Göz Makyajı goz cevresi aydinlatici

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
clinique all about eyes concealer
01 light neutral
Eki Görüntüle 547480
hem çok başarılı hemde azcık kullanıyorsunuz yetiyor.uzun süre kullanabilirsiniz.

clinique marka bu ürün bende göz altı yağ bezeleri oluşturdu, 1 yıl gibi bir süre kullandıktan sonra hem de.. şikayetimi tüm mercilere iletmeme rağmen firma hiçbir şekilde ilgilenmedi

dikkatli olun derim..

clinique marka bu ürün bende göz altı yağ bezeleri oluşturdu, 1 yıl gibi bir süre kullandıktan sonra hem de.. şikayetimi tüm mercilere iletmeme rağmen firma hiçbir şekilde ilgilenmedi

dikkatli olun derim..
ben kullandım ,bende olmadı.2cide bitmek üzere hatta ..arkadaşım da kullandı ondada olmadı..cilde göre değişiyor demek.

essence my base da denedim herkes surunce disko topu gibi parliyorsun diyor bende oyle bir sey olmadi malesef
benefit kullanmadim ama kullananlar my base ile neredeyse ayni sadece fiyati pahali dediler

Disko topu gibi oluyorsan, az bir miktar alıp göz altı kapatıcınla karıştırarak kullansan mesela? Kapatıcının içinde dağılınca çok parlamazsın.
:KK34:

Son düzenleme:

Disko topu gibi oluyorsan, az bir miktar alıp göz altı kapatıcınla karıştırarak kullansan mesela? Kapatıcının içinde dağılınca çok parlamazsın.
:KK34:

yok canim sen yanlis anlamissin kullananlar kendilerinde cok parladigini soyledi
bende oyle bir sey olmadi :KK1:

X