Göz Makyajı göz altı morlukları?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

destinaleyah

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2013
3
1
34
Kızlar bıktım artık bu morluklardan tamam genetik morluğun kalıcı çözümü yok ama en azından kapansın. Şimdiye kadar bir sürü markanın kapatıcısını kullandım yine de tam kapanmıyor grimsi oluyor göz altlarım. Hangi markayı kullanmalıyım?

Burayı takipteyim. Hatta bir de kaliteli gözaltı kremi markası rica edeceğim kızlar, morluklara karşı etkili olan.

Neostrata göz kremi var, serisini bilmiyorum, morlukları yok etmeye yönelik. Ben bu markayı araştırıken bloglardan vs o zaman öğrenmiştim, eğer reklam yapmak amacıyla yazmadılarsa memnun kaldıklarını yazmışlar hep.

Haklısınız. Bir de başka marka vardı adı aklımda tam yok, puff be gone gibi bir isim geçiyordu sanki içinde? Bir de onu araştırın bu da olmazsa bende çözüm bitti =)
Onu duymuştum, tekrar hatırlattınız çok teşekkür ederim bana gayet yardımcı oldunuz gerçekten :) Üstteki arkadaşın sorusunu tekrar edeyim konusunu dağıtmış gibi oldum gerçekten etkili bir kapatıcı biliyor musunuz peki morluklar için?

Kapatıcı, BB krem, CC krem, vs hiç kullanmıyorum. Sadece 1 kere Sephora mağazasında kapatıcı denemiştim, çok güzeldi. Hiç belli olmadı, çizgi çizgi olmadı. Bende morluk yok ama o gün yoldan gelmiştim ve feci bir yorgunluk vardı yüzümde, gözümde. Hemen o yorgunluk gitmişti. Ama marka olarak hatırlamıyorum. Şehrinizde varsa Sephora yardımcı olurlar.

Hatta İlla Sephora olmasına gerek yok, yine başka büyük bir yere gidin, sağ tarafa başka sol tarafa başka sürdürün, sonra çıkın gezin, 1-2 saat sonra bakın son durumları nasıl.

Tişikkirlir süpermen :))))

Neostratayi ben de baya yerden okudum duydum ama genetik morluğa iyi gelir mi bilemedim. Genetikse kremler işe yaramaz diyor doktorlar çünkü

Neostratayi ben de baya yerden okudum duydum ama genetik morluğa iyi gelir mi bilemedim. Genetikse kremler işe yaramaz diyor doktorlar çünkü
Dediğim gibi bende morluk yok, bu yüzden kullanmadım, ama çok duydum bu markayı. Acaba deneme ürünü istenmez mi firmadan? Ya da doğuştan olan morluklara nasıl gelir diye de sorabilirsiniz..

Kızlar genetik morluk için makyaj malzemeleriyle uğraşmayın derim. Hem çözüm değil üstüne hassas olan gözaltı derisini iyice sorunlu hale getirebilir. Makbule Dündar diye bir doktor var bu tür uygulamalarda oldukça başarılı. Cilt lekeleri olsun sivilce olsun ya da göz altı morlukları olsun giden bütün arkadaşlarım çok memnun kaldı.

gözlerinizde ekstra bir hassasiyet yoksa pure beauty white and bright nemlendirici kremi kullanabilirsiniz.Leke açıcı özelliğe sahiptir.Ancak yinede araştırıp sizin için uygun mudur bilgi alırsanız sevinirim.Sadece beğenildiğini bildiğim için fikriniz olsun araştırmanız için yazdım.

Eger göz altında çizgiler varsa kaoaticilarin hepsi dolar icine bence. Ben maybelline affitone kapatıcı kullanıyorum tenimle çok uygu grimsi durmuyor. Mac falan almıştım dahaonce renginimi ayarlayamadim nedir bitirmeden attım olduğundan kötü göster di ama bu maybelline olandan memnunum baya

Konunn uzerinden bayagi gecmis ama yinede yazayim gozalti morluklarindan bende muzdaribm ne marka kullandiysam grilesiyordu. Nyx in turuncu pigmentli corrector u ile morlukları nòtrleyip uzerine goz alti kapaticisini uyguluyorum sonuc cok basarili. Goz alti kapaticisi olarak da artdeco ve clinique den cok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…