Göz Çevresi Bakımı Göz altlarındaki derin çizgiler

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.614
1.115
Gözlerimin altında çok derin, belirgin çizgiler var. Bu duruma gerçekten iyi gelecek ve bu görüntüyü azaltacak herhangi bir ürün, bir krem tavsiyeniz olur muydu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konu yanlış yere acilmis.
Eski üyesiniz bilerek yapılmışsa ceza alırsınız.
Mune

Şakaklarima kar mı yağdi ne var?
benim mi Allah'ım bu çizgili yüz?
Ya gözler altındaki mor halkalar?
neden böyle düşman görünürsünüz,
yıllar yılı dost bildiğim aynalar

Aklima 35 yaş şiiri geldi.
Çok severim.
Kaç yaşındasınız belki yaştan kaynakli olabilir
Ufak müdahale gerekebilir.
Çok derin değilse bence çok sorun yapmayın.her çizginin bı yaşanmışligi vardır.her iz çok değerli.
Ama çok rahatsız olursanız estetik düşünebilirsiniz.

Gözlerimin altında çok derin, belirgin çizgiler var. Bu duruma gerçekten iyi gelecek ve bu görüntüyü azaltacak herhangi bir ürün, bir krem tavsiyeniz olur muydu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Göz çevresi için botoks, gözaltı kırışıklıkları için ışık dolgusu tek ve en hızlı çözüm.
Kremler kısa vadede işe yaramıyor, uzun vadede ise "eh" denebilecek bir etki yaratıyor. Ayrıca eh seviyesinde bir etki elde etmek için bile satın almanız gereken kremler oldukça pahalı. Bu yönden bakılırsa dolgu ve botoks ile fiyat olarak kafa kafaya denk geliyorlar hatta doktorunu bulabilirseniz botoks vs daha bile uyguna gelebilir. Hem de dediğim gibi neredeyse anında çözüm. Botoks 3-4 ay kadar kalıcı, ışık dolgusu 12 ay. Bir de düzenli ve uzun süreli kolajen kullanımı hem vücudumuz için hem de kırışıklıklarımız için faydalı oluyor. Uç senaryolar harici kolajen kullanıp yan etki yaşayan görmedim veya okumadım. Ama yine de doktora danışarak kullanın derim. Dert etmeyin, çözülmeyecek şeyler değil :)

Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum. Bu ışık dolgusu nasıl bir şey? Böyle bir işlem sonrasında yüzümde tuhaf, yapay bir ifade olmasından korkuyorum.

Çok teşekkür ederim. Biliyorum değerli fakat kendimi yaşlı hissetmeme sebep oluyor. Gençlerin arasında yaşıyorum, yaşlı görüntüm sebebiyle dışlandığım hissine kapılıyorum. O yüzden bu çizgilerden kurtulmak istiyorum.

Çizgiler yaşlı ifade vermiyor ki. Bir gencin yüzü çizgi çizgi de olsa genç olduğu belli oluyor. Yüz kasları yağları olması gereken yerde olduğu için. Bir yaşlının da yüzü gerilse pürüzsüz olsa bile yine anlaşılıyor. Takmayın

Peki. Çok teşekkür ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…