Görümce seysi konusu

Görümcem veya ben, kimse kimsenin çocuğuna karışamaz. Görümce kötü olsa bile "Çocuklarının suçu yok, hiç bir çocuğun suçu yok" Bakın, siz kendi çocuklarınız için rahatsız olmuşsunuz. Siz de aynı davranmayın ki bir farkınız olsun.

Hep yeğenlerimize daha fazla itina gösteriyoruz. Kendi evladıma yeri geliyor kızıyorum ama, yeğenime daha yumuşak davranıyorum. (Kendini ve çevresini tehlikeye sokacak bir durum yoksa) Kendi çocuğuma 1. Kez oyuncaklarını topla dediysem ve dinlemediyse, 2. Kez ses rengim değişir. (Bağırma değil) ama yeğenime bunu yapamam. Anası, babası var. 1 defa güzel söylerim, 2. Yi demem.

Ee? Şimdi evladımdan üstün mü tutmuş oldum?

Yıl boyu zaten kendi evlatlarına harcıyor adam. Yeğenleri 3-5 gün gelmiş, dayısı harcasın ne olacak?
Yok harcadın konu para değil yine söylüyorum herkes sizin gibi anlayışlı değil demi gorumcemin benim çocuğumu asagilamasi sanki babası gibi görüp benim çocuğum yetim gibi davranması konu para değil veya eşimin onlara sevgi gostermesi hiç değil çünkü bende seviyorum incinmesinler diye uğraşıyorum karşı narsist ve bencil

Haklısın öyle gözüküyor ama bişey söylediğimde tüm sulaleye beni kotuleyip bu kadın böyle kötü bı kadın diyecek ne zaman gelse herkesle aramı açmaya çalışıyor ben eşim için iyi davrandikca iyice üslubunu bozuyor çocuklarımla yitisiyor onlarında psikolojisini bozuyor
E desin. Sülaleye öyle söyleyince evet öyleyim beğenmeyen gelmesin diyemiyor musunuz?

Farkında yım ama sanki benim kumam gibi davranıyor kocamın yanına oturunca bile ilginç bakıyor yani benim ve çocuklarımın ezilmesini istiyor duygu sömürüsü yapıp kendini acindiriyor kendinin çocukları da benimkilerle yaşıt sürekli bı yitistirme derdine düşüyor yani daha detaylı anlatsam burdan köye yol olur
Ne diyerek kendini acindiriyor

Neden bir konu altında tek bir dusnme odaklanma yok acaba herkes başka bişeye odaklanmış sana mesaj yazarken birde noktalama işaretleri atmak zorunda değilim neden kendimi yorayim pardon
Noktalama işareti kullanmak insanı yormaz. Yazılı mecrada kendinizi doğru ifade edebilmek için dili ve imlayı doğru kullanmak zorundasınız.

Herkese selam yazmayı genelde hiç sevmem ama yazabildigim kadar yazicam ben 3 çocuklu bir anneyim öncelikle 10 yıllık evliyim ama eşimin bir türlü biraz dengede tutamadığı narsist bı ailenin geliniyim sürekli dışlanmış hissetmekten bunaldım eşimin ailesi tam a beni seviyor derken bir görümce hastalığı yakalıyor beni o kadar çok şey yasadimki yazmakla bitmez gorumcemle sadece telefonda görüşüyoruz 5 yıldır bu böyleydi şimdi her yaz tatile buraya geleceğini öğrendim ve okadar fesat ki gecenin 1 inde eşimi çağırıp gel dertleşelim evli ve onunda 3 çocuğu var ve kendi cocuklarini sanki eşimden yapmış gibi davranıyor benim çocuklarımı dışlayıcı tavırlar takiniyo sürekli bı planlar peşinde yanında hiç bişey konuşmak istemiyorum konuştuklarını aleyhime bana uygulamaya çalışıyor bu teröristten eşimi nasıl kurtarabilir im bi akıl verin
Ay ifadeleriniz cok özgün cok komık
Cok guldurdunuz Allah ıyilıgınızı versın

Neden bir konu altında tek bir dusnme odaklanma yok acaba herkes başka bişeye odaklanmış sana mesaj yazarken birde noktalama işaretleri atmak zorunda değilim neden kendimi yorayim pardon
Yazım imla noktalamaya uymak ile yorulmanın ne ilgisi var yahu
Hadi hoşuna gitmedi yorum anlarım da olayın güzelim Türkçemiz ile ne alakası var. Bir görümce olayına Türkçe imlayı harcamayalım

Farkında yım ama sanki benim kumam gibi davranıyor kocamın yanına oturunca bile ilginç bakıyor yani benim ve çocuklarımın ezilmesini istiyor duygu sömürüsü yapıp kendini acindiriyor kendinin çocukları da benimkilerle yaşıt sürekli bı yitistirme derdine düşüyor yani daha detaylı anlatsam burdan köye yol olur
Ya niye ilginç baksın kocanızın yanına oturunca. Eşin Galler dükü mü ne diye kıskansın.

Yok harcadın konu para değil yine söylüyorum herkes sizin gibi anlayışlı değil demi gorumcemin benim çocuğumu asagilamasi sanki babası gibi görüp benim çocuğum yetim gibi davranması konu para değil veya eşimin onlara sevgi gostermesi hiç değil çünkü bende seviyorum incinmesinler diye uğraşıyorum karşı narsist ve bencil
Görümce, çocuklara napıyor mesela? Üstü kapalı cümlelerle, ne yaptığını anlamadık ki?

Şu ana kadar yazdıklarınıza istinaden, Çocuklarınıza tehlike harici durumlarda kimseyi karıştırmayın, konuşun bunu görümceyle. Hıı çocuk balkon korkuluğuna yakın mesafeyse, elbet kızarım bir hala olarak vb. Yeğenim, elinde cam bardakla koşarken görüp kızdım mesela. (Sonra açıklama yaptım çocuğa)

Görümce uzaktan geldiyse, geç vakit muhabbet bile etseler karışmayın. Onlar kardeş ve bırakın özlem gidersinler. Her şeyi sizin yanınızda konuşmak zorunda değiller.

Siz de dahil, sizin ailede sınır koyan, sınır bilen yok bunu anladım.

Çalışıyor musunuz? Ben ex görümce bana hakaret edince polise şikayet etmiş ve eşimden boşanmıştım. Bir daha da suratını görmedim çok şükür. 7 yaşındaki oğlumu tatile götürmeye kalktı bu sene (babası olmadan) ona da izin vermedim. Yani eşine posta koymaya gücünüz yetiyorsa görümceye öyle tepki gösterin, eşiniz arkanıza durmayacaksa ne desek boş.

X