görümcemle başım dertte:)

bayanlaaar!
oncelıkle amacım , çay reklamı yapmak falan değil, görümcemle olan sıkıntılarımızı sizinle paylaşmak, aynı dertte olan arkadaşlarla sorunları paylaşıp vakit geçirmektir... konuya uygun bır başlangıc olsun dıye onu yazdım....

Bende nefret edenlerdenim. Yuzunde soyledim.

Degil yuzunu gormek, telde adini gorunce tuylerim diken diken oluyor.

Kendisine oscar yaptiriyorum. Ortaligi karistiran ama masumiyetini bozmayan, anasinin maşaligini layigiyla yuruten, yilin en kotu karakterli gorumcesi diye verecegim.

al benden de o kadar.ben de gıcık oluyorum görümceme ıyyyy....ama malesef ki canım kocacığımın birtanecik kızkardeşi atsan atılmaz satsan satılmaz.tek şansım bizden çok uzakta olması ve huzurumu sadece yılda 2 kez kaçırabilmesi.

bayanlaaar!
oncelıkle amacım , çay reklamı yapmak falan değil, görümcemle olan sıkıntılarımızı sizinle paylaşmak, aynı dertte olan arkadaşlarla sorunları paylaşıp vakit geçirmektir... konuya uygun bır başlangıc olsun dıye onu yazdım....

E orasını anladık zaten.. Ama sen hala konuya bir giriş yapmıyorsun.. ? Müneccimlik yapıp sorunlarını mı tahmin edeceğiz bu bölümde ?

bayanlaaar!

Ee konuya uygun bir başlık bulundu başlangıç yapıldı bekliyorum (Z) :=)

görümcem en yakın arkadaşım

sevgilimle onun sayesinde tanıştık sırf bunun için bile onu seviyorum:KK16:

Bende nefret edenlerdenim. Yuzunde soyledim.

Degil yuzunu gormek, telde adini gorunce tuylerim diken diken oluyor.

Kendisine oscar yaptiriyorum. Ortaligi karistiran ama masumiyetini bozmayan, anasinin maşaligini layigiyla yuruten, yilin en kotu karakterli gorumcesi diye verecegim.

güzelim madem öle diosun gel benimki ile kapıştıralım bakalım hangisi 1. gelir :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK76::KK76:

benm görümcem cadı cadı hatta cadoloz :KK70: bizim huzurumuzu kaçırmak için elinden geleni yapıyo , bızden uzakta ama ordan bıle yetebiliyo bıde yakında olsa kımbılır napardım...

benm görümcem cadı cadı hatta cadoloz :KK70: bizim huzurumuzu kaçırmak için elinden geleni yapıyo , bızden uzakta ama ordan bıle yetebiliyo bıde yakında olsa kımbılır napardım...

o zaman aferin görümcenze.uzaktan bile huzurunuzu bozabildiğine göre bi madalyayı hak ediyor.sadece huzur bozan değil huzurunu bozduran da hatalıdır bence.

O reklama hiç kızmayın bayanlar, orada geçen maniyi ben çocukluğumdan beri bilirim. Böyle söylenmişse vardır bir sebebi...
Erkek çocuğuna gereğinden fazla misyon yüklemeye devam ettikçe kaynana-görümce türküsünü daha çok dinleriz toplum olarak...
Bu arada bende görümceyim hiç üzerime alınmıyorum :KK1:
Zaten fiziksel açıdan çay kaşığı olmam pek mümkün değil :KK53:

o zaman aferin görümcenze.uzaktan bile huzurunuzu bozabildiğine göre bi madalyayı hak ediyor.sadece huzur bozan değil huzurunu bozduran da hatalıdır bence.

huzurumuzu bozdurmak nıye ısteyelım kı , gücüm yettığince baş etmeye calısıyorum ama sonuçta kardeşler atsan atılmaz , satsan satılmaz...

O reklama hiç kızmayın bayanlar, orada geçen maniyi ben çocukluğumdan beri bilirim. Böyle söylenmişse vardır bir sebebi...
Erkek çocuğuna gereğinden fazla misyon yüklemeye devam ettikçe kaynana-görümce türküsünü daha çok dinleriz toplum olarak...
Bu arada bende görümceyim hiç üzerime alınmıyorum :KK1:
Zaten fiziksel açıdan çay kaşığı olmam pek mümkün değil :KK53:

lafımız ıyı olan görümcelere değilki , keske hiçbiri sorun çıkarmayıp iyi geçinmeye baksa...

yok denizk'cım buralardayım ben hep :) ayy malesef bizimkide birtanecik kız kardeşi, beni hiç sevmiyor, hatta nefret edıyo bıle dıyebılırız, daha ufacık 15-16 yaslarında ama turlu taktıkler denıyo ayırmak ıcın bacaksız, benim zawallımda ıkımızın arasında kalmaktan izin günlerini anlayamadı... :KK43:

seni sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda sonuçta abisinden ötürü
benim görümcemle ee nerdeyse 9 yıllık geçmişimiz var ama son 3 yıldır mecburiyetler dışında asla görüşmüyorum çok dangalak nerde ne yapacağını nasıl hareket edeceğini bilemeyen biri yaşı benden büyük ama sonuçta ben abisinin eşiyim ve bana saygı göstermek zorunda abisini nasıl görüyorsa benide öyle görmeli hiçe sayarak mahalle kadını gibi ağzına geleni konuşursa ve evimdeki her türlü şeyi gidip annesine yetiştirip evimin huzurunu bozarsa bende mesafeyi koyarım :KK37:
ama eşimde artık benimle aynı fikirde nasıl istersen öyle yap bende öyle yapıyorum diyor o bile mesafe koyduktan sonra :KK8::KK8:

kızlar sizin biricik görümcecikleriniz neler yapıyo ? :)

Neler mi yapıyor?Ne yapmıyor diye sormak lazım.En basit ornek ewlendim altınları mı aldı,bana 1lıra bile wermiş değil ustune ustluk bizi borclu cıkarıyor.He şimdi kayınvalidem bacagını kırdı,ne bir yardım ne de bir tesekkur ee diyor anne senelerdir calışıyorsun biraz da yat.Yuzume gülüp arkamdan bir dunya laf eder.Ortalık karıştırmaktan baska bir sey yapmaz

buna aynen katılıyorum. soğuk ve mesafeli durduktan sonra pek birşey yapamazlar.

Son düzenleme:
X