (cihazla yürütülen test) yatıştırıcı gündüz kremi, kuru ve hassas ciltlere uygundur. Formülündeki koruyucu patentli antioksidan Lingon 50:50™ teknolojisi ve aktif bileşen Oksijen ile cildin nefes almasına yardımcı olur. Böylece cildin canlılığı artar ve taze ve sağlıklı bir görünüm kazanır.
potjes.png

upload_2015-10-12_23-49-39.jpeg
Göz çevresi içinde yine optimals seeing is believing kremi tavsiye ederim. Nemlendiren aydınlatan şişlikleri ve koyu halkaları azaltan göz kremi

15 yaş üstü yağlı cilt tipleri için cilt temizleme ürünleri, Özellikle sivilceli olanlara şiddetle öneririm.
Ekim ayında harika bir kampanyası var, 4ü bir arada 30 tl

upload_2015-10-12_23-56-35.jpeg
Karma ciltler için bir cilt temizleme seti, 3 ürün Ekim ayında kampanya dahilinde 25 tl , diğer çeşitler için siteyi inceleyebilirsiniz.

kesinlikle zeytin yağını öneririm. ama bulabilirseniz saf zeytin yağı olsun. haftada 3 kere göz çevrenize az miktarda zeytin yağını masaj yaparak yedirin ve özellikle kırışıklık şeiridi boyunca yaymaya özen gösterin. gece sürün sabaha kadar kalsın sabah mutlaka yıkayın. güneşe çıkarsanız öylece leke yapabilir. ancak haftada 3ü aşmasın bu seferde yağ bezleri oluşabilir dikkat. ben denedim işe yaradı. diğer ürünşlere ve yağlara göre daha iyi geldi cidden

Merhaba arkadaşlar Amerika'dan ithal jeunesse marka kremi denemelisiniz cilt kırışıklığı gözaltı torbası kaz ayaklarından tutun ileri derecede yanık cilt akne sivilce izleri geniş gözenek kısacası tüm sorunlara 3 dk içinde etkisi wooow dedirtecek mucize bi üründür dileyen int.den videolarını izlesin sonucu görsün içinde 50 adet var ve distribütör olmadan ürüne ulaşmak zor kırışıklık kremleri bi sonuç vermiyor bu ürün gen bilimi dna ve kök hücre ile üretimi yapılıyor kremi isteyen bana ulaşsın

Son düzenleme:
ürün budur arkadaşlar foto olsa photoshop mu acaba dedirtecek kadar mucizevi ama olayı videoda izleyince etkisi daha net göz önünde

X