Göz Çevresi Bakımı Göz altı çevresi kırışıkları genç yaş..

Yerleşmiş kırışıklıkları hiçbir krem düzeltmez. Fakat 28 yaşındaki kırışıklıklar muhtemelen kuruluktan kaynaklıdır. Cildine uygun nemlendirici ve güneş kremi kullan ve akşam iyi temizle yeter. Kolajendi salyangozdu ıvır zıvırdı boş bence, zamanında denedim hepsini. 32 yaşındayım, 20lik olma iddiam yok tabi ama genç ve bakımlı durduğumu söylerler, genetik açıdan hiç de şanslı falan değilim tam tersi kuru hassas bi cildim var ona rağmen cildimi iyi hale getirmeyi başardım, yani bu konu hakkında az çok konuşabilirim :)) bana iyi gelenler önem sırasına göre:

1. İyi uyku,
2. İyi temizleme ve iyi nemlendirme (pahalı olmasına gerek yok, ben cetaphil losyon ile pembe bioderma jel kullanıyorum),
3. Güneş kremi (özellikle uykuyla bu ikisi çok fark yaratıyor bende),
4. Retinoik asit (düz acnelyse sürüyorum).

Antim kuntin içerikli pahalı serumları yıllarca kullandım hepsi kozmetik endüstrinin oyunları (amerikanın oyunları gibi🤓). Bi işe yaradıkları yok.

Edit: 2 ve 3 yer değiştirmeliydi yanlış yazmışım, düzeltmeye de üşendim.

Edit 2: Başlığa istinaden, göz kremi diye bişey de yok içerikleri zaten normal nemlendiricilere çok benzer. O da gerekliliğine inandığımız ama gereksiz olan ürünlerden biri.
Boşa mı kendimi parçalıyorum göz nemlendiricisi arayarak ahahahahah normal nemlendiricileri göz altına kullanabilir miyiz?? Ordinary serumları göz altıma kullanırsam göz altım erir gibime geliyo 🤣🤣🤣

Miyopluk varsa, o da kırışık yapabilir, göz doktoruna gidin.
Sizdeki tam kırışık değil, iyi uykuyla geçer 1 hafta uyku geldikçe sabah akşam uyuyun.

Mavi şişedeki losyonsa bahsettiğiniz daha önce 2 şişe bitirdim güzel bir losyon ama missha kendini iyi pazarlayıp aslında trdeki o fiyatları hiç hak etmeyen markalardan biri. Daha uygun fiyata çok iyi dermokozmetik nemlendiriciler var.
ALLAH PEYGAMBER ASKINA sevdiklerinizi yazın ajdjfkdkdk hayır bagırmıyorum heyecanlandım

Şişe değilde şunu kullandım ve gündüzleri güneş kremi kullandım hep. Bol mimik çalıştıran biriyim ama iyi durumdayım kırışıklık olarak ne yazık ki su ile pek aram yok :KK43:
missha.PNG

Mavi şişedeki losyonsa bahsettiğiniz daha önce 2 şişe bitirdim güzel bir losyon ama missha kendini iyi pazarlayıp aslında trdeki o fiyatları hiç hak etmeyen markalardan biri. Daha uygun fiyata çok iyi dermokozmetik nemlendiriciler var.

Boşa mı kendimi parçalıyorum göz nemlendiricisi arayarak ahahahahah normal nemlendiricileri göz altına kullanabilir miyiz?? Ordinary serumları göz altıma kullanırsam göz altım erir gibime geliyo 🤣🤣🤣
Ben yüzüm göz altlarım vücuduma aynı ürünü kullanıyorum. Deri aynı deri sonuçta, tek farkı vücudumuzun bazı yerlerinde ince bazı yerlerinde kalın. Derim kalınsa ve hala kuruysa bir kat daha sürüyorum bu kadar.

Göz altına kullanılmaz diyecekler ki oraya başka ürün alalım. Gelmeyin bu oyunlara (burası 60+ dayı tonuyla okunacak)

Ben yüzüm göz altlarım vücuduma aynı ürünü kullanıyorum. Deri aynı deri sonuçta, tek farkı vücudumuzun bazı yerlerinde ince bazı yerlerinde kalın. Derim kalınsa ve hala kuruysa bir kat daha sürüyorum bu kadar.

Göz altına kullanılmaz diyecekler ki oraya başka ürün alalım. Gelmeyin bu oyunlara (burası 60+ dayı tonuyla okunacak)
Of süpermiş o zaman. Gercekten sürekli birşey deniyorum gözaltımı daha cok yoruyorum dene yanıl ile.

ALLAH PEYGAMBER ASKINA sevdiklerinizi yazın ajdjfkdkdk hayır bagırmıyorum heyecanlandım
Missha nemlendiricileri genel olarak güzel ama o fiyatları etmezler, ama param var dersen alabilirsin kötü değiller.

Benim losyon şu

Ben ayda 2 defa yüzümü saçımı zeytinyagına buluyorum djfkflflfl gören güreşten çıktım zanneder kadın olmak cok zorrrr
Konuyu dağıtmak istemem ama uyarı niteliğinde olsun arkadaşım elimle ısıtamam zeytinyağını diye cezvede ısıtıp saçına sürüp bitlenmişti.😀😂 Soğuk sıkım değildi onun da etkisi var tabi amanınnn dikkat. 😂

Missha nemlendiricileri genel olarak güzel ama o fiyatları etmezler, ama param var dersen alabilirsin kötü değiller.

Benim losyon şu
98tl den stok yapmıştım zamanında 264 tl olmuş fotograf ıcın sıteye gırınce gordum değmez buna evet şuan.

Benim losyon şu
Yüz için veririm yeter ki işe yarıyor diyin😅 clinique kullanıyordum kiehls e gectim, tekrar clinique e dönecektim ama şunları deneyeyim bir

Bephanten , the ordinary retinol 2% , ve bir kaç bitkisel yağ karışımı ayrıca the ordinary hyaluronic acid 👍

Konuyu dağıtmak istemem ama uyarı niteliğinde olsun arkadaşım elimle ısıtamam zeytinyağını diye cezvede ısıtıp saçına sürüp bitlenmişti.😀😂 Soğuk sıkım değildi onun da etkisi var tabi amanınnn dikkat. 😂
Yok ben hiç ısıtmadan yumurta fırcasıyla sürüyorum agahshdhsdj sacıma yüzüme sürüp kosu bandına çıkıyorum biraz kosuyorum leş bir görünüme kavuşup duşa 🥲🥲🥲

Yüz için veririm yeter ki işe yarıyor diyin😅 clinique kullanıyordum kiehls e gectim, tekrar clinique e dönecektim ama şunları deneyeyim bir
Şey de yapabilirsin dolap ve gardropta bazen açılmamış ürünler olabiliyor. Barkod fotoğrafı istersin googledan kontrol edersin gerçek olup olmadığı anlaşılıyor zaten deneme için daha uyguna bulabilirsin.

Hangi kremi kullanıyorsunuz

Temiz içerik yazmışsın ama öyle bişey de yok aslında. Kozmetik yasal düzenlemeleri iyidir güvenebilirsin. Yani cildine iyi gelen (yağlı yağlı durmayıp çabuk emilen ve cildi uzun süre canlı gösteren) herhangi bir markayı kullan gitsin. Pahalı veya ucuz farketmez. Benim cildimle anlaşan kremi bulmam kolay olmuyor (yağlı formlar değil losyonlar iyi geliyor bana). O yüzden bulunca park et direk.

X