Görüşecek miyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yazarhanim35

Yazar Hanım
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
29.192
43.200
merhaba hanımlar;

eski sevgilimle tekrar denemeye karar verdik. 1 aya yakındır tekrar iletişimdeyiz. mesajlaşıyoruz , telefonda konuşuyoruz ama gelgelim daha henüz görüşemedik. İlk konuşmaya başladığımız zaman bir rahatsızlığı vardı sonra onla alakalı 10 gün kadar başka şehire gitti geleli 2-3 gün oldu. en son ne zaman görüşeceğiz dedim yarın ya da sonra ki akşam görüşürüz dedi. Dün akşam da ailevi bir işi vardı.(bu nokta önemli iptal edilemezdi asla) bu akşam için de hiç konuşmadık. Ee ben zaten hafta sonları şehir dışında oluyorum ailemle. Cuma iş çıkışı gidip pazar akşam geç saatte dönüyorum. kaldı geriye hafta içi 4 gün. Zaten bu aralar çalışmıyor da en erken uyandığı saat 13.00-14.00 arası. artık ben de sık sık ne zaman görüşeceğiz diye sorup baskı yapmak istemiyorum. evden de çıkmıyor ki adam. tam bir ev kuşu öyle arkadaşlarımla çıkayım edeyim derdi de yok. İş konusunda hatta aynı sektördeyiz bana sizin iş yerindekilere de sorar mısın eleman arayan olursa haber verseler diye iş arayışı da var.
Diğer bir konu da kardeşinin yakın zamanda düğünü var ancak hiç sende gel ya da gelmek ister misin diye bir davet gelmedi kendisinden. (Ailesi ile tanışmıyorum)

Son düzenleme:
Ee ben zaten hafta sonları şehir dışında oluyorum ailemle. Cuma iş çıkışı gidip pazar akşam geç saatte dönüyorum. kaldı geriye hafta içi 4 gün. Zaten bu aralar çalışmıyor da en erken uyandığı saat 13.00-14.00 arası. artık ben de sık sık ne zaman görüşeceğiz diye sorup baskı yapmak istemiyorum.
Bak bu kısmı kopyala direkt kendisine gönder işin kolaylaşır😒

Ek olarak, aile tanışıklığı yokken düğünü ne daveti?
Davet etse bile gitmemen gerekiyor, bu kadar meraklı olduğunu belli etme oğlana…

merhaba hanımlar;

eski sevgilimle tekrar denemeye karar verdik. 1 aya yakındır tekrar iletişimdeyiz. mesajlaşıyoruz , telefonda konuşuyoruz ama gelgelim daha henüz görüşemedik. İlk konuşmaya başladığımız zaman bir rahatsızlığı vardı sonra onla alakalı 10 gün kadar başka şehire gitti geleli 2-3 gün oldu. en son ne zaman görüşeceğiz dedim yarın ya da sonra ki akşam görüşürüz dedi. Dün akşam da ailevi bir işi vardı.(bu nokta önemli iptal edilemezdi asla) bu akşam için de hiç konuşmadık. Ee ben zaten hafta sonları şehir dışında oluyorum ailemle. Cuma iş çıkışı gidip pazar akşam geç saatte dönüyorum. kaldı geriye hafta içi 4 gün. Zaten bu aralar çalışmıyor da en erken uyandığı saat 13.00-14.00 arası. artık ben de sık sık ne zaman görüşeceğiz diye sorup baskı yapmak istemiyorum.
Diğer bir konu da kardeşinin yakın zamanda düğünü var ancak hiç sende gel ya da gelmek ister misin diye bir davet gelmedi kendisinden. (Ailesi ile tanışmıyorum)
Düğün daveti alakasız olur, ortada daha resmi aileler arası bir şey yokken öyle bir düğün daveti olmaz.
Bir de görüşmek adamın umrunda değil gibi pek

Bak bu kısmı kopyala direkt kendisine gönder işin kolaylaşır😒

Ek olarak, aile tanışıklığı yokken düğünü ne daveti?
Davet etse bile gitmemen gerekiyor, bu kadar meraklı olduğunu belli etme oğlana…
dün laf arasında hani bir hastaneye mi gitsek kan değerlerine baktırsak bu kadar uyuman normal değil dedim. Çalışmaya döndüğümde düzelirim diyor ama görüşme kısmında da ben ben sormak istemiyorum artık

Yeniden barışma talebi sizden mi geldi, adamın pek umrunda değil sanki görüşmek
kendisinden geldi. Özür dileyerek barışmak istediğini vesaire söyledi.

dün laf arasında hani bir hastaneye mi gitsek kan değerlerine baktırsak bu kadar uyuman normal değil dedim. Çalışmaya döndüğümde düzelirim diyor ama görüşme kısmında da ben ben sormak istemiyorum artık

kendisinden geldi. Özür dileyerek barışmak istediğini vesaire söyledi.

Bilemedim, bir ay çok fazla insan özlem duyup çabucak görüşür…

Boşlukta olduğu için geri dönüş yapmış olabilir mi?

merhaba hanımlar;

eski sevgilimle tekrar denemeye karar verdik. 1 aya yakındır tekrar iletişimdeyiz. mesajlaşıyoruz , telefonda konuşuyoruz ama gelgelim daha henüz görüşemedik. İlk konuşmaya başladığımız zaman bir rahatsızlığı vardı sonra onla alakalı 10 gün kadar başka şehire gitti geleli 2-3 gün oldu. en son ne zaman görüşeceğiz dedim yarın ya da sonra ki akşam görüşürüz dedi. Dün akşam da ailevi bir işi vardı.(bu nokta önemli iptal edilemezdi asla) bu akşam için de hiç konuşmadık. Ee ben zaten hafta sonları şehir dışında oluyorum ailemle. Cuma iş çıkışı gidip pazar akşam geç saatte dönüyorum. kaldı geriye hafta içi 4 gün. Zaten bu aralar çalışmıyor da en erken uyandığı saat 13.00-14.00 arası. artık ben de sık sık ne zaman görüşeceğiz diye sorup baskı yapmak istemiyorum.
Görüşmek isteyen erkek kapında biter tatlım boşver sen bu herifi

Ne kadar süre ayrı kaldınız, uzun bir sürenin ardından mı yazdı, yoksa ayrılık boyu sizi merak etti mi ulaşmaya çalıştı mı, bana bu adam yokluktan gelmiş gibi geldi

Daha ciddiyetin c si olmayan sevgililerinizden düğün daveti beklemek çok saçma. Ailesi sizi belki bilmiyor bile gidip düğün telaşlarının ortasında tanışmayı nasıl hayal edebiliyorsunuz ?

Geri durun görüşmeyi o ayarlayana kadar herhangi bir şey demeyin.
Exten next olmazcılardanım bende hiç gerek yok önünüze bakın derim ama bir umut kabul etmişsiniz gibi geldi alışkanlıklardan dolayı.
Düğüne çağırılırsanız dahi gitmeyin çok gereksiz olur.

Son düzenleme:
Daha ciddiyetin c si olmayan sevgililerinizden düğün daveti beklemek çok saçma. Ailesi sizi belki bilmiyor bile gidip düğün telaşlarının ortasında tanışmayı nasıl hayal edebiliyorsunuz ?

Kendimi onun yerine koyuyorum, hadi düğüne gittim tanıştık o kadar yabancı içinde kime yanaşacaksın teksin kalabalık ortam herkes sana bakıyor ay gerildimmm

Ayyy bu kızlar beni öldürecek. Ne işin var düğünde, aileler tanışmamış ciddi bi şey yok ortada. Muhtemelen boşluktan yazdı sen de hemen barışınca kıymetin azaldı yine. Neyse ne desek tersini yapacaksın zaten, devam

Düğün daveti alakasız olur, ortada daha resmi aileler arası bir şey yokken öyle bir düğün daveti olmaz.
Bir de görüşmek adamın umrunda değil gibi pek
evden de çıkmıyor ki adam. tam bir ev kuşu öyle arkadaşlarımla çıkayım edeyim derdi de yok.
Adam boşluktan eski sevgilisine yazmış gibi hissettim. Buradan ciddi bir şey çıkmaz bence. Yoksa acele eder görüşmek için bir an önce plan program yapardı. Çok yoğun olsa 10 gün sonra görüşecek bile olsanız hangi gün olduğu belli olurdu şimdiden.
işte biraz benim yoğunluğum onun şehir dışına çıkması derken bende ısrarla sormak istemedim.

Bilemedim, bir ay çok fazla insan özlem duyup çabucak görüşür…

Boşlukta olduğu için geri dönüş yapmış olabilir mi?
evden de çıkmıyor ki adam. tam bir ev kuşu öyle arkadaşlarımla çıkayım edeyim derdi de yok.
Görüşmek isteyen erkek kapında biter tatlım boşver sen bu herifi

Ne kadar süre ayrı kaldınız, uzun bir sürenin ardından mı yazdı, yoksa ayrılık boyu sizi merak etti mi ulaşmaya çalıştı mı, bana bu adam yokluktan gelmiş gibi geldi
1 sene kadar ayrı kaldık ama evet kendisi ulaşmaya çalıştı. kendisi ulaştı.
tanışmayı hayal etmiyorum ama kabul etmesem bile teklif etmesi gerekirdi.

Kendimi onun yerine koyuyorum, hadi düğüne gittim tanıştık o kadar yabancı içinde kime yanaşacaksın teksin kalabalık ortam herkes sana bakıyor ay gerildimmm
Ya valla 16 yaşında ki liseliler beklemez böyle saçma bir şeyi biz koskoca kadınlara anlatıyoruz. Yine bir konu vardı böyle kardeşinin düğününe davet etmedi beni istemedi ben gidicem yinede diyen. Çıldırmamak elde değil.

Geri durun görüşmeyi o ayarlayana kadar herhangi bir şey demeyin.
Exten next olmazcılardanım bende hiç gerek yok önünüze bakın derim ama bir umut kabul etmişsiniz gibi geldi alışkanlıklardan dolayı.
Düğüne çağırırsanız dahi gitmeyin çok gereksiz olur.
alışkanlıklardan kabul etmedim hislerim olduğu için kabul ettim.
zaten gitmem düğün gibi ortamları sevmediğimi biliyor.
Ayyy bu kızlar beni öldürecek. Ne işin var düğünde, aileler tanışmamış ciddi bi şey yok ortada. Muhtemelen boşluktan yazdı sen de hemen barışınca kıymetin azaldı yine. Neyse ne desek tersini yapacaksın zaten, devam
boşluktan yazmadığına eminim bu konuda.

alışkanlıklardan kabul etmedim hislerim olduğu için kabul ettim.

zaten gitmem düğün gibi ortamları sevmediğimi biliyor.

boşluktan yazmadığına eminim bu konuda.
O halde 1 senedir sizi neden kendi halinize bırakmış, seven adam 1 sene bir kadını görmeden konuşmadan yapabilir mi? En çekingeni bile 1 ay dayanıp açılıyor

O halde 1 senedir sizi neden kendi halinize bırakmış, seven adam 1 sene bir kadını görmeden konuşmadan yapabilir mi? En çekingeni bile 1 ay dayanıp açılıyor
Ara ara arkadaş olarak konuştuk ama ben hem kendi sağlık sorunlarım hemde ailevi sağlık sorunlarım yüzünden tekrar barışma konusunda harcayacak enerjim de yoktu isteğim de. Kanser riskim vardı ve 3 ay boyunca değil sevgili olarak birini görecek hayatıma arkadaş olarak bile kimseyi almadım dertlerimle boğmamak için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X