Görümce sorunsalı

Ayy cokmu lazim birak takilsinlar ikizi
Hem video falan paylasmalar gercekten cocugun videolarini paylasmak lizumlumu

Bemim görümcem adımı ağzına almasın diye dua ediyorum bende işte

En iyisi . Kimse için kafaya takmaya değmez. İnsan ne hissediyorsa doğrudur bu arada
Haklısınız aslında ilk zamanlar çok iyiydi eltim buraya taşındıktan sonra bana karşı tavırları değişti ailem uzakta burda kimsem yok kasaba gibi bir yerdeyiz zaten eşimin işi burda diye onların bu boş şeylerine katlanıyorum

Kiskandirmak için bile yapıyor olabilir
Canı sikılıyordur
Araya illa fesatlık sokmak istiyordur

1. Sebep kıskançlık
2. Sebep ara bozan laf taşıyan birileri var

Hoş , ben olsam umrumda olmazdı

Mesafe en güzel şey. Siz olay mi istiyorsunuz ya bırakın onlar yakın size uzak olsunlar

1. Sebep kıskançlık
2. Sebep ara bozan laf taşıyan birileri var

Hoş , ben olsam umrumda olmazdı
Daha öncesinde kaynanam aramızı bozmuştu eltimle , bu sefer elitimle iyiyim görümcem soğuk davranıyor bir ortamda bulunalım benim sözümü keser kendisi konuşmaya başlar

Bende öyle düşünüyorum
Neden kiskandirsin çocuk musunuz ya kocaman insanlarsiniz. Çocuğunuz var düzeniniz var böyle şeylere nasıl vakit ayırıp dert ediyorsunuz. Çocukların yemekleri ev düzeni okul kurs derken pilim bitiyor kimse görüşmese daha mutlu olurum valla. Görüşseler neden paylasmadi diye dert ediyorsunuz ne acayip. Boşverin demek ki onlar iyi arkadaş yakınlar. Sizinle de mesafeliler daha ne.

Bu nasıl üslup kardeşim demekki zoruma gitmiş Burda beni anlayan insanlara derdimi anlatmışım size ne oluyor ? Size göre çocukça olabilir .

Bu nasıl üslup kardeşim demekki zoruma gitmiş Burda beni anlayan insanlara derdimi anlatmışım size ne oluyor ? Size göre çocukça olabilir .
Bakın ben saygısız bir üslup kullanmadım sadece yazdıklarım hoşunuza gitmedi. Bana ne mi oluyor yorum yapıyorum saygı çerçevesinde. Siz görümcenize eltinize de böyle davranıyorsunuz anladığım kadarıyla. İstemediğiniz her durumda suçlamayın karşı tarafı. Belli ki sizden elektrik almamışlar olabilir. Herkes herkesi sevmek zorunda değil. Fakat saygı duymak zorunda.

Daha öncesinde kaynanam aramızı bozmuştu eltimle , bu sefer elitimle iyiyim görümcem soğuk davranıyor bir ortamda bulunalım benim sözümü keser kendisi konuşmaya başlar
Belki siz eltinizle aranızın iyi olduğunu düşünüyorsunuz kendi açınızdan, o böyle düşünmüyordur. Sadece öyle davranıyordur

Herkesle arayı iyi tutup bir kaos olduğunda kenara çekilecek

Çok güvenmeyin yinede
Hele ki eşinizi ailesini asla kötülemeyin

Bir insanı gerçekten tanıyorsam aramı kimse bozamaz
sizin ilişkiler pamuk ipliğine bağlı gibi
kahve eşliğinde bir dedikoduya inanıp soğuk davranmalar falan
hiç aklı başında insanların işi değil

Haklısınız herkesten herseyi beklerim şu saatten sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…