Görümcemin Evi :)

yeni evlilere mutluluklar bir ömür boyu inşallah

çok zevkli dönenmiş ne güzel yeni evin tadı başka salon çok güzel ışıl ışıl
mutfağıda çok çok beğendim dolapların rengi iç açıcı perdeleride çok şık

Kız görümcenin evi çok güzel bayıldımkaydirigubbakcemile3 Senin kisinide merak ettim doğrusu.

antre ve mutfak çok hoştu da yatak odası ve salonda çok simli yaldızlı şeyler kullanılmasaydı daha güzel olurdu bence,sarı renk fazlasıyla hakim

yeni evlilere mutluluklar bir ömür boyu inşallah

çok zevkli dönenmiş ne güzel yeni evin tadı başka salon çok güzel ışıl ışıl
mutfağıda çok çok beğendim dolapların rengi iç açıcı perdeleride çok şık

Kız görümcenin evi çok güzel bayıldımkaydirigubbakcemile3 Senin kisinide merak ettim doğrusu.

çok güzel buldum huzurlu bi yaşam diliyorum veeeee salondaki örtülerin markası nedir?

gorumcenize mutluluklar dilerim..her sey cok guzel yepyeni isil isil ne guzel..

ben böyle güzel bir ev görmedim maşallah allah gülerek oturmak nasip etsin

antre ve mutfak çok hoştu da yatak odası ve salonda çok simli yaldızlı şeyler kullanılmasaydı daha güzel olurdu bence,sarı renk fazlasıyla hakim

teşekkürlr arkdaşlarrrrrra.s.

çok beğendim zevkle döşenmiş bir ev görümcenizde çok güzelmiş maşşallah
rabbim huzurla oturmayı nasip etsin

çok güzel bir eviniz var ama o yerdeki halılar evin bütün ihtişamını bozmuş adresinizi yazın size iki güzel halı göndereyim:)))

cnm ben iki yatak odası dolabı gördüm . ikisinide biliyorum biri istibal plaza modeli diğei lake. ikiside aynı ewmi farklı ewler mi yoksa . birde yatak odası plaza vitrin farklı bir grup mu aacaba.. öğrenebilirmiyim.. lakeden memnunu musun onuda sorayım. özellkle beyaz dolabı bende cok beğendim fakat iç hacmi yeterli oluyormu esya için bana biraz küçük gibi gelmişti fikrini alabilirmiyim tek. ew çok güzel tabi maşşallh bu arada:)

cnm ben iki yatak odası dolabı gördüm . ikisinide biliyorum biri istibal plaza modeli diğei lake. ikiside aynı ewmi farklı ewler mi yoksa . birde yatak odası plaza vitrin farklı bir grup mu aacaba.. öğrenebilirmiyim.. lakeden memnunu musun onuda sorayım. özellkle beyaz dolabı bende cok beğendim fakat iç hacmi yeterli oluyormu esya için bana biraz küçük gibi gelmişti fikrini alabilirmiyim tek. ew çok güzel tabi maşşallh bu arada:)

canım evet 2tane dolap var biri giyinme odasında diğeri yatakodasında
yatak odası evet istikbal plaza
beyaz dolabın içi baya genişş saten 2dolap olduğu için yetiyo dicem ama bu 2dolap bile yetmedi onlara çok fazla kıyafetleri var çünkü
valalhi şuanlık tüm eşyalardan çok memnun bi sorun yok

oturma odasının perdelerini çok beğendim güle güle otursunlarkaydirigubbakcemile5

X