Göz Çevresi Bakımı Göz altı kırışıklıkları ve TORBA oluşumu....bi bakın lütfen

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
merhaba arkadaslar annem 39 yasında göz altında kırısıklıklar erken oluştu vardı bayagıdır ama şimdi yavas yavas göz altı torbalarım çıkıyor diyor...bildiğiniz kullandıgınızz iyi sonuc veren bi krem varmı...mesela avondan falan...

Ben 29 yaşındayım.Göz çevremde özellikle gülerken kırışıklar ortaya çıkıyor.Bunu doğal yollarla nasıl giderebileceğim konusunda fikri olan var mı?Oriflameden gözaltı için bir ürün siparişi verdim ama nedense içime sinmiyor.

Bence krem kullanmayın.onlar hiç bir işe yaramıyo.ürnleri çok iyi pazarlıyorlar sadece.doğal yolları,bitkisel kürleri deneyin ...

Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?Evde yapımı kolay şeylerle kırışıklardan kurtulabilir miyim?

bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?evde yapımı kolay şeylerle kırışıklardan kurtulabilir miyim?

[color="ındigo"]limon+soda+tarcın...

Buzluğa atın donsun.. O kalıpla çok hafif yuzunuze gezdirin..

Sonuç şokkkk
[/color]

merhaba, kırışıklıklar için değil ama torbalar için bir tavsiye verebilirim...ben buzlukta 2 tane çorba kaşığı bulunduruyorum, sabah işe giderken soğuk kaşıkların bombeli taraflarını, kaşıklar ısınıncaya kadar göz altı torbalarıma tutuyorum, ilk gün pek bişey farketmemiş gibi oluyor ama sanki zamanla daha başarılı sonuç veriyor.. bence çok pratik.. :KK34:

selam gatada yapılan özel bir cilt kremi var kırışıklıklar ve porselen bir cilt için.Bilgisi olan varsa
yada kullanan biri bilgi, verebilir mi?

X