görümcemle başım dertte:)

erfa

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
28
0
çayın alt demliği kaynanadır, sürekli kaynar kaynar durur.
üst demlik gelindir , alt demliğin kaynamasıyla hararetlenir ama zamanla olgunlaşır
çay bardağı gelının kocasıdır, bir kaynana doldurur, bir gelin
çocuklar çayın şekeridir.
görümce çay kaşığıdır arada bir gelir karıstırır gıder.

ama benim kaşık hıc bardaktan çıkmıyo bayanlaaar:)

o söyledigin reklam varya.. sinirlerimi geriyor... izlemek dahi istemiyorum

Son düzenleme:
üst demlik gelindir , alt demliğin kaynamasıyla hararetlenir ama zamanla olgunlaşır

bir derdim var köşesinde ne zamandan beri çay reklamı yapılıyor ya

Son düzenleme:
hayır anlamadığım kaynana fokurdamasa gelin demlenip, olgunlaşmayacakmı

Son düzenleme:

o zaman çayı şekersiz iç,çay kaşığı kullanmana gerek kalmaz..ee sonra diyesim geldi????

çayı termosa koyalım, ya şekersiz içelim ya kıtlama, bitsin bu kavga:KK1::KK1::KK1:

bu arada bu çay partisinde herkes birinin çay kaşığı, ya da çaykaşığı olacak ilerde, herkes bir gün alt demlik olacak:KK1::KK1:

Son düzenleme:
çayı termosa koyalım, ya şekersiz içelim ya kıtlama, bitsin bu kavga:KK1::KK1::KK1:

bu arada bu çay partisinde herkes birinin çay kaşığı, ya da çaykaşığı olacak ilerde, herkes bir gün alt demlik olacak:KK1::KK1:

ben şuan demlik görevindeyim çay kaşığı olmama zaman var hele caydanlıgın altı ıcın rahat bir 25 sene var şimdilik olgunlasma evresındeyım :KK70::KK70:

o çay kaşıkğıyla, eski adet kaşık kırmanın bir bağlantısı varmı , bilinmezz:KK52:

bizim çaydanlık fazla fokurdadı. hiç durmadı. o yüzden ne su ne dem kaldı....

Bu anlatılan hikaye ve reklama ben de sinir oluyorum. Bir de aile tanımında sadece erkek tarafı ve gelin var olarak gösteriliyor. Gelinin tarafından kimse yok sanki.

Bu anlatılan hikaye ve reklama ben de sinir oluyorum. Bir de aile tanımında sadece erkek tarafı ve gelin var olarak gösteriliyor. Gelinin tarafından kimse yok sanki.

gerçektede öyle değil mi kim umursuyo ki kızın ailesini, olsa olsa çay tepsisi olurlar, ara yolu bulmaya çalışmaktan

şu sıralar evliliğimde dünya kadar sıkıntım var Allahtan bir tek görümcelerden yana şanslıyım bir sıkıntımız yok.bir de görümce derdi çekemezdim zaten:KK19:

gerçektede öyle değil mi kim umursuyo ki kızın ailesini, olsa olsa çay tepsisi olurlar, ara yolu bulmaya çalışmaktan

kesinlikleeeeeeeee katılııııyorummmmmmmmm :KK9::KK9::KK9:
görümceye gelinceeeee nefret ediylrum hatta onun yuzunden esımle evlılık danısmanlıgı alıcazzz :26:

erfa konuyu açıp gitmişsin :KK19:
asıl meseleyi anlatki herkesde fikrini yada kendi yaşadığı deneyimlerini anlatsın
bu reklamdan öncede bildiğim bişeydi hatta takvim yaprağında okumuştum kayınpederde çaytabağı :KK1:
her neyse ben hem gelinim hem görümceyim hemde o günleri görmek kısmet olursa 16 aylık kızım var :KK55:
gelin olarak pek sevildiğimi sanmıyorum
gelinimizle aram genel olarak iyidir kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam onlar iyi olsun yeterki
1 tane görümcem var ilk zamanlar daha sık görüşürdük ve evimin huzuru kaçar dururdu ne almış ne yapmış nereye gitmiş kimlerle konuşuyo derken uzar gider bende takipte olmaktan (herkes gibi) hoşlanmadığım için araya kalın bir çizgi çektim zaman zaman üzerinede çekiyorum ama ne yaparsan yap atsan atılmaz satsan satılmaz cenım kocamın bir tanecik kız kardeşi :KK37:

ay gelinin adı da ketrin ama biz kadriye diyoruz demiyor mu kaynana insanı gıcık ediyor...

ne var ketrin desen ölür müsün niye bu kadar değiştirip bize uysun bizim gibi olsun çabası içindesin...

çok saçma...

ay gelinin adı da ketrin ama biz kadriye diyoruz demiyor mu kaynana insanı gıcık ediyor...

ne var ketrin desen ölür müsün niye bu kadar değiştirip bize uysun bizim gibi olsun çabası içindesin...

çok saçma...

:KK1::KK1::KK1: çok güldüm ya reklamlardaki kayınvalidelere bile sinir olmaya başladık artık:KK1::KK1::KK1:

erfa konuyu açıp gitmişsin :KK19:
asıl meseleyi anlatki herkesde fikrini yada kendi yaşadığı deneyimlerini anlatsın
bu reklamdan öncede bildiğim bişeydi hatta takvim yaprağında okumuştum kayınpederde çaytabağı :KK1:
her neyse ben hem gelinim hem görümceyim hemde o günleri görmek kısmet olursa 16 aylık kızım var :KK55:
gelin olarak pek sevildiğimi sanmıyorum
gelinimizle aram genel olarak iyidir kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam onlar iyi olsun yeterki
1 tane görümcem var ilk zamanlar daha sık görüşürdük ve evimin huzuru kaçar dururdu ne almış ne yapmış nereye gitmiş kimlerle konuşuyo derken uzar gider bende takipte olmaktan (herkes gibi) hoşlanmadığım için araya kalın bir çizgi çektim zaman zaman üzerinede çekiyorum ama ne yaparsan yap atsan atılmaz satsan satılmaz cenım kocamın bir tanecik kız kardeşi :KK37:

yok denizk'cım buralardayım ben hep :) ayy malesef bizimkide birtanecik kız kardeşi, beni hiç sevmiyor, hatta nefret edıyo bıle dıyebılırız, daha ufacık 15-16 yaslarında ama turlu taktıkler denıyo ayırmak ıcın bacaksız, benim zawallımda ıkımızın arasında kalmaktan izin günlerini anlayamadı... :KK43:

X