Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Göz altı kapatıcısı arıyorum

emel_86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
364
16
Kızlar iyi bi gözaltı kapatıcısı istiyorum.Gözaltlarım hem şiş hem de mor.En açık tenli kapatıcılar bile cildimle bütünleşince koyu kalıyor ve gözaltımda böyle minik minik beyaz noktalar oluşturuyor.Ama kullanmak da zorundayım yoksa keş fian diyorlar o derece koyu renkli yani.Cilt rengim de kim gibi desemm şu küçük sırlardaki kız kadar açık tenliyim.Ne olur yardımcı olun bana.Hem canlı göstersin hem de iyi kapatsın hem de toplanmasın vs vs..Siz bilirsiniz en iyisini

everyday minerals öneririm sitesinden bak toz kapatıcı ciltle fln bütünleşiyo çok acık tenliysen intensive fair veya multitasking öneririm

benim de ten rengim ve gözaltlarım seninle aynı. maybelline in köpük kapatıcısını kullanıyorum güzel bi aydınlık veriyo gözaltlarına tavsiye ederim :KK34:

Kızlar iyi bi gözaltı kapatıcısı istiyorum.Gözaltlarım hem şiş hem de mor.En açık tenli kapatıcılar bile cildimle bütünleşince koyu kalıyor ve gözaltımda böyle minik minik beyaz noktalar oluşturuyor.Ama kullanmak da zorundayım yoksa keş fian diyorlar o derece koyu renkli yani.Cilt rengim de kim gibi desemm şu küçük sırlardaki kız kadar açık tenliyim.Ne olur yardımcı olun bana.Hem canlı göstersin hem de iyi kapatsın hem de toplanmasın vs vs..Siz bilirsiniz en iyisini

ben pastelin kapatıcısını kullanıyorum gözaltlarım çok ama çok mordur benim.şu ana kadar en memnun kaldığım ürün pastelin.

ben pastelin kapatıcısını kullanıyorum gözaltlarım çok ama çok mordur benim.şu ana kadar en memnun kaldığım ürün pastelin. tam olarak şöyle geçiyor..the magic of make up

Son düzenleme:
ben pastelin kapatıcısını kullanıyorum gözaltlarım çok ama çok mordur benim.şu ana kadar en memnun kaldığım ürün pastelin. tam olarak şöyle geçiyor..the magic of make up

kapatıcının tam adımı o canım,stick şeklinde mi sıvı mı peki,dolma birikme yapıyor mu

benimde öyle aslında çilli olduğum için göz altımda daha çok var onun için koyuymş gibi gözüküyr çok da açık tenliyim.ben rimmel hide the blemish concealer kullanıyrm
memnunum watsondan almştm

cildindeki delikleri, siyah noktaları, benekleri kapatmak istyosan bunlara para verme canım.Total face lifti araştır senin işine bu yarar

göz altı morlugu çeken biri olarak neredeyse bütün markaların kapatıcılarını denedim en çok max factorun erace stik kapatıcısından memnun kaldım tavsiye edebilrim

morlukları kapatmak için sarı pigment içeren kapatıcılar kullanman lazım ayrıca gözaltlarına sıvı yapıdaki kapatıcıları kullanman lazım yol yol iz yapmaması için

Canım krem üstüne mor olan yerlere daha yoğun fondoten ve pudra deneyebilirsin ben çillerimi bile o şekilde kapatıyorum

X