Pudra, Fondöten, Kapatıcılar göz altı torbaları - concealer,kapatıcı - acil yardım lütfen!!

aylin20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
2
0
Merhabalar herkese.. Bende göz altı morlukları ya da halka yok ama hiç bi zaman geçmeyen göz altı torbalarım var. Bunun için kapatıcı krem almak istiyorum, bana öneride bulunur musunuz? Beyaz tenliyim bazen en açık ton fondoten bile cildimde koyu görünebiliyo, ama bir de hafif renk tonu fraklılıkları da var. Bir de cildim de çok kuru bu yüzden pudramsı bi ürün de istemiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var..

Son düzenleme:
Bende göz altı torbası yok ama göz altım koyu maybelline everfresh concealer kullanıyorum çok güzel ve doğal kapatıcılığı var.. şimdiye kadar biçok ürün denedim ama memnun kalmadım. sonunda kapatıcımı buldum.. ama göz altı torbası sorununu çözer mi bilemiyorum.

kızlar garnierin kafeinli göz roll onu var ya onu kullanıp hergün sürerken de yukarı doğru masaj yapsanız yarar görürsünüz gibi geliyor benimde uzun süren sınav dönemlerimde başvurduğum bir çare idi torbaları hafifte olsa indiriyor ancak morarmalara karşı harika idi artık kullanamıyorum ama kafeinli olduğu için:) geceleri de yatmadan önce kullanılmış poşet çayları gözüme koyup 5 dk dinlendiriyordum bu da iyi hissettiriyordu.. concealer olarak ta avon colortrendin ruj şeklinde olanı (light) kullanıyorum.. bende baya bir beyazım dolayısıyla fondoten ve sivilce operasyonundan sonra pudra mı da sürüyorum:) hiçbirşey belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…