Görümcem yine bombayı patlattı!!

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
GÜNLÜK ACAYİP SİNİRLİYİM...
YİNE GÖRÜMCEM BOMBAYI PATLATTI..
BEKAR OLAN GÖRÜMCEM 2 YIL EVVEL EŞİMDEN 500 YTL ALDI, DEDİKİ SİZİN Bİ YERE TAKSİTİNİZİ BEN ÖDERİM DEMİŞTİ BİZDE OKEY DEDİK.
GEÇENLER DE BAKAR OLAN GÖRÜMCEM, EVLİ OLAN GÖRÜMCEMDEN 500 YTL ALIYOR VE DİYORKİ TAKSİTLERİNİ ÖDİCEM...
SONRA EVLİ OLAN BANA DEDİKİ ÖDEDİ BİTİRDİ..
AMA BEKAR OLAN YALAN SÖYLEMİŞ ONA BANA DEDİKİ ÖDEMEDİM ...
DÜN AKŞAM O TAKSİTCİ ARADI VE REZİL OLDUM ONA TAMAM ÖDEMEDİĞİNİ BİLİYORDUM AMA BİRAZ BİRAZ VERDİ SANIYORDUM.MEĞER HİÇ VERMEMİŞ..
BENDE SİNİRLENDİM EVLİ OLANA SÖYLEDİM ÖDEMEMİŞ DİYE, O DA "NASIL OLUR BANA HEP ÖDEDİM DEDİ" FALAN DEDİ BANA BEN DE ÖDEMEMİŞ İSTE DEDİM KAPATTIM KONUYU...

YANİ ŞİMDİ BEN İYİ YAPTIM DİMİ İSPİYONLAMAKLA ÇÇÜNKÜ HEP BENİ KULLANARAK YA O KADINDAN PARA ALIYOR YADA Bİ YERLERE KAÇIYORDU...

BEN BU GÖRÜMCEMİN İŞLERİNDEN SIKILDIM, BİR DE EŞİMİN İKİZİ DİYE İYİ GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORDUM AMA ARTIK SIKILDIM.BUNALTTI BENİ...

kafamçokkarıştı

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
para falan bir yere kadar önemli de burada görümcenin tavrı cok iğrenç ve can sıkıcı..
en azından söylese ödemedim diye siz öderdiniz..

benim eşim de kardeşlerine,babasına cok para verir.
ve hatta evlendik evleneli maaşının yarısını pat diye götürüp babasına veriyor.
bekar kaynıma ev alınsın,dükkan açılsın vs diye..
hem de borç olarak bile değil.
tamamıyle cömertliğinden..

tamam gıcık bir durum ama cömert insan kaybetmez diye düşünüyorum ve ben ağzımı asla açmıyorum..
sonuçta eşinin ailesi ve sen tek kelime bile etme derim eşine..
görümcen ne yapmış olursa olsun,kötü olan sen olursun..
bırak eşin yapsın yapılacak bişey varsa.....

ayrıca görümcenle iyi geçinmek zorundasın diye bişey yok bence.
cok irtibat kurma yalan söyleyen birisiyle,kötü de olma olsun bitsin.
sen eşinle iyi ol yeter...

• Konu Sahibi EU1
anlamadim guzelim...yada anladigimi yaziyim................
gorumcen sizden para aliyo sizin bi borcunuzu oderim diye,sende odedi biliyosun ama adam ariyo diyoki odenmemis,,,,eger buysa durum cok ayip etmis.....ama sende odedigini soyluyorsa niye odedigine dair bi belge istemedin.....

ac onada soyle bunlari.ne kadar kirildigini,seni baskalarina mahcup ettigini ve birdaha guvenmiyecegini....paranla kotu olursun boyle....

veripde kotu olacgina hic vermiyim kotu olmak daha iyi........:1hug:

• Konu Sahibi EU1
üzülme tatlım
ama ben sana hep diyorum..bu tarz konularda güvenme kimseye
ya borç para vermiyecen yada verdiysende kendi borcunla takas etmiyecen
yani borç senin borcun onun adına değilki kendi borcuymuş gibi rahat davranmaz yani...
borclarını kendin ödemelisin
neyse üzülme ve onunla konuş bence,arada kötü olma canım

• Konu Sahibi EU1

bizim nelerimiz gitti bunun bu kardeşine...
ben zaten baştan biliyordum, ödemeyeceksen söyle biz ödicez dedim, bu kez gurur yaptı yok ben öderim diye...
benim kaynıma eşim para bile verdi 10.000 ytl ona dükkan açıldı, tabi batırdı ama biz yine açıktayız...

eşime dedimki ne kadar ayıp yaptığı bari söyleseydi dedim sadece...
o anladı zaten:mymeka:

• Konu Sahibi EU1
hayatım ya bi kere borç al taksidini ödicem ne demek. ben hayatımda duymadım böyle şey. vereck adam gelir eline verir zaten.. ayy ne insanlar var ya..bşide o ondan o senden karmakarışık..
kimsede kimseye vermez sana da ders olur tecrübe olur. nese ki adam aradı söledi bi de onu düşün..

• Konu Sahibi EU1
hayatım ya bi kere borç al taksidini ödicem ne demek. ben hayatımda duymadım böyle şey. vereck adam gelir eline verir zaten.. ayy ne insanlar var ya..bşide o ondan o senden karmakarışık..
kimsede kimseye vermez sana da ders olur tecrübe olur. nese ki adam aradı söledi bi de onu düşün..

• Konu Sahibi EU1

eşin de senden yanaysa sorun yok..
para konuları eşler arasında -hele bir da arada bir tarafın ailesi söz konusuysa- hassas bir konu haline geliyor..

sen görümcenden mümkün mertebe uzak dur.
sebebini de söyle ona gerekirse,bilsin...
bu yeter bence..

• Konu Sahibi EU1
bence görümcenin davranisi cok igrencccc

cok haklısın insan eşinin ailesine kesinlikle ses cıkaramıyor neden bu böyle hic bilinmiyor görümcen hasta sanırım ne cesaret peki eşin ne diyor??

kendinize bi ev almak için çırpınırken kardeşlerine bu kadar para vermesi ne kadar doğru bilmiyorum
eşin senden ne kadar yana olsa bile biraz araya girmek lazım diye düşünüyorum..çek görümceni konuş yaptığının yanlış ve ayıp olduğunu söyle ve bir daha seni bu işlere bulaştırmasın ve bir daha da istemesin..
eşin de artık anlamalı kendine bi ev alması gerektiğinin farkında daha askere gidecek seni güvence altında bırakması lazım..
görümceler iyi olsun diye çırpınma onlarla iyi olmak zorunda değilsin kaydirigubbakcemile

Görümcenizin sergilediyi hareket hic hos degil, adeta esinin iyi niyetini suistimial ediyor ...

Galiba esiniz cok yumusak yüzlü ... CADIARZU

Her neyse esiniz aslinda biraz tavir koysa iyi olur diyorum, ne demek yani resmen sizleri ciddiye almiyor ...

Söylemeniz lazim canim benim, hareketinin yanlis oldugunu ... Esinizle de konusun bu konuyu ... Bazen erkekler gec uyanir, bir an önce uyandirin bari hihoyyyt

Öpüyorum canim a.s.

canım bizde para vardı evlenmeden önce alışveriş yapıyorduk yani biriktirdiğimiz paraydı...

görümcem eşime demişki siz evleniyorsunuz benim borcum var kimsenin umrunda değil kendinizi düşünüyorsunuz yani duygu sömürüsü yapmış...
eşimde bana dediki gel biz ona 500 ytl verelim oda yavaş yavaş bizim bi taksitimizi ödesin bizde öyle verdik yani...
ödediğine dair evrak istemedik çünkü kardşei sonuçta güvendik yani nerden bilelim...ama ben ona gününü göstercem yeter artık...klava:

canım benim kadar borcuna sadık biri yoktur zaten, bende ödenmediğini duyunca utancımdan kahroldum...

ama işte kardeş diye insan kıyamıyor...gerçi ben hiç güvenmedim...
eşimde böylece anlamış oldu umarım...

cok haklısın insan eşinin ailesine kesinlikle ses cıkaramıyor neden bu böyle hic bilinmiyor görümcen hasta sanırım ne cesaret peki eşin ne diyor??

görümcem hastamı?????????????
psikoljik deli o yaaaaaa

beni delirtiyor bıktırdı artık yaaa
eşimde sesini fazla çıkarmıyor ama suratına bağırıyor...ben kzıınca fazla söylenmiyor çünkü haklıyım...:dilcikar:

aaa ben eşime kaç defa söyledim seni yolmaya çalışyıorlar diye haklısın diyor o da yavaş yavaş çekmeye başladı zaten kendini...

biz bu parayı evlenmeden önce vermiştik, zaten şimdi imkansız alması...
eşim askere gitse ben ayvayı yedim, tamam belki bana bakarlar ama bi ton laf ederler bundan sonra bende öyle yapıcam...
eşimin ümüğünü sıkıcam valla yeter beee

eşim ailesine karşı çok yumuşak ama artık onu biraz daha uyandırdım merak etmeyin, tamda tercüman oldun bana...
zaten artık arada bir lafını sokucam eşime...

görümcen resmen dayaklık klava:klava:

benim görümcem tam üçkağıtçı hem düzenbaz hem sahtekar, hemde dedikoducu...
bıktırdı artık yaaa
bi evlenemediki kurtulalım, eşinin başına bela olsun...
ama bunu zaten kimse almaz...
:uhm:

anladim,kardesde boyle yaparsa artik,ne diyeyim ....kötükedihüsoyaziklar olsun....

bu zamanda kimseye guvenmiyeceksin....bosver guzelim,sizin iyi niyetinizi o suhistimal etti ama Allah goruyo size bunun karsiligini fazlasiyla verir.....bidahada yanasmayin o kisiyi...ne hali varsa gorsuna.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…