Göz Makyajı goz cevresi aydinlatici

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ruyamm_25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2012
499
3
slm kizlar
bir cok urun denememe ragmen bir turlu istedigim gibi goz alti aydinlaticisi bulamadim
stick likit far seklinde bir cok markayi denedim ama yok yok neredeyse surdugum fondoten pudra ile ayni renk
ben acik tenliyim dogal olarak en acik renk fondoten ve pudra kullaniyorum
gozalti aydinlaticisinida en acik renk almak zorundayim
durum boyle olunca sonuc yuzum ile goz altim ayni renk

bu konunun eşinle ve ailesiyle ne alakası var anlayamadım?

yanlış yere açmışsın canım konunu .ama şöle yap bence fondotenini bir ton koyu kullan kötü gözükmez .öle oluncada kapatıcını en açık kullanırsan göz çevren aydınlık yüzün hafif bronz gözükücek bölelikle bir denge olucak yüzünde .allılığını da şeftali yapabilirsin yada gül kurusuda olabilir illa beyazım diye pembe allık kullanma bence .maxfactor kullanırım ben genelde aydınlatıcımı ben memnunum sende dene .

Çok açık tenli insana aydınlatıcı pek gitmez zaten. Ama şöyle sedefli, inci parlaklığında ürünler var(essence base gibi) onlar hafif bir ışıltı katabilir yanlız essencein ürünü göz altına kullanılır mı bilmem. Bir de benefitin high beam diye bir ürünü var essence gibi ama daha pahalıdır.

essence my base da denedim herkes surunce disko topu gibi parliyorsun diyor bende oyle bir sey olmadi malesef
benefit kullanmadim ama kullananlar my base ile neredeyse ayni sadece fiyati pahali dediler

guzellik uzmani tavsiyesiyle max factor aldim profesyonel makyaj uzmanlari bunu kullanir dedi
sanirim 108 numara max factor far
guvenle kullanabilirsin kesinlikle goz cevrene zarar vermez dedi

Avonun göz altı için renk açıcı bir kremi var. Concelaer kullanmayı falan bıraktım.

clinique all about eyes concealer
01 light neutral

hem çok başarılı hemde azcık kullanıyorsunuz yetiyor.uzun süre kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…