Göz Çevresi Bakımı Goz alti morluklarim

Sitem cagla

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2020
105
73
37
Mrb hanimlar basliktada belirttigim gibi genetik faktorlerden ve uykusuzluk yorgunluk vs.yuzunden goz altlari cok mor.ve cukurlu.ne yapmam konusunda kesin cozum bilenler varsa yorumda belirtebilirmisiniz.gecici degil kalici olsun istiyorum

Mrb hanimlar basliktada belirttigim gibi genetik faktorlerden ve uykusuzluk yorgunluk vs.yuzunden goz altlari cok mor.ve cukurlu.ne yapmam konusunda kesin cozum bilenler varsa yorumda belirtebilirmisiniz.gecici degil kalici olsun istiyorum
patates suyu iyi geliyor diyorlar. Rendeleyip suyu sikiliyor hatta icine birazda salatalik suyu koyabilirsiniz

Bu soylediginizi duydum hatta gorustum fakat 1 yil icinde tekrar yaptirmak gerekiyor.en son care olarak yapabilirim tabiki.

Malzemeler yarım salatalık
Gül suyu
Ve bebek pudrası
Makyaj temizlerken kullandığımız küçük daire şeklinde pamuk
Salatalığın soğuk olması gerekiyor azcık rendeleyip onun suyunu sıkın o suyla ıslattığınız pamuğa az da bebek pudrası koyun ve bekleyin biraz sonrada Gül suyunla silin bitti bu kadar

denenmiş ve hemen faydası görülmüş karışım vereyim; demlediğin yeşilçayı,patatesin rendelenip sıkılmış suyu,aloe vera jeli ( hepsinden iki yemek kaşığı kadar)e ve c vitamini kapsülü(eczaneden al birer kapsül kır içine)hepsini karıştır kavanozda buzdolabında iki haftaya kadar dayanır. bunu ben hazırlamıştım ve ilk günden hemen etkisini göstermişti.

Ben gözaltı morluklarım için bir sürü şey denediğim gözlemlediğime göre en etkili olan düzenli gözaltı kremi kullanımı ve iyi nemlendirme ben sinozun kremini kullanıyorum iyi nemlendirdiğinden kötü bi görüntü kalmadı morluk olarak da kuruluk olarak da çözüm oldu benim için

X